Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

In Images

Firma polski producent


Wiadomości dotyczące In Images


Car Mechanic Simulator 2014 – demo dostępne na Steamie

Ender, 10 lutego 2014, 20:15

W serwisie Steam dostępna jest wersja demonstracyjna gry Car Mechanic Simulator 2014, która pozwala nam na wcielenie się mechanika samochodowego. Demo było dotychczas dostępne jedynie pół-oficjalnie w różnych serwisach internetowych.

Poradnik: Detektyw Rutkowski - Is back!

Redakcja GRYOnline.pl, 30 lipca 2007, 18:55

Witam w poradniku do gry Detektyw Rutkowski – is back! Niniejszy materiał zawiera kompletny opis przejścia wszystkich dziesięciu misji. Obfitość obrazków (w sumie jest ich 171), omówienie przydatnych taktyk oraz informacje odnośnie ukrytych paczek z amunicją z pewnością pomogą w rychłym ukończeniu wszystkich zadań, zarówno tych obowiązkowych jak i drugorzędnych.

Detektyw Rutkowski ponownie w grze komputerowej?

Vercetti, 19 lipca 2007, 16:00

Wydana dziewiątego lipca bieżącego roku gra akcji o nazwie Detektyw Rutkowski - Is back! to jak na razie największa produkcja w historii rodzimej hurtowni PLAY. Niewykluczone jednak, że już wkrótce sytuacja ta ulegnie zmianie, gdyż wiele wskazuje na fakt, iż budżetowy projekt studia In Images doczeka się niebawem swego sequela.

„Wiesz, z kim tańczysz?” – PLAY zapowiada grę Detektyw Rutkowski: Wielki Powrót

Vercetti, 11 czerwca 2007, 16:40

Detektyw Krzysztof Rutkowski to jedna z najbarwniejszych postaci zarówno polskiej sceny politycznej, jak i kryminalnego półświatka. Wiedzą o tym programiści ze studia In Images, którzy na zlecenie rodzimego wydawcy PLAY Publishing rozpoczęli developing nowej, trzecioosobowej gry akcji. Zaanonsowana przez nich pozycja ukaże się na zachodzie pod nazwą Super Agent 008, w Polsce zaś występować będzie

Gry TopWare dostępne w dystrybucji elektronicznej

Elrond, 27 stycznia 2006, 12:12

Przedstawiciele firm Stardock Entertainment oraz TopWare Interactive poinformowali o podpisaniu porozumienia, którego owocem będzie możliwość pobierania wielu gier dystrybuowanych przez amerykański oddział TopWare, drogą elektroniczną. Wśród produktów, które dzięki TotalGaming.net można będzie pobrać na dysk swojego komputera znajdą się m.in. Earth 2160 oraz Xpand Rally.

Komputer ŚWIAT GRY 11/2003 już w kioskach

Solnica, 8 października 2003, 12:44

W dniu dzisiejszym do kiosków i salonów prasowych na terenie całego kraju trafił kolejny, listopadowy numer magazynu Komputer ŚWIAT GRY. Na dołączonej do czasopisma płycie CD znajdziecie między innymi pełne wersje gier Frontline Attack: War Over Europe oraz Spin Off, a wewnątrz 92 stronicowego numeru jak zwykle wiele interesujących tekstów na temat gier i tematów im pokrewnych.

Recenzja: Frontline Attack - War over Europe

Fajek, 21 października 2002, 13:48

Frontline Attack: War over Europe to strategia czasu rzeczywistego pozwalająca graczom na wzięcie udziału w zmaganiach jednostek pancernych i zmechanizowanych, które miały miejsce w czasie II Wojny Światowej na przestrzeni lat 1941 – 1944.

Frontline Attack w sprzedaży

Fajek, 1 października 2002, 11:36

Firma TopWare Poland informuje, że w sprzedaży jest już dostępna gra Frontline Attack: War Over Europe, strategia czasu rzeczywistego, rozgrywana w okresie II wojny światowej.

Premiera Frontline Attack już 25 września

Sznur, 21 września 2002, 09:56

Już 25września Topware Poland wypuści do sklepów najnowszą polską strategię czasu rzeczywistego - Frontline Attack: War over Europe. Do jej powstania przyczyniły się połączone siły zespołów In Images i Reality Pump (doskonale znanego z serii Earth 21xx). Gra kosztować ma 79 PLN.

Oficjalna Polska strona internetowa - Frontline Attack: War over Europe

Łosiu, 12 września 2002, 13:48

Premiera najnowszego dzieła zespołów Reality Pump i InImages - Frontline Attack: War over Europe, zbliża się nieubłaganie i jak informuje firma TopWare Poland nastąpi jeszcze w tym miesiącu. W związku z tym zapraszam wszystkich do zapoznania się z nowo otwartą polską, oficjalną stroną gry.

Zapowiedź: Frontline Attack - War over Europe

Fajek, 3 września 2002, 13:49

Frontline Attack: War over Europeto strategia czasu rzeczywistego pozwalająca graczom na wzięcie udziału w zmaganiach jednostek pancernych i zmechanizowanych, które miały miejsce w czasie II Wojny Światowej na przestrzeni lat 1941 – 1944.

Eidos wydawcą polskiej gry Frontline Attack: War Over Europe

Fajek, 12 lipca 2002, 13:22

Światowym wydawcą gry „Frontline Attack: War Over Europe” została firma Eidos Interactive, a światowa premiera planowana jest na październik br.