Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria MechWarrior - seria gier

MechWarrior 5: Mercenaries
MechWarrior 5: Mercenaries

Symulacje 10 grudnia 2019

Kolejna odsłona serii symulatorów mecha z uniwersum BattleTech, za którą odpowiada Piranha Games. Gra obsadza nas w roli najemnika, który samodzielnie wybiera zleceniodawców i poza zwycięstwami musi także zadbać o wypracowanie zysku. Bawić można się samotnie lub w kooperacji.

PCPS5XSXPS4XONE

MechWarrior Online
MechWarrior Online

Akcji 17 września 2013

MechWarrior Online to powrót klasycznej serii osadzonej w uniwersum BattleTech. Akcja gry rozpoczyna się tuż przed inwazją Klanów w 3050 r., tj. przed wydarzeniami ukazanymi w MechWarrior 2: 31st Century Combat. Twórcy postawili tym razem wyłącznie na rozgrywkę sieciową.

PC

MechWarrior 4: Mercenaries
MechWarrior 4: Mercenaries

Akcji 9 listopada 2002

Kolejna gra z cyklu taktyczno symulacyjnych gier akcji - MechWarrior. Gracz może ponownie przenieść się do świata Battle Tech i tym razem jako najemnik pracujący za pieniądze, walczyć przy użyciu 100-tonowych robotów bojowych.

PC

MechWarrior 4: Vengeance
MechWarrior 4: Vengeance

Akcji 17 listopada 2000

MechWarrior 4: Vengeance to wykonana z epickim rozmachem gra, w której gracz walczy o panowanie nad obcą planetą kierując niesamowicie opancerzonymi, olbrzymimi maszynami bojowymi, o wadze przekraczającej 100 ton.

PC

MechWarrior 3
MechWarrior 3

Akcji 2 czerwca 1999

Mechy to potężne i uzbrojone po zęby roboty bojowe, prowadzone do walki w świecie BattleTech przez walecznych pilotów. Teraz i ty możesz zostać bohaterem.

PC

MechWarrior 2: Mercenaries
MechWarrior 2: Mercenaries

Akcji 30 września 1996

Mercenaries to samodzielny dodatek do gry Mechwarrior 2: 31st Century Combat. Wcielamy się w członka drużyny najemników, który zarabia na życie wykonując zlecenia swoim mechem.

PC

MechWarrior 2: 31st Century Combat
MechWarrior 2: 31st Century Combat

Akcji 24 czerwca 1995

Druga część taktycznej gry akcji, w której przejmujemy kontrolę nad potężnymi, kilkudziesięciotonowymi BattleMechami. W grze możemy opowiedzieć się po stronie jednego z dwóch rywalizujących ze sobą klanów i wykonywać na ich zlecenie szereg kolejnych misji o rosnącym poziomie trudności.

PC

MechWarrior (1989)
MechWarrior (1989)

Symulacje 10 maja 1989

Mechwarrior to symulator kilkudziesięciotonowych robotów, który przenosi Cię w odległą przyszłość - do roku 3024. Jako Gideon Braver wykonasz szereg misji i odzyskasz swoje prawo do królewskiego tronu.

PC

MechWarrior
MechWarrior

Akcji prace wstrzymane

Kolejna gra z serii przenoszącej nas do uniwersum BattleTech, w którym pojawiają się charakterystyczne, doskonale uzbrojone mechy.

X360