Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Super Agent 008 (PC)
OkładkaSuper Agent 008 (PC)

Detektyw Rutkowski - Is back! PC

Super Agent 008

Detektyw Rutkowski - Is back! to trzecioosobowa gra akcji, oparta na przygodach popularnego polityka i detektywa zarazem, Krzysztofa Rutkowskiego.

Akcji | TPP | detektywistyczne | polskie | TPS

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Detektyw Rutkowski - Is back! Premiera PC

9lipca2007

pudełko PL

9lipca2007

producent: In Images wydawca: Play-publishing wydawca PL: Play-publishing

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Detektyw Rutkowski – Is back to trzecioosobowa gra akcji, oparta na przygodach popularnego polityka i detektywa zarazem, Krzysztofa Rutkowskiego. Za produkcją tytułu stoi grupa In Images, zaś wykreowany przez nią projekt zawiera wiele elementów charakterystycznych dla gatunku skradanek.

Fabuła gry skupia się wokół wydarzeń dotyczących kryminalnego półświatka, a cała kampania podzielona jest na dziesięć różnorodnych misji, w trakcie których wcielamy się w funkcjonariusza jednostki specjalnej o nazwie Rutkowski Patrol. Bohatera obserwujemy z tyłu, a swoje działania prowadzimy w takich lokacjach, jak laboratorium chemiczne, opuszczona fabryka czy pilnie strzeżona baza wojskowa.

Praca w niebezpiecznych warunkach zmusza nas do stawiania czoła rozmaitym bandytom, począwszy od handlarzy narkotyków, a na porywaczach skończywszy. Niejednokrotnie włamujemy się również do komputerów mafii (tzw. Korporacji), chcąc uzyskać dowody na nielegalnych operacje finansowe. Staramy się nie robić przy tym zbyt wiele szumu, gdyż każdy fałszywy krok grozi otwartą konfrontacją z przestępcami, a należy pamiętać, że naszym podstawowym zadaniem jest właśnie unikanie bezpośrednich starć, poprzez skradanie się za plecami wrogów i bezszelestne obezwładnianie ich.

W kwestii technicznych aspektów produktu warto odnotować możliwość przełączania widoku kamery z TPP na FPP, a także zwrócić uwagę na realistycznie przedstawione efekty pogodowe. Nie sposób nie wspomnieć również o ścieżce dźwiękowej gry, nawiązującej niekiedy do utworów takich zespołów, jak Depeche Mode czy Ministry. Brak licencji na kawałki profesjonalnych wykonawców należy tłumaczyć faktem, że w tym wypadku mamy do czynienia z produktem stricte budżetowym.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 2,1 / 10 na podstawie 2330 głosów czytelników.

Detektyw Rutkowski - Is back! cena w dniu premiery: 9,90 PLN

Wymagania wiekowe Detektyw Rutkowski - Is back!: 16+

Detektyw Rutkowski - Is back! Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 64 MB (GeForce 3 Ti200 lub lepsza)
  • Windows 98SE/Me/2000/XP