Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Santa Claus (PC)
OkładkaSanta Claus (PC)

Święty Mikołaj PC

Santa Claus

Święty Mikołaj to pozycja reprezentująca gatunek gier platformowych, którą przygotowano z myślą o młodych użytkownikach komputerów. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Magazyn Św. Mikołaja jest wypełniony prezentami przygotowanymi dla dzieci.

Zręcznościowe | platformówki | 2D | dla dzieci | polskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Święty Mikołaj Premiera PC

28listopada2005

pudełko PL

28listopada2005

producent: In Images wydawca: Play-publishing wydawca PL: Play-publishing Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Święty Mikołaj

Shrek 2: The Game

Przygody Myszka

Hugo: CannonCruise

Święty Mikołaj to pozycja reprezentująca gatunek gier platformowych, którą przygotowano z myślą o młodych użytkownikach komputerów.

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Magazyn Św. Mikołaja jest wypełniony prezentami przygotowanymi dla dzieci. Pewnej nocy złośliwe trolle zakradają się do wspomnianego składu i kradną wszystkie upominki. Zrozpaczony Św. Mikołaj wie, że nie może zawieść dzieci z całego świata i jakimś sposobem musi odzyskać podarunki. Wcielając się w rolę tytułowego bohatera, młodzi gracze wyruszają w pościg za wstrętnymi trollami.

Twórcy przygotowali dwa rozbudowane poziomy do przejścia, a na każdym z nich Św. Mikołaj musi odnaleźć dziesięć zestawów prezentów, które zgubiły uciekające trolle. Oprócz tego w trakcie rozgrywki gracze muszą zmierzyć się z w/w złośliwymi stworzeniami i ich pomocnikami oraz rozmaitymi pułapkami. Ponadto na każdym z poziomów można odnaleźć czary, które pomogą Św. Mikołajowi w pokonaniu przeszkód i przeciwników. Jednak owe zaklęcia należy używać z rozwagą, gdyż mogą być wykorzystywane ograniczoną ilość razy.

Omawiany program jest pozbawiony elementów agresji i przemocy, zatem doskonale nadaje się nawet dla bardzo młodych graczy. Ponadto grę przepełnia humor i magia, a całość dopełnia bajkowa, kolorowa oprawa wizualna.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 6,5 / 10 na podstawie 68 głosów czytelników.

Święty Mikołaj cena w dniu premiery: 9,00 PLN

Wymagania wiekowe Święty Mikołaj: Odpowiednia dla każdego wieku.

Święty Mikołaj Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 450 MHz
  • 128 MB RAM