Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

BeamNG: wyprodukowane gry

BeamNG.drive

BeamNG.drive

Gry w produkcji i planach

BeamNG.drive PCbrak danych

Wiadomości dotyczące BeamNG


Samochodowa rozwałka w Liberty City - mapa z GTA 3 trafiła do BeamNG.drive

Entelarmer, 24 lipca 2019, 16:31

Do sieci trafiła modyfikacja GTA III - Liberty City dla gry BeamNG.drive. Dzięki niej możecie przejechać się po lokacjach znanych z trzeciej odsłony serii Grand Theft Auto i przekonać się, jak radzi sobie z nimi zaawansowany system fizyki z produkcji studia BeamNG.

BeamNG.drive - realistyczna gra wyścigowa dostępna na Steamie

Góral, 30 maja 2015, 12:29

W Steam Early Access zadebiutowała gra wyścigowa BeamNG.drive, która może się pochwalić jednym z najbardziej realistycznych silników fizyki oraz świetnym modelem zniszczeń. Tytuł sprzedawany jest za około 95 zł.

Wieści ze świata (BeamNG.drive, Lord of Ultima, Turbine Entertainment) 13/2/14

Sarge, 13 lutego 2014, 12:50

Dziś piszemy m.in. o zwolnieniach w zespole Turbine Entertainment, pojawieniu się gry BeamNG.drive w programie Steam Greenlight, a także o wyłączeniu serwerów Lord of Ultima. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

BeamNG wypuścił demo technologiczne realistycznej gry wyścigowej DRIVE

Sarge, 6 sierpnia 2013, 12:10

Zespół BeamNG udostępnił demo technologiczne swojej nadchodzącej gry wyścigowej DRIVE, której dużą zaletą ma być realistyczny model jazdy, fizyki i zniszczeń. Omawianą produkcję już teraz można zakupić w wersji alfa.

BeamNG stworzy grę wyścigową opartą na swoim silniku fizycznym nowej generacji

Draug, 25 lipca 2013, 08:16

Studio BeamNG od jakiegoś czasu pracuje nad silnikiem nowej generacji, gwarantującym niezwykły stopień realizmu w grach samochodowych. Obecnie deweloper tworzy w oparciu o tę technologię grę wyścigową. Tytuł jest w fazie alfa, ale systematycznie otrzymujemy prezentujące go filmy.