Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Gry Bijatyki Apple iOS

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku bijatyki na platformę Apple iOS ułożone według popularności.

Bijatyki. Gatunek gier, w którym kontrolowana przez gracza postać walczy z przeciwnikiem na wydzielonej arenie lub ringu. Gracz ma do dyspozycji gamę podstawowych ciosów, a bardziej skomplikowane kombinacje i ataki specjalne combo wykonywane są po wciśnięciu odpowiedniej sekwencji klawiszy.

Po premierze 17 Przed premierą 1
iOS
Bijatyki
Tematyki
Czas
Injustice 2
Injustice 2

Bijatyki 11 maja 2017

Kontynuacja Injustice: Gods Among Us, czyli ciepło przyjętej bijatyki 2,5D z 2013 roku. Podobnie jak poprzedniczka, produkcja przenosi graczy do uniwersum wykreowanego przez DC Comics i pozwala im przejąć kontrolę nad najpopularniejszymi superbohaterami i złoczyńcami, na czele z Batmanem, Supermanem, Wonder Woman i Scarecrowem.

Mortal Kombat X
Mortal Kombat X

Bijatyki 8 kwietnia 2015

Mortal Kombat X to kolejna odsłona kultowej serii niezwykle brutalnych bijatyk. Mamy tu do czynienia z trzecią, wliczając Injustice: Gods Among Us, grą od studia NetherRealm, które było autorem udanej reaktywacji omawianego cyklu w 2011 roku. Główne innowacje względem poprzedniczki to rozbicie znanych postaci na różniące się między sobą warianty, wprowadzenie niedostępnych wcześniej zawodników i trybów zabawy, rozbudowanie funkcji sieciowych oraz udoskonalenie oprawy graficznej.

Tekken Mobile
Tekken Mobile

Bijatyki 2018

Tekken to mobilna bijatyka opracowana z myślą o systemie iOS. Produkcja pozwala na toczenie pojedynków jeden na jednego. Gra oferuje kampanię fabularną i tryb multiplayer, a kluczową rolę w zabawie odgrywa kolekcjonowanie postaci oraz ulepszanie ich zdolności.

Batman: Arkham Origins
Batman: Arkham Origins

Bijatyki 16 października 2013

Mobilna edycja gry Batman: Arkham Origins, będącej trzecią pełnoprawną odsłoną bestsellerowego cyklu o przygodach komiksowego superbohatera. W odróżnieniu od wersji przeznaczonej na duże platformy sprzętowe, w tym wypadku mamy do czynienia z bijatyką o uproszczonej mechanice, w której Batman stawia czoła złoczyńcom znanym z konsolowo-pecetowego oryginału.

Street Fighter IV: Champion Edition
Street Fighter IV: Champion Edition

Bijatyki 12 lipca 2017

Mobilna wersja słynnej bijatyki z 2009 roku. W produkcji możemy pokierować około trzydziestoma wojownikami, którzy dysponują szeregiem ciosów i combosów. Zabawa odbywa się w singlu i multiplayerze.

Shadow Fight 3
Shadow Fight 3

Bijatyki 16 listopada 2017

Shadow Fight 3 to opracowane z myślą o systemie iOS mordobicie utrzymane w klimatach azjatyckiego fantasy. Gracze tworzą własne postacie, rozwijają je i wyposażają w różne uzbrojenie, a potem toczą pojedynki jeden na jednego w kampanii lub w jednym z kilku trybów wieloosobowych.

Injustice: Gods Among Us
Injustice: Gods Among Us

Bijatyki 3 kwietnia 2013

Specjalna mobilna wersja widowiskowej bijatyki twórców Mortal Kombat. Tytuł łączy w sobie elementy gry walki i kolekcjonerskiej karcianki, w której tworzymy własną talię superbohaterów i superłotrów, a następnie uczestniczymy w potyczkach w systemie Tag Team (3 na 3).

MARVEL Contest of Champions
MARVEL Contest of Champions

Bijatyki 10 grudnia 2014

Osadzona w uniwersum Marvela mobilna bijatyka free-to-play, wzbogacona elementami RPG i kolekcjonerskiej gry karcianej. W grze bierzemy udział w zorganizowanym przez niejakiego Kolekcjonera wielkim turnieju, w którym najsłynniejsi bohaterowie ze świata Marvela stawiają czoła największym złoczyńcom tegoż uniwersum. Wraz z postępami rozgrywki tworzymy unikalną drużynę bohaterów i stopniowo rozwijamy ich umiejętności.

Shadow Fight 2
Shadow Fight 2

Bijatyki 30 kwietnia 2014

Kontynuacja przebojowej gry z portalu Facebook. Wcielamy się w postać wojownika, który wbrew zakazowi uwolnił prastare demony i teraz - pod postacią cienia - próbuje stawić im czoła. Atutem gry jest oryginalna oprawa graficzna, złożona z kolorowych, ręcznie rysowanych scenerii oraz cieni walczących postaci.

Gods of Rome
Gods of Rome

Bijatyki 17 grudnia 2015

Bijatyka inspirowana grami pokroju Mortal Kombat X i Injustice: Gods Among Us, której akcja rozgrywa się w uniwersum łączącym elementy antyku i mitologii. Gracz wciela się w bogów, tytanów i gladiatorów i toczy dynamiczne pojedynki na efektownych arenach - zarówno w ramach kampanii solowej, jak i trybu sieciowego.

Transformers: Forged to Fight
Transformers: Forged to Fight

Bijatyki 6 kwietnia 2017

Transformers: Forged to Fight to opracowana z myślą o systemie iOS mobilna bijatyka. Zabawa sprowadza się do pojedynków jeden na jednego za pomocą uproszczonego systemu walki oraz odblokowywania kolejnych postaci. Pomiędzy potyczkami zajmujemy się rozbudową bazy i przygotowaniem jej do obrony przed atakami innych graczy.

Skullgirls Mobile
Skullgirls Mobile

Bijatyki 26 maja 2017

Spin-off serii bijatyk Skullgirls stworzony przez ekipę Hidden Variable Studios. W odróżnieniu od normalnych odsłon cyklu, w tym przypadku mamy do czynienia z casualową grą walki, którą doprawiono elementami RPG.

One Finger Death Punch
One Finger Death Punch

Bijatyki 25 kwietnia 2015

One Finger Death Punch to wydana na iOS bijatyka 2D, z mocno uproszczonym systemem sterowania. Zadaniem gracza jest walka z hordami wrogów. Cała interakcja sprowadza się do obracania wojownika w lewo i prawo, natomiast wszystkie ataki wykonywane są automatycznie.

WWE Immortals
WWE Immortals

Bijatyki 15 stycznia 2015

WWE Immortals to mordobicie free-to-play, które ukazuje przedziwny, mityczny świat zamieszkany przez fantastyczne wersje najsłynniejszych amerykańskich zapaśników ligi WWE. Gracze kolekcjonują zawodników, rozwijają ich umiejętności, wyposażają w coraz lepszy ekwipunek oraz przede wszystkim kierują nimi podczas pojedynków z innymi wojownikami.

Fright Fight
Fright Fight

Bijatyki 19 lutego 2014

Fright Fight to przeznaczone na mobilny system iOS mordobicie studia APPsolute Games. Całość przeznaczona jest wyłącznie do rozgrywek wieloosobowych, w których na mapach może bawić się maksymalnie czterech graczy, kontrolujących postacie zainspirowane baśniami i horrorami.

Kinetic Damage
Kinetic Damage

Bijatyki 5 czerwca 2013

Kinectic Damage to przeznaczone na mobilny system iOS mordobicie autorstwa Benjamina Marchanda. Gra oferuje kilka rzadko spotykanych w tym gatunku rozwiązań, takich jak system uszkadzania konkretnych części ciała czy opcja tworzenia własnych wojowników.

Fist of Jesus
Fist of Jesus

Bijatyki 4 grudnia 2014

Fist of Jesus to opracowana przez zespół Mutant Games chodzona bijatyka, w której Jezus i Judasz łączą siły przeciwko inwazji żywych trupów. Kontrowersyjny temat został tutaj potraktowany z dużym przymrużeniem oka i zaprezentowany w stylistyce kreskówkowej komedii.

Batman: Arkham City Lockdown
Batman: Arkham City Lockdown

Bijatyki 7 grudnia 2011

Stworzona z myślą o użytkownikach platform mobilnych spin-offowa odsłona bestsellerowej serii o Batmanie, rozwijanej od 2009 roku przez studio Rocksteady. W grze stawiamy czoła bandzie złoczyńców pod przywództwem przebiegłego Jokera, która po ucieczce ze szpitala w Arkham sieje postrach na ulicach miasta. W odróżnieniu od pełnoprawnych części cyklu, rozgrywka koncentruje się w całości na walce, zrealizowanej jednak w mocno uproszczonym stylu.