Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Vivisector: Beast Inside (PC)
OkładkaVivisector: Beast Inside (PC)

Vivisector: Dusza Bestii PC

Vivisector: Beast Inside

Vivisector: Dusza Bestii to utrzymana w klimatach science-fiction pierwszoosobowa strzelanina (FPS), której fabuła nawiązuje do słynnej powieści Herberta G. Wellsa „Wyspa doktora Moreau”.

Akcji | FPP | science fiction | książki | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Vivisector: Dusza Bestii Premiera PC

30września2005

pudełko PL

19stycznia2006

producent: Action Forms wydawca: 1C Entertainment wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Vivisector: Dusza Bestii

Far Cry

Doom 3

Codename: Outbreak

Vivisector: Beast Inside to dynamiczna gra akcji/FPS z wciągającą fabułą bazującą na powieści science-fiction autorstwa Herberta G. Wellsa, pt. „Wyspa doktora Moreau”. Akcja opisywanej produkcji rozpoczyna się w 1987 roku. Gracz na skutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności ląduje na wyspie Noble położonej na zachód od Ekwadoru, sto lat po tym, jak naukowiec dr Moreau osiadł tam i rozpoczął swe szalone eksperymenty mające na celu przekształcanie zwierząt w istoty człekopodobne. Zaczyna odkrywać jej mroczne tajemnice, a później przemierza także pobliskie wyspy (archipelag), marząc aby wydostać się z tego miejsca w jednym kawałku...

Na naszej drodze stają liczne zagadki oraz śmiertelnie niebezpieczne kreatury będące wytworem chorego umysłu doktora (20 cybernetycznie wyhodowanych bestii). Te ostatnie dzielą się na trzy klasy: Modbeasts, Humanimals oraz Overbrutes, zaś ich pokonanie nie zawsze zależy od siły ognia, którą dysponujemy. Podczas rozgrywki możemy wybrać jedną z trzech postaci, którą będziemy prowadzić, tj. Kurt Robinson, Malica Catwalk oraz Liam Quaid, przy czym każda posiada swą własną historię i unikalne cechy osobowe (szybkość, wytrzymałość, celność oraz wskaźnik zdrowia). Wraz z osiągniętymi postępami, wymienione statystyki rosną, umożliwiając tym samym efektywniejszą rozgrywkę.

W sumie, należy pomyślnie ukończyć 24 olbrzymie poziomy - od laboratoriów genetycznych, aż do otwartych przestrzeni (tropikalna dżungla, góry, etc.). Dostępny arsenał obejmuje 16 różnych rodzajów broni, które pozwalają na przetrwanie w nieludzkich warunkach (nóż myśliwski, pistolet, rewolwer, shotgun, karabin snajperski, itp.). Vivisector: Beast Inside korzysta z autorskiego, trójwymiarowego silnika graficznego o nazwie „AtmosFear”, dzięki któremu gra może poszczycić się dopracowanymi efektami wizualnymi (wystrzały z broni, wybuchy, rozbudowane lokacje, modele postaci, i wiele innych) oraz płynną animacją. Twórcy omawianej produkcji nie zapomnieli również o klimatycznej ścieżce dźwiękowej.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 2 CD

Ocena użytkowników: 7,6 / 10 na podstawie 301 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.0 / 10 na podstawie 13 głosów czytelników.

Vivisector: Dusza Bestii cena w dniu premiery: 29,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Vivisector: Dusza Bestii

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Vivisector: Dusza Bestii Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.8 GHz
  • 768MB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce FX lub lepsza)
  • Win 2000/XP