Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wydawcy gier Action Forms

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Action Forms:


WizardWorks Group

1C / Cenega

GT Interactive

Wiadomości dotyczące Action Forms


Najlepsze modyfikacje (12/05/2013) - m.in.Prometheus, Blitzkrieg i Dead Matter

Adrian Werner, 12 maja 2013, 21:40

W najnowszym przeglądzie modów omawiamy m.in. projekt oparty na kanwie filmu Prometheus, The Elder Scrolls w wydaniu strategicznym, platformówkową modyfikację do Half-Life 2 oraz zombiakowy sandbox korzystający z silnika CryEngine 2.

Przyszłość marki Duke Nukem

Adrian Werner, 27 grudnia 2009, 12:46

Pomimo wszystkich kłopotów, jakie spotkały grę Duke Nukem Forever, prezes 3D Realms - Scott Miller nie daje za wygraną, stwierdzając, że plotki o zgonie pana Nukema są mocno przesadzone.

Premiery gier w Polsce (16-22 marca)

Vercetti, 23 marca 2009, 08:56

Koniec zimy (przynajmniej tej kalendarzowej) przyniósł nam wysyp gier na rozmaite platformy, i to nie tylko wśród tytułów premierowych, ale również w segmencie reedycji.

Poradnik: Cryostasis: Arktyczny Sen

Redakcja GRYOnline.pl, 17 lutego 2009, 20:04

„Akcja gry przenosi nas do roku 1981 w okolice bieguna północnego. Wcielamy się w postać meteorologa Alexandra Nesterova. Dostaje się w pobliże „Północnego Wiatru” – rosyjskiego lodołamacza o napędzie atomowym. Statek od 13 lat uwięziony jest w lodowej pułapce Arktyki i nikt nie wie, co się stało z jego załogą."

Cryostasis, NecroVision i Men of War w drodze do Polski

Thorwalian, 15 stycznia 2009, 11:49

Firma 505 Games w kooperacji z rosyjskim 1C Company, poinformowała o najnowszych planach wydawniczych względem trzech, interesująco się zapowiadających się gier - Cryostasis, NecroVision oraz Men of War. Na rynek europejski, trafią one w tym samym momencie - dwudziestego lutego tego roku.

Duke Nukem na srebrnym ekranie

Jiker, 9 września 2008, 12:32

Książę to ktoś. Silny, bezkompromisowy i wulgarny facet zasypujący nas prostackimi dowcipami i witający najeźdźców z kosmosu, jak Bóg przykazał. Bynajmniej nie solą i chlebem. Zdobył uznanie, respekt i szacunek wśród wielu tysięcy graczy z całego świata. Czy bohater filmowy oparty na tym „ideale” będzie równie ciepło przyjęty? Szansa na to jest spora. W powodzenie przedsięwzięcia wierzy też Scott Faye.

E3 2008: Kolejny Duke Nukem w produkcji

Vercetti, 14 lipca 2008, 15:22

Po latach milczenia studio Apogee Software powraca z nowym przedsięwzięciem - i to nie byle jakim, bo wpisującym się w serię Duke Nukem. Nie chodzi tu jednak o tworzony przez ponad dekadę projekt z dopiskiem Forever, lecz przeznaczoną na handheldy grę Duke Nukem Trilogy.

1C Company ujawnia listę tytułów, które pokaże na targach Games Convention

Vercetti, 14 sierpnia 2007, 15:18

Gracze śledzący z uwagą poczynania rosyjskiego koncernu 1C Company zauważyli z pewnością, że na imprezie E3 Media & Business Summit wspomniana firma zaprezentowała line-up złożony z dziesięciu tytułów. Z tego też względu dziwić może fakt, iż z myślą o targach Games Convention spółka ze Wschodu przygotowuje zaledwie pięć produktów.

Sześć nowych tytułów w ofercie serwisu GamersGate

Krystian Smoszna, 3 grudnia 2006, 15:50

Oferta systemu elektronicznej dystrybucji GamersGate została poszerzona o nowe gry. Tym razem twórcy usługi postanowili zaoferować swoim użytkownikom możliwość kupna sześciu programów z gatunku science fiction.

Vivisector: Beast Inside na ostatniej prostej w Rosji

ComCo, 19 września 2005, 08:18

Na witrynie studia developerskiego Action Forms pojawiła się informacja o ukończeniu prac (status „gold” i wysłanie płyty-matki do tłoczni) nad długo oczekiwaną strzelanką FPS, pt. Vivisector: Beast Inside. Mowa tutaj jednak wyłącznie o wersji przygotowanej z myślą o rosyjskim rynku - wciąż nie wiadomo kiedy opisywany tytuł pojawi się na sklepowych półkach w innych krajach.

Vivisector: Beast Inside - premiera przesunięta

Elrond, 25 października 2004, 11:08

Graczom, którzy oczekują na pojawienie się komputerowego "horroru", Vivisector: Beast Inside, muszą niestety uzbroić się jeszcze w cierpliwość. Firma Pointsoft Interactive poinformowała, iż wydanie gry opóźni się.

Vivisector: Beast Inside - premiera już za kilka miesięcy

ComCo, 3 lipca 2004, 10:19

Czy kojarzycie może tytuł Vivisector: Beast Inside? Tę dynamiczną strzelankę FPS, której fabuła bazuje na powieści science-fiction Herberta G. Wellsa „Wyspa doktora Moreau”, zapowiedziano jeszcze w styczniu poprzedniego roku i od tamtego momentu na światło dzienne wypłynęło kilka nowych informacji odnośnie pełnej wersji. Oto one.

Duke Nukem powraca do korzeni

eLKaeR, 24 stycznia 2004, 08:55

Nadal trwa nadzwyczaj długi okres oczekiwania konsumentów na produkt z gatunku FPS o nazwie Duke Nukem Forever, przygotowywany w siedzibie słynnego studia 3D Realms. Tymczasem dzięki staraniom firm MachineWorks NorthWest i SK Media & Entertainment legendarny „Książę” zainaugurował właśnie podbój rynku nowoczesnych kieszonkowych systemów multimedialnych.

Vivisector: Beast Within

Gregu, 17 stycznia 2003, 09:54

Lecą dni, miesiące, lata. Człowiek staje się coraz starszy, ubywają mu włosy na głowie, pojawiają się zmarszczki i...oczywiście produkowane są nowe gry FPP. Taką nowością na rynku będzie z pewnością gra Vivisector: Beast Within.

Duke Nukem: Endangered Species oficjalnie wstrzymany

Łosiu, 19 grudnia 2001, 09:04

Wczorajsze doniesienia o rzekomym wstrzymaniu prac nad Duke Nukem: Endangered Species potwierdziły się. Producenci gry, firmy 3D Realms oraz Action Forms, oficjalnie ogłosili, że gra nie ujrzy światła dziennego.