Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 sierpnia 2013, 12:10

autor: Sarge

BeamNG wypuścił demo technologiczne realistycznej gry wyścigowej DRIVE

Zespół BeamNG udostępnił demo technologiczne swojej nadchodzącej gry wyścigowej DRIVE, której dużą zaletą ma być realistyczny model jazdy, fizyki i zniszczeń. Omawianą produkcję już teraz można zakupić w wersji alfa.

Zespół BeamNG od jakiegoś czasu pracuje nad silnikiem fizycznym nowej generacji, a ostatnio zapowiedział, że w oparciu o tę technologię stworzy grę wyścigową DRIVE. Teraz twórcy udostępnili demo technologiczne, które każdy może ściągnąć zupełnie za darmo.

Jedną z największych zalet omawianej produkcji ma być realistyczny model jazdy, fizyki i zniszczeń. W demie technologicznym możemy samodzielnie przetestować, jak to wygląda na obecnym etapie dewelopingu. Oczywiście nie można go traktować jako próbki szykowanego produktu. To raczej pokaz możliwości technologii, na jakiej oparta jest gra. Darmowe demo technologiczne pobierzecie z tego adresu.

Zespół BeamNG już teraz umożliwia złożenie zamówienia na wersję alfa swojego dzieła. Cena została ustalona na poziomie 11,50 euro (ok. 49 złotych), choć można wesprzeć dewelopera odpowiednio większą kwotą. Zakupu dokonacie w tym miejscu. Z kolei wszelkie szczegóły na temat projektu znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej.

DRIVE działa na silniku graficznym Torque 3D. Na tym etapie produkcji oprawa jeszcze nie powala, ale zespół BeamNG cały czas zaznacza, że wciąż jest w bardzo wczesnej fazie tworzenia. Poza tym nie ulega wątpliwości, że najwięcej mocy obliczeniowej „pożerać” będzie skomplikowany silnik fizyczny pozwalający choćby na generowanie naprawdę imponujących i realistycznych kraks.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

BeamNG.drive

BeamNG.drive