Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Crucible (PC)

Crucible PC

Nastawiona na sieciową rozgrywkę gra akcji, wzbogacona o elementy survivalu. Gracze trafiają w niej do niebezpiecznego, obcego świata, a w trakcie dynamicznej rozgrywki mogą tworzyć i zrywać sojusze.

Akcji | TPP | multiplayer | TPS | strzelanki

PC Windows
Okładka Crucible (PC)

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

2020

Crucible na PC jest nastawioną na sieciową rozgrywkę grą akcji, doprawioną elementami survivalu. Produkcja powstawała pod skrzydłami zespołu Amazon Game Studios, stanowiąc, obok Breakaway i New World, jego debiutancki projekt.

Mechanika

W Crucible trafiamy do niebezpiecznego, obcego świata. Rozgrywkę rozpoczynamy od stworzenia postaci, decydując o jej płci i wyglądzie zewnętrznym, a także o zdolnościach, które wykorzystamy na placu boju. Aspektem, jaki wyróżnia ten tytuł na tle podobnych gier, jest możliwość tworzenia sojuszy z innymi graczami i zrywania ich w trakcie zabawy. Zawodnicy muszą zatem mieć się na baczności, nieustannie monitorując zachowania swoich partnerów. Co ciekawe, nad każdą rozgrywką czuwa swego rodzaju mistrz gry, uruchamiający zza kulis rozmaite atrakcje dla internetowych widzów. Podobnie jak pozostałe gry studia, Crucible stworzono bowiem z myślą o transmiji rozgrywek w serwisie Twitch.

Kwestie techniczne

Crucible na PC charakteryzuje się wysokiej jakości oprawą graficzną. Cechy szczególne tego tytułu to żywa kolorystyka, przerysowane modele postaci oraz opracowane z dbałością o detale środowisko.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do Crucible

Wymagania wiekowe Crucible

odpowiednia dla każdego wieku

Breakaway, New World, Crucible – Amazon zapowiada trzy nowe gry na PC
Breakaway, New World, Crucible – Amazon zapowiada trzy nowe gry na PC

wiadomość30 września 2016

Studio deweloperskie firmy Amazon, znane do tej pory z gier mobilnych, zapowiedziało pierwsze trzy produkcje tworzone z myślą o komputerach PC. Ujawnione gry, zatytułowane Breakaway, New World i Crucible, oferować mają model rozgrywki nastawiony na zabawę wieloosobową oraz unikalne opcje skierowane w stronę streamerów i użytkowników serwisu Twitch.