Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Noddy and the Toyland Fair (PC)
OkładkaNoddy and the Toyland Fair (PC)

Noddy and the Toyland Fair PC

Noddy and the Toyland Fair to edukacyjna gra przygodowa, dzięki której najmłodsi użytkownicy komputerów mogą wcielić się w rolę tytułowego bohatera, czyli małego, drewnianego chłopca znanego z telewizyjnego serialu.

Przygodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Noddy and the Toyland Fair Premiera PC

28lipca2006

producent: Mindscape wydawca: Mindscape Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Noddy and the Toyland Fair to edukacyjna gra przygodowa, dzięki której najmłodsi użytkownicy komputerów mogą wcielić się w rolę tytułowego bohatera, czyli małego, drewnianego chłopca znanego z telewizyjnego serialu. Noddy, wraz z przyjaciółmi z Krainy Zabawek, musi pomóc w zbudowaniu wesołego miasteczka. A gdy będzie ono gotowe, oczywiście przyjdzie czas na wypróbowanie oferowanych przez nie atrakcji, tj. karaoke, dzięki któremu dzieci mogą pośpiewać wspólnie z Noddym. Całość zabawy rozgrywa się w otoczeniach znanych z telewizyjnego ekranu (w sumie do odwiedzenia i eksploracji oddano dwadzieścia trzy lokacje), a w trakcie rozgrywki użytkownicy spotkają także inne, serialowe postaci.

Program oferuje szesnaście zróżnicowanych misji oraz dwa poziomy trudności do wyboru, zależne od etapu rozwoju, na którym aktualnie znajduje się młody gracz. Całość została tak skonstruowana, aby zachęcić dziecko do przejścia gry samodzielnie. Noddy and the Toyland Fair doskonale spełnia dwie funkcje – bawi i uczy jednocześnie. Program powstał z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 6 lat i rozwija ich kreatywność, umiejętność rozpoznawania kształtów i kolorów oraz logicznego myślenia.

Ponadto grę dopełnia kolorowa grafika, oryginalne głosy i muzyka z telewizyjnego serialu.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Wymagania wiekowe Noddy and the Toyland Fair: Odpowiednia dla każdego wieku.

Noddy and the Toyland Fair Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 600 MHz
  • 256 MB RAM