Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Wiadomości dotyczące Silmarils


Nowe stare gry na GOG.com i promocja na pinballe

Hed, 3 lipca 2009, 09:07

Good Old Games, czyli GOG.com, zaprezentował swoją nową ofertę, złożoną, jak sama nazwa serwisu wskazuje, z kilku dobrych, starych produkcji. Fani cRPG-ów otrzymali klasyczne Crystals of Arborea oraz Ishar 3, które weszły w skład większego pakietu gier studia Silmarils. Miłośnicy przygodówek pełnych mocnych wrażeń powinni zainteresować się tytułami Personal Nightmare oraz The Pandora Directive.

Recenzja: Orientalne Noce

Fajek, 2 stycznia 2002, 09:58

Gdybym poprosił Was o wskazanie jednej z pierwszych gier na komputery klasy PC a zarazem jednej z najbardziej znanych, większość powiedziała by – Prince of Persia.

Polska premiera "Orientalnych Nocy"

Sznur, 10 grudnia 2001, 14:24

Po zeszłotygodniowej premierze „Polski Goola” na półki sklepowe w całym kraju trafił kolejny tytuł najmłodszego polskiego dystrybutora, firmy Manta Multimedia. Mowa o przygodowej grze akcji „Orientalne Noce”, francuskiego producenta Silmarils, która nad Loarą znana jest pod nazwą „Arabian Nights”.

Orientalne Noce taniej...

Fajek, 26 listopada 2001, 17:52

Manta, jako „nowy gracz” wśród dystrybutorów gier w naszym kraju stara się wybić różnymi sposobami. A to wydając grę tydzień przed zapowiedzianą premierą, a to obniżając cenę.

Reakcje na atak terrorystyczny również w Polsce

Fajek, 12 października 2001, 09:40

Wiemy już o filmach, których emisja w kinach została wstrzymana ze względu na treść, mogącą kojarzyć się z zamachami z 11 września. Wiemy też o flagowej grze firmy Microsoft – Flight Simulator 2002 – którego premiera została wstrzymana, po to aby usunąć z finalnej wersji gry nowojorskie budynki, które zawaliły się po ataku. Tymczasem w Polsce również mamy do czynienia z takimi działaniami jak modyfikacje gier spowodowane wydarzeniami sprzed miesiąca.