Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Duke Nukem: Endangered Species (PC)

Duke Nukem: Endangered Species PC

Jako Duke przenieś się do dżungli, w świat drapieżników, gdzie każdy nieuważny krok i moment zawahania grozi śmiercią przez rozszarpanie ostrymi jak brzytwy zębami.

Akcji | łowiectwo

PC Windows
Okładka Duke Nukem: Endangered Species (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

anulowana

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Duke Nukem: Endangered Species to specjalna wersja znanej gry opowiadającej o wybuchowych wyczynach pewnego „księcia”. Ten tytuł przenosi naszego bohatera w świat polowań na różnego typu drapieżniki. Pomieszanie gatunku gier akcji z symulacją polowania spowodowało pojawienie się nowych rodzajów broni.

Teraz oprócz znanych wszystkim myśliwym broni łowieckich dostajemy do ręki bronie znane z Duke Nukem 3D i Duke Nukem Forever, takie jak RPG czy Shrink Ray i uzbrojeni w taki śmiercionośny arsenał wyruszamy na polowanie. Naszymi celami są wszelkiego typu zwierzęta, począwszy od rekinów, aligatorów i lwów na wilkołakach, yeti i przerażających T-Rexów kończąc.

Zobacz pełny opis gry

Nośnik: 1 CD

Oczekiwania czytelników: 5.3 / 10 na podstawie 67 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Duke Nukem: Endangered Species

12+

Wymagania sprzętowe Duke Nukem: Endangered Species

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D
Przyszłość marki Duke Nukem
Przyszłość marki Duke Nukem

wiadomość27 grudnia 2009

Pomimo wszystkich kłopotów, jakie spotkały grę Duke Nukem Forever, prezes 3D Realms - Scott Miller nie daje za wygraną, stwierdzając, że plotki o zgonie pana Nukema są mocno przesadzone.

Duke Nukem na srebrnym ekranie
Duke Nukem na srebrnym ekranie

wiadomość9 września 2008

Książę to ktoś. Silny, bezkompromisowy i wulgarny facet zasypujący nas prostackimi dowcipami i witający najeźdźców z kosmosu, jak Bóg przykazał. Bynajmniej nie solą i chlebem. Zdobył uznanie, respekt i szacunek wśród wielu tysięcy graczy z całego świata. Czy bohater filmowy oparty na tym „ideale” będzie równie ciepło przyjęty? Szansa na to jest spora. W powodzenie przedsięwzięcia wierzy też Scott Faye.

E3 2008: Kolejny Duke Nukem w produkcji
E3 2008: Kolejny Duke Nukem w produkcji

wiadomość14 lipca 2008

Po latach milczenia studio Apogee Software powraca z nowym przedsięwzięciem - i to nie byle jakim, bo wpisującym się w serię Duke Nukem. Nie chodzi tu jednak o tworzony przez ponad dekadę projekt z dopiskiem Forever, lecz przeznaczoną na handheldy grę Duke Nukem Trilogy.

Duke Nukem powraca do korzeni

wiadomość24 stycznia 2004

Nadal trwa nadzwyczaj długi okres oczekiwania konsumentów na produkt z gatunku FPS o nazwie Duke Nukem Forever, przygotowywany w siedzibie słynnego studia 3D Realms. Tymczasem dzięki staraniom firm MachineWorks NorthWest i SK Media & Entertainment legendarny „Książę” zainaugurował właśnie podbój rynku nowoczesnych kieszonkowych systemów multimedialnych.

Duke Nukem: Endangered Species oficjalnie wstrzymany

wiadomość19 grudnia 2001

Wczorajsze doniesienia o rzekomym wstrzymaniu prac nad Duke Nukem: Endangered Species potwierdziły się. Producenci gry, firmy 3D Realms oraz Action Forms, oficjalnie ogłosili, że gra nie ujrzy światła dziennego.