Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPCiOSANDX360
Okładka One Finger Death Punch (PC)

One Finger Death Punch

One Finger Death Punch to wydana na pecety bijatyka 2D, z mocno uproszczonym systemem sterowania. Zadaniem gracza jest walka z hordami wrogów. Cała interakcja sprowadza się do obracania wojownika w lewo i prawo, natomiast wszystkie ataki wykonywane są automatycznie.

Bijatyki | zagraj za darmo | 2D | beat 'em up | elementy zręcznościowe | walka

Okładka One Finger Death Punch (PC)

data premiery gry:

24cze2013

X360

3kwi2014

PC

25mar2015

AND

25kwi2015

iOS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

One Finger Death Punch to dwuwymiarowa bijatyka. Opracowało ją studio Silver Dollar Games.

Gra stanowi hołd złożony niskobudżetowym filmom kina walki. Wcielamy się w mistrza kung-fu i naszym zadaniem jest przedarcie się przez kampanię składającą się ze 140 scen. Produkcja praktycznie nie posiada żadnej fabuły. Oferuje za to sporo sympatycznych żartów, naśmiewających się z oklepanych schematów tego typu historii.

Na każdym poziomie nasz wojownik stoi w centrum ekranu i musi odpierać ataki nacierających z obu stron wrogów. Sterowanie ogranicza się do dwóch przycisków, kontrolujących obracanie się w lewo lub prawo. Postać samodzielnie wykonuje wszystkie ataki, ale nie znaczy to wcale, że gra jest prosta. Wrogowie po pewnym czasie zaczynają bowiem nadbiegać w tak szalonym tempie, że obracanie postaci w odpowiednim momencie staje się prawdziwym wyzwaniem i spóźnienie się o ułamek sekundy może wystawić nas na cios w plecy.

Otrzymujemy także inne metody wpływania na przebieg starcia. Jedną z nich jest system ekwipunku, w ramach którego możemy korzystać z czterdziestu przedmiotów zmieniających sposób walki bohatera. Do tego dochodzi mający podobne przeznaczenie system umiejętności, oferujący trzydzieści różnorodnych technik. W sumie te dwie mechaniki dają nam setki kombinacji.

Poza kampanią dostępny jest także tryb survivalowy, w którym musimy wytrzymać jak najdłużej przeciwko niekończącym się falom wrogów. Wygrana jest niemożliwa i prędzej czy później każdy popełni o jeden błąd za dużo. Cała zabawa polega więc na próbach bicia rekordów własnych i tych wypracowanych przez innych użytkowników. To drugie ułatwia nam system sieciowych rankingów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 7,3 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Gry podobne do One Finger Death Punch

Wymagania wiekowe One Finger Death Punch

12+

One Finger Death Punch - premiera dwuprzyciskowej bijatyki na iOS
One Finger Death Punch - premiera dwuprzyciskowej bijatyki na iOS

wiadomość2 maja 2015

Studio tudio Silver Dollar Games wypuściło na system iOS grę One Finger Death Punch, czyli bijatykę kontrolowaną jedynie za pomocą dwóch wirtualnych przycisków. Produkcja trafiła na Androida w zeszłym roku.

PC
X360
iOS
AND