Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Camouflaj: wyprodukowane gry

Marvel's Iron Man VR

Marvel's Iron Man VR

Republique Remastered

Republique Remastered

Wydawcy gier Camouflaj

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Camouflaj:


Sony Interactive Entertainment

Wydane gry

Wiadomości dotyczące Camouflaj


Marvel i Sony zapowiadają grę Iron Man VR na PlayStation 4

Vergil, 25 marca 2019, 22:15

Firmy Sony Interactive Entertainment oraz Camouflaj zapowiedziały grę Iron Man VR, która jeszcze w tym roku trafi na PlayStation 4. Jak sugeruje nazwa, produkcja wykorzysta gogle rzeczywistości wirtualnej, a pozwoli nam wejść w „żelazną skórę” tytułowego bohatera.

Wieści ze świata (Risen 3, Republique, StarCraft II: Legacy of the Void) 20/8/2015

Draug, 20 sierpnia 2015, 13:55

Dziś piszemy m.in. o edycji kolekcjonerskiej gry Risen 3: Władcy Tytanów w wersji na PS4, udostępnieniu trybu zautomatyzowanych turniejów w StarCraft II: Legacy of the Void oraz zapowiedzi wydania Republique na PS4. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Studia Camouflaj, Human Head oraz Hardsuit Labs ujawniły prototypy swych nowych projektów

Jakub Mirowski, 17 czerwca 2015, 08:20

Zespoły Camouflaj, Human Head oraz Hardsuit Labs, pracujące w oparciu o program Akceleratora Prototypów technologii Shinra, zaprezentowały pierwsze materiały graficzne ze swoich nadchodzących produkcji i zapowiedziały, jakiego rodzaju gier mamy się spodziewać.

Wieści ze świata (Republique Remastered, The Mighty Quest for Epic Loot, Sid Meier's Starships) 6/2/2015

luckie, 6 lutego 2015, 12:16

Dziś piszemy m.in. o pecetowym wydaniu gry Republique, premierze The Mighty Quest for Epic Loot oraz materiale wideo z gry Sid Meier's Starships. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Republique – uznana skradanka zadebiutowała na Androidzie

Jiker, 24 października 2014, 21:55

Na platformie Google Play zadebiutowała piękna i dopracowana fabularnie skradanka Republique od studia Camouflaj. Podstawową wersję gry można nabyć za 10 złotych. Jednocześnie na Androidzie i iOS został również udostępniony trzeci epizod historii, zatytułowany Ones & Zeroes.

Republique - drugi epizod orwellowskiej opowieści o Hope już dostępny

Jiker, 5 maja 2014, 20:12

Republique – niecodzienna skradanka od studia Camouflaj – okazała się jedną z największych mobilnych niespodzianek ostatnich miesięcy. Pierwszy epizod opowieści o dziewczynie imieniem Hope, wydany w grudniu 2013 roku na urządzenia z systemem iOS, udanie rozbudził apetyt graczy na kolejne rozdziały opowieści. Podczas długiego weekendu został on częściowo zaspokojony – w App Store zadebiutował drugi epizod Republique, zatytułowany Metamorphosis.

Republique - tej nocy rozpoczniemy akcję wyswobadzania Hope

Jiker, 18 grudnia 2013, 15:38

Minęło już półtora roku, odkąd studiu Camouflaj udało się zgromadzić na Kickstarterze 550 tysięcy dolarów na produkcję przygodowej skradanki o tytule Republique. Tytuł miał pojawić się w App Store jeszcze przed końcem lata, lecz przedłużające się prace nad grą wymusiły na twórcach opóźnienie debiutu. Na szczęście, czekanie właśnie dobiega końca – pierwszy epizod Republique trafił do nowozelandzkiego App Store, co oznacza, że jeszcze tej nocy będą mogli zaopatrzyć się w niego gracze z Polski.

Republique - nowa gra współtwórców Metal Gear Solid 4 ukaże się w grudniu

Góral, 16 listopada 2013, 16:41

Założyciel studia Camouflaj, Ryan Patton, wyjawił przybliżoną datę premiery skradankowej gry akcji Republique. Tytuł trafi na rynek najprawdopodobniej w grudniu bieżącego roku, jednak nie ustalono jeszcze dokładnego terminu.

Skradanka Republique jednak powstanie – twórcy otrzymali 500 tysięcy dolarów na Kickstarterze

Hed, 12 maja 2012, 12:48

Studia Camouflaj oraz Logan Games otrzymały ponad 500 tysięcy dolarów na stworzenie gry Republique w ostatnich godzinach akcji na stronie Kickstarter. Dramatyczna zbiórka zakończyła się więc sukcesem.

Głosy Solid Snake’a i komandor Shepard dołączą do obsady gry République

Hed, 4 maja 2012, 11:36

Gra République otrzymała wsparcie Davida Haytera oraz Jennifer Hale. Czy głosy Solid Snake’a i komandor Shepard pomogą sfinansować ciekawie zapowiadającą się skradankę?

Republique - intrygująca gra akcji od współtwórców Halo oraz Metal Gear Solid ukaże się także na PC i Maca

Sarge, 27 kwietnia 2012, 11:15

Republique to intrygująco zapowiadająca się gra akcji, która dotychczas zapowiadana była wyłącznie na przenośne platformy korzystające z systemu iOS. Studio Camouflaj ostatecznie potwierdziło także wersje na PC i Maca. Trwa zbiórka pieniędzy na produkcję tego tytułu w serwisie Kickstarter.

Dyrektor kreatywny Halo 4 opuścił studio 343 Industries

Sarge, 6 września 2011, 14:55

Studio 343 Industries opuścił dyrektor kreatywny gry Halo 4, Ryan Payton. Jeden z najważniejszych twórców czwartej części popularnego cyklu założył własny zespół deweloperski.