Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 czerwca 2020, 09:56

autor: Adrian Werner

Crash Bandicoot 4 będzie miał mikropłatności

Dzięki profilowi Crash Bandicoot 4: It's About Time w Microsoft Store dowiedzieliśmy się, że w grze pojawią się mikropłatności. Wśród nich najpewniej znajdziemy alternatywne skórki dla postaci.

Crash Bandicoot 4 będzie miał mikropłatności - ilustracja #1
Gra zadebiutuje w październiku tego roku.

Niedawna zapowiedź Crash Bandicoot 4: It's About Time bardzo ucieszyła fanów platformówek. Najnowsze wieści odnośnie tej produkcji mogą jednak ostudzić entuzjazm niektórych z nich. Okazuje się bowiem, że w grze pojawią się mikropłatności.

Informacje te pochodzą ze strony produkcji w sklepie Microsoft Store. Serwis ten zaznacza, kiedy produkcja posiada mikrotransakcje i tak jest właśnie w przypadku Crash Bandicoot 4: It's About Time. Na razie nie uściślono, czego będą dotyczyć. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że osoby, które kupią grę w wydaniu cyfrowym otrzymają w prezencie zestaw skórek Totally Tubular Skins. Spodziewamy się więc, że w wirtualnym sklepiku pojawią się alternatywne stroje dla postaci. W optymistycznym scenariuszu dojdą do tego dodatki z nowymi poziomami.

Przypomnijmy, że Crash Bandicoot 4: It's About Time zmierza na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera nastąpi 2 października tego roku, równocześnie na obie platformy sprzętowe. Gra zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

  1. Oficjalna strona gry