Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Pinokio (PC)
OkładkaPinokio (PC)

Pinokio PC

Pinokio to pozycja należąca do gatunku gier zręcznościowych, przygotowana z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów.

Zręcznościowe | polskie | baśń

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pinokio Premiera PC

16kwietnia2007

pudełko PL

16kwietnia2007

producent: In Images wydawca: Play-publishing wydawca PL: Play-publishing

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Pinokio to pozycja należąca do gatunku gier zręcznościowych, przygotowana z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów. Wcielając się w rolę tytułowego, znanego z powieści Carla Collodiego, sympatycznego drewnianego pajacyka, dzieci wyruszają na poszukiwania wróżki, która przemieni Pinokia w prawdziwego chłopca. Zadanie to nie należy do łatwych, gdyż na swojej drodze drewniany bohater spotka wielu przeciwników, którzy będą próbowali przeszkodzić mu w jego podróży. Oprócz licznych wrogów, Pinokio musi pokonać rozmaite przeszkody, musi uważać pod nogi, aby nie wpaść w czekające na niego pułapki czy wyrwy w ziemi.

Twórcy przygotowali trzy rozbudowane, zróżnicowane poziomy do przejścia, a na każdym z nich, oprócz wyżej opisanych zmagań, należy zebrać odpowiednią ilość klejnotów. Poza tym program oferuje trzy poziomy trudności do wyboru, które w łatwy sposób w menu można dostosować do umiejętności czy zręczności młodego gracza. Całość zabawy została przedstawiona w kreskówkowej, niezwykle kolorowej grafice 2D oraz wzbogacona miłą dla ucha oprawą dźwiękową.

Ostatnia modyfikacja 15 czerwca 2012

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 4,9 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Pinokio cena w dniu premiery: 19,90 PLN

Wymagania wiekowe Pinokio: Odpowiednia dla każdego wieku.

Pinokio Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III
  • 1 Ghz
  • 256 MB RAM