Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Plany wydawnicze na przyszłość

Dungeon of the Endless: Apogee2021

Northgard2021

Współpracujący z Playdigious producenci gier

Lista producentów gier wydawanych przez Playdigious


Shiro Games

Happy Volcano

Weather Factory

OSome Studio

Rain Games

Amplitude Studios

Leap Game Studios

Gamious

Wiadomości dotyczące Playdigious


Northgard z 2 milionami sprzedanych egzemplarzy

Aquma, 16 września 2020, 08:15

Zespół odpowiedzialny za grę strategiczną Northgard – Shiro Games – poinformował, że jego produkcja sprzedała się już w 2 milionach egzemplarzy. Tytuł zadebiutował na pecetach w marcu 2018 roku, zaś kilkanaście miesięcy później trafił także na konsole.

Dead Cells trafi na Androida najpóźniej we wrześniu

Adrian Werner, 4 lutego 2020, 08:43

Studio Playdigious ogłosiło, że w trzecim kwartale tego roku na Androida zawita Dead Cells, czyli konwersja przebojowej gry zespołu Motion Twin.

Northgard – data premiery na konsolach i zapowiedź darmowego DLC

Adrian Werner, 20 lipca 2019, 09:07

Zespół Shiro Games ujawnił datę premiery konsolowych wydań strategii Northgard. Autorzy zapowiedzieli również nowy darmowy dodatek Conquest, który wprowadzi proceduralnie generowaną kampanię.

Northgard - aktualizacja Relics oficjalnie dostępna

AlexB, 15 marca 2019, 16:39

Strategia Northgard otrzymała nową dużą aktualizację. Nazywa się ona Relics i zawiera mnóstwo usprawnień i nowości, w tym rzeczone relikty.

Mutant Year Zero, Northgard i Absolver w nowym Humble Monthly

Adrian Werner, 2 marca 2019, 08:24

Ruszyła sprzedaż kolejnej paczki Humble Monthly. Za ok. 45 złotych można otrzymać zestaw, w skład którego wejdą m.in. gry Northgard, Absolver i Mutant Year Zero: Road to Eden.

Steam kontra GOG.com i inne platformy cyfrowe w wynikach sprzedaży gry Cultist Simulator

Entelarmer, 18 lutego 2019, 17:06

Niezależne studio Weather Factory pochwaliło się sprzedaniem 100 tysięcy egzemplarzy gry Cultist Simulator. Co ciekawe, twórcy udostępnili dane dotyczące sprzedaży produkcji na różnych platformach dystrybucji cyfrowej, co daje obraz faktycznego podziału rynku.

Warhammer Vermintide 2 i dwie inne gry w lutowym Humble Monthly na start

Jakub Mirowski, 2 lutego 2019, 13:17

Poznaliśmy trzy pierwsze gry, które w tym miesiąciu otrzymają abonenci usługi Humble Monthly - są to Warhammer: Vermintide 2, Cultist Simulator i Earth Defense Force 4.1. Na początku marca lista powiększy się o kolejne tytuły.

Northgard – premiera darmowej aktualizacji Ragnarok

Entelarmer, 5 października 2018, 10:33

Studio Shiro Games udostępniło darmowe rozszerzenie gry Northgard. Aktualizacja Ragnarok dodaje nową mapę w spustoszonym świecie oraz wprowadza garść istotnych modyfikacji. Ponadto tymczasowo obniżono cenę gry o połowę.

Northgard - DLC z frakcją Klan Węża i nowy patch

Adrian Werner, 20 lipca 2018, 16:28

Studio Shiro Games wypuściło Sváfnir, Clan of the Snake, czyli pierwsze płatne DLC do strategii Northgard, które wzbogaca ją o dodatkową frakcję. Udostępniono także nowy patch.

Northgard - ukazała się pełna wersja wyśmienitej strategii

Adrian Werner, 8 marca 2018, 10:15

W serwisie Steam zadebiutowała pełna wersja strategii Northgard. Produkcja przez kilkanaście poprzednich miesięcy była oferowana we wczesnym dostępie, gdzie spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem.

Northgard - strategia oparta na mitologii nordyckiej ukaże się w marcu

Góral, 20 lutego 2018, 18:43

Za kilkanaście dni na komputerach osobistych zadebiutuje pełna wersja Northgard - strategii opartej na mitologii nordyckiej i nawiązującej do serii The Settlers. Za sprawą firmy Cenega gra ukaże się w pudełku w polskiej wersji językowej.

Cultist Simulator - ruszył kickstarter gry twórcy Sunless Sea

Adrian Werner, 1 września 2017, 14:52

Ruszyła kickstarterowa zbiórka pieniędzy na projekt Cultist Simulator, czyli nową grę ojca Fallen London i Sunless Sea, realizowaną w formie komputerowej planszówki. Z tej okazji wypuszczono również nową wersję demonstracyjną.

Cultist Simulator nowym projektem ojca Fallen London i Sunless Sea

Adrian Werner, 1 października 2016, 14:35

Alexis Kennedy, czyli ojciec gier Fallen London i Sunless Sea poinformował, że pracuje nad projektem Cultist Simulator. Zgodnie z tytułem, pozwoli on na wcielenie się w wyznawcę plugawych bóstw, a jednym z możliwych celów rozgrywki będzie doprowadzenie do końca świata.

Następca RollerCoaster Tycoona 4 i Turmoil – najciekawsze gry mobilne z gamescomu 2016

Adrian Werner, 22 sierpnia 2016, 14:01

Podczas tegorocznej edycji targów gamescom zapowiedziano sporo gier mobilnych. Spośród nich wybraliśmy trzy, które naszym zdaniem były najciekawsze.

Wieści ze świata (White Night, Condemned 3, Minecon 2015) 3/2/2015

luckie, 3 lutego 2015, 12:44

Dziś piszemy m.in. o dacie premiery White Night, możliwej kontynuacji cyklu Condemned oraz tegorocznym zjeździe fanów Minecrafta. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.