Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Cheyenne Mountain Entertainment: wyprodukowane gry

Stargate Worlds

Stargate Worlds (PC)

Stargate Resistance

Stargate Resistance (PC)

Wydawcy gier Cheyenne Mountain Entertainment

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Cheyenne Mountain Entertainment:


FireSky

Wyprodukowane gry

Wiadomości dotyczące Cheyenne Mountain Entertainment


Wieści ze świata (Mass Effect 2, World of Tanks, Super Meat Boy) 24/11/10

Jiker, 24 listopada 2010, 14:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o DLC do Lionheart: Kings’ Crusade, polskiej wersji serwisu internetowego World of Tanks, rychłym końcu Stargate Resistance, a także kolejnych statystykach z Mass Effect 2. Zapraszamy do lektury.

Studio Cheyenne Mountain odzyskało prawa do swoich gier w uniwersum Stargate

Olek, 11 listopada 2010, 14:25

Zakończyła się trwająca pół roku batalia o prawa do gier Stargate Resistance oraz Stargate Worlds. Sąd uznał, że należą się one studiu Cheyenne Mountain Entertainment, które wciąż balansuje na krawędzi bankructwa. Niestety, prawdopodobnie wyrok zapadł zbyt późno. Licencyjna na produkcję gier bazujących na filmach i serialu Gwiezdne Wrota wygasła tydzień temu.

Kolejny darmowy weekend Stargate Resistance

Adrian Werner, 1 maja 2010, 07:59

Fresh Start Studios wykazuje się ostatnio godnym podziwu uporem próbując przekonać graczy do Stargate Resistance. Ledwo tydzień temu odbył się darmowy okres próbny tej sieciowej strzelaniny, a już szykowany jest kolejny.

Wypróbuj Stargate Resistance za friko

Adrian Werner, 25 kwietnia 2010, 06:48

Wszyscy gracze, którzy są zainteresowani Stargate Resistance, ale brakuje im pewności, czy gra warta jest swojej ceny mają okazję, by własnoręcznie rozwiązać ten dylemat. Obecnie trwa bowiem darmowy okres próbny tej bazującej na popularnej licencji filmowej strzelanki multiplayer.

Stargate Resistance w rękach nowego studia

Jiker, 28 marca 2010, 16:05

Akcjonariusze Cheyenne Mountain Entertainment zadecydowali, że w związku ze złożeniem do sądu wniosku o upadłość firmy pieczę nad sieciową grą akcji Stargate Resistance sprawować będzie założone przez nich Fresh Start Studios. Szczegóły sprawy zostały opisane na łamach oficjalnej strony internetowej Cheyenne Mountain.

Twórcy Stargate Worlds złożyli wniosek o upadłość

Elrond, 20 lutego 2010, 12:19

Firma Cheyenne Mountain Entertainment, znana graczom bliżej z wydanej niedawno strzelanki sieciowej Stargate Resistance oraz powstającej w bólach produkcji z rodzaju MMO, Stargate Worlds, złożyła do sądu wniosek o upadłość.

Wystartowała sieciowa strzelanka Stargate Resistance

Hed, 16 lutego 2010, 10:45

Sieciowa strzelanka Stargate Resistance, osadzona w uniwersum znanym z serialu Gwiezdne wrota, jest już dostępna do ściągnięcia. Gra była w sprzedaży przedpremierowej od kilkunastu dni i została przetestowana podczas weekendowej bety. Za możliwość postrzelania w lokacjach żywcem wyjętych z filmów i odcinków serialu trzeba zapłacić skromne 15 euro.

Wieści ze świata (Dead Space 2, Bad Company 2, Mass Effect 2) 04/02/10

Hed, 4 lutego 2010, 12:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj zastanawiamy się nad czym pracuje Square Enix, jak straszny będzie Dead Space 2, kiedy Blizzard zorganizuje kolejną imprezę oraz jakie darmowe dodatki szykują twórcy Mass Effecta 2.

Premiera i nieoczekiwana beta gry Stargate Resistance

Hed, 30 stycznia 2010, 10:15

Studio FireSky poinformowało, że sieciowa gra akcji TPP Stargate Resistance pojawi się 10 lutego w dystrybucji elektronicznej, chociaż można ją wypróbować już w ten weekend. Tytuł został zapowiedziany w grudniu ubiegłego roku i jest najprawdopodobniej ostatnią deską ratunku dla firmy Cheyenne Mountain Entertainment odpowiedzialnej za Stargate Worlds.

Nadchodzi Stargate Resistance

Adrian Werner, 10 grudnia 2009, 11:46

Studio Cheyenne Mountain znamy głownie z trapionej kłopotami finansowymi nadchodzącej gry MMO Stargate Worlds. Okazuje się jednak, że zespół ten pracuje także nad inną produkcją wykorzystującą licencję Gwiezdnych Wrót.

Kłopoty finansowe Stargate Worlds wracają jak bumerang

Elrond, 15 października 2009, 09:31

Nad Stargate Worlds, produkcją z gatunku MMO autorstwa Cheyenne Mountain Entertainment, zdaje się wisieć jakieś fatum. Wydawać by się mogło, iż gra oparta na jednym z popularniejszych uniwersów (Gwiezdne Wrota) powinna być łakomym kąskiem zarówno dla wydawców jak i graczy, czytaj: kłopoty finansowe są ostatnią rzeczą, o jaką mogą martwić się jej twórcy. Tymczasem nic bardziej mylnego.

Stargate Worlds jednak w grze

Jiker, 23 sierpnia 2009, 15:10

Z reguły problemy finansowe deweloperów doprowadzają do nieubłagalnej kasacji nierzadko ciekawie zapowiadających się produkcji. Czasami jednak mamy do czynienia z wyjątkami od tej nieprzyjemnej reguły. Przykładem jest sytuacja z firmami FireSky i Cheyenne Mountain Entertainment oraz ich najnowszą produkcją, grą MMO Stargate Worlds.

Przyszłość Stargate Worlds wisi na włosku

Vercetti, 24 lipca 2009, 12:40

O tym, że producenci Stargate Worlds stoją w obliczu kolosalnych problemów finansowych, informowaliśmy już niejednokrotnie. Dopiero teraz jednak projekt oparty na serialu Gwiezdne Wrota od anulowania dzielą dosłownie dni. Wydawca gry do pierwszego sierpnia musi pozyskać inwestorów, którzy wyłożą fundusze na sfinalizowanie prac nad tytułem. Inaczej MMO trafi do kosza.

Ciemne chmury nad Stargate Worlds

Filip „fsm” Grabski, 14 maja 2009, 10:48

Na pewno wielu jest graczy oczekujących z wytęsknieniem dnia premiery ciekawie zapowiadającego się MMORPG na bazie serialu Gwiezdne Wrota. Pojawiły się jednak kolejne przesłanki sugerujące, że (delikatnie mówiąc) przyszłość gry może rysować się w ciemnych barwach.

Stargate Worlds nadal w produkcji

Hed, 8 kwietnia 2009, 08:33

Kevin Balentine, jeden z twórców Stargate Worlds, wypowiedział się w sprawie omawianych wcześniej problemów tej całkiem ciekawej produkcji MMO. Wczoraj przekazaliśmy, że jeden z producentów filmowych pomagających przy tym projekcie wróżył jego koniec. Dzisiaj przedstawiciel Cheyenne zapewnił o wciąż trwających pracach nad grą i poszukiwaniu rozwiązań kłopotów finansowych studia.