Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Nfusion Interactive

Firma producent


Wiadomości dotyczące Nfusion Interactive


Premiera Halo: Combat Evolved Anniversary na PC i inne wieści
Premiera Halo: Combat Evolved Anniversary na PC i inne wieści

AlexB, 4 marca 2020, 17:43

Dziś piszemy o powrocie do cyfrowej dystrybucji gry DuckTales: Remastered, premierze na PC Halo: Combat Evolved Anniversary, zapowiedzi remasterów trzech klasycznych produkcji (m.in. Deadly Dozen) oraz ogłoszeniu kolejnego tytułu z uniwersum Ben 10. Witajcie w wieściach ze świata.

Premiery gier w Polsce (2-8 czerwca 2008)
Premiery gier w Polsce (2-8 czerwca 2008)

Vercetti, 9 czerwca 2008, 14:25

Sześć tytułów trafiło w ubiegłym tygodniu do sprzedaży na terenie naszego kraju. Wśród nich pojawiło się m.in. długo oczekiwane Enemy Territory: Quake Wars na konsole oraz wypatrywany przez właścicieli Xboksów 360 Ninja Gaiden II. Next-genowe pozycje zostały wsparte czterema produkcjami przeznaczonymi na pecety.

Hour of Victory w amerykańskich sklepach
Hour of Victory w amerykańskich sklepach

Vercetti, 26 czerwca 2007, 13:48

Zgodnie z informacjami podawanymi przez korporację Midway Games, wydawcę pierwszoosobowej strzelanki Hour of Victory, oparty na silniku Unreal Engine 3 shooter od studia Nfusion Interactive trafił już do sklepów na terenie Stanów Zjednoczonych. Gra dedykowana jest tylko i wyłącznie konsoli Xbox 360, choć możemy spodziewać się, że w niedalekiej przyszłości ujrzymy również jej pecetową konwersję.

Hour of Victory w wersji dla PC?
Hour of Victory w wersji dla PC?

Major Doktor Upiorna, 25 czerwca 2007, 17:17

Gra Hour of Victory swoją premierę w Stanach Zjednoczonych będzie miała już jutro, natomiast na kontynencie europejskim pojawi się w nadchodzący piątek. Wszystko wskazywałoby na to, że niniejsza pozycja będzie tytułem ekskluzywnym konsoli Xbox 360, gdyby nie ostatnie doniesienia, wedle których organizacja Entertainment Software Rating Board sklasyfikowała ową produkcję w wersji dla PeCetów.

Demo Hour of Victory dostępne na Xbox LIVE
Demo Hour of Victory dostępne na Xbox LIVE

Metatron, 31 maja 2007, 12:52

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy was o tym, że demo Hour of Victory, osadzonej w realiach II wojny światowej strzelaniny trafi na Xbox LIVE. Obecnie powiadamiamy, że można je już pobrać i przetestować.

Demo Hour of Victory w przyszłym tygodniu na Xbox LIVE
Demo Hour of Victory w przyszłym tygodniu na Xbox LIVE

Metatron, 25 maja 2007, 12:04

Firma Midway poinformowała, że w przyszłym tygodniu na Xbox LIVE pojawi się demo gry Hour of Victory. Dzięki niemu gracze dostaną przedsmak tego, co czeka na nich w pełnej wersji planowanej na czerwiec, osadzonej w realiach II wojny światowej strzelaniny FPP.

Hour of Victory groźną konkurencją dla Call of Duty 3 i Medal of Honor: Airborne?
Hour of Victory groźną konkurencją dla Call of Duty 3 i Medal of Honor: Airborne?

eLKaeR, 26 stycznia 2007, 14:44

Po raz pierwszy o nowej grze typu FPS z katalogu Midway, zatytułowanej Hour of Victory i nawiązującej do czasów II Wojny Światowej, pisaliśmy dwanaście dni temu. Teraz możemy wreszcie zaserwować Wam o wiele bardziej szczegółowe informacje tekstowe na niniejszy temat, a także pierwsze promocyjne obrazki w wysokiej rozdzielczości. Gotowy produkt ma trafić na platformę Xbox 360 jeszcze w 2007 roku.

Elitarni wojownicy z Wietnamu ozłoceni
Elitarni wojownicy z Wietnamu ozłoceni

Kull, 15 marca 2005, 17:50

Prace nad militarnym shooterem w realiach wojny wietnamskiej pt. „Elite Warriors: Vietnam” zostały oficjalnie zakończone, a gra trafi do sklepów (na razie jedynie w Ameryce) już 25 marca, w cenie $29.99 (90 PLN).

Recenzja: Line of Sight - Vietnam

Fajek, 24 kwietnia 2003, 11:18

Line of Sight: Vietnam to kolejna wojenna propozycja zespołu nFusion Interactive, który poprzednio zaserwował graczom dwie całkiem udane gry akcji osadzone w realiach II Wojny Światowej, tj. Deadly Dozen i Deadly Dozen: Pacific Theater. Tym razem przenosimy się do ogarniętego wojną Wietnamu, gdzie w roku 1968 w szeregach frontowych oddziałów armii Stanów Zjednoczonych pojawili się snajperzy elitarnych Zielonych Beretów, by wspierać operacje wojsk lądowych.

Championship Manager 4, Line of Sight: Vietnam, Mistmare oraz New World Order - nowe dema

Łosiu, 20 marca 2003, 11:00

Różni zachodni wydawcy i producenci gier zaserwowali nam dziś sporą dawkę darmowej rozrywki. Wypuścili bowiem wersje demonstracyjne takich oto tytułów: Line of Sight: Vietnam (demo poprzednio dostępne jedynie na serwisie FilePlanet), Championship Manager 4 (finalna wersja dema), Mistmare oraz New World Order (nowa wersja v.1.4 dema gry). Naturalnie każde z owych dem możecie pobrać z naszego działu Pliki.

Urok wietnamskiej dżungli...?!

Void, 14 marca 2003, 10:11

W świecie gier komputerowych temat wojny wietnamskiej nie był do tej pory jakoś nadzwyczajnie eksploatowany. Pojawiały się od czasu do czasu jakieś tytuły, jednak z reguły ich jakość powodowała, że gracze wspomnienie o nich starali się jak najszybciej zatrzeć w pamięci. Pozwólcie, że oszczędzę wam wymieniania ich tytułów...

Line of Sight: Vietnam „ozłocone”
Line of Sight: Vietnam „ozłocone”

ComCo, 21 lutego 2003, 15:00

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zespół nFusion Interactive poinformował o ukończeniu prac nad nową, pierwszoosobową strzelanką pt. Line of Sight: Vietnam (gra uzyskała status "gold") i wysłaniu jej do tłoczni. Całość powinna trafić do sklepów w Stanach Zjednoczonych już w połowie przyszłego miesiąca.

Deadly Dozen 2: Pacific Theater - demo

Solnica, 28 października 2002, 00:18

Serwis FilePlanet udostępnił na zasadach wyłączności grywalne demo Deadly Dozen 2: Pacific Theater, kontynuacji taktycznej gry akcji zespołu Nfusion Interactive powstałej w oparciu o słynny film wojenny z Telly Savalas’em w roli głównej – „Parszywa Dwunastka”. Podobnie jak w części pierwszej, akcja gry toczyć się będzie podczas II Wojny Światowej, lecz tym razem nie na Starym Kontynencie, tylko w tak egzotycznych dla nas Europejczyków miejscach jak na przykład Nowa Gwinea, Guadalcanal, Iwo Jima czy Okinawa.

Parszywa Dwunastka wyrusza na Pacyfik...

Łosiu, 18 października 2002, 08:48

W zeszłym roku firmy Nfusion Interactive i Infogrames uraczyły graczy całkiem udaną wojenną, taktyczną grą akcji - Deadly Dozen, opartą na znanym filmie fabularnym „Parszywa Dwunastka”. Wówczas to, jako żołnierze alianccy mogliśmy przeciwstawić się niemieckim agresorom m.in. w Afryce, Włoszech, Francji oraz w Niemczech. Teraz obie te firmy proponują nam drugą część Deadly Dozen, tym razem rozgrywającą się na południowym Pacyfiku, gdzie możemy stawić czoło potędze japońskiej. Produkcja Deadly Dozen: Pacific Theatre dobiegła właśnie końca, gotowa jest już płyta Gold Master - gra pojawi się w zachodnich sklepach pod koniec tego miesiąca.

Parszywa Dwunastka 2 zapowiedziana

Sznur, 17 kwietnia 2002, 17:05

Infogrames zapowiedział Deadly Dozen: Pacific Theatre, kontynuacje taktycznej gry akcji powstałej na podstawie słynnego filmu wojennego z T. Savalasem w roli głównej „Parszywa dwunastka”. Mimo, iż pierwszej części daleko było do Medal of Honor to jednak gra cieszyła się uznaniem wśród miłośników gier rozgrywających się w czasie II Wojny Światowej.