Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiiOSWPSwitchPCAND
Okładka Shadow Fight 2 (iOS)

Shadow Fight 2

Kontynuacja przebojowej gry z portalu Facebook. Wcielamy się w postać wojownika, który wbrew zakazowi uwolnił prastare demony i teraz - pod postacią cienia - próbuje stawić im czoła.

Bijatyki | elementy RPG | 2D | indie

Okładka Shadow Fight 2 (iOS)

producent: Nekki

wydawca: Nekki

Strona oficjalna

data premiery gry:

30kwi2014

iOS

23lip2014

AND

11gru2014

WP

27sty2015

PC

13wrz2018

Switch
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Shadow Fight 2 to prosta bijatyka z elementami RPG, stanowiąca pełnoprawną kontynuację przebojowej gry z portalu społecznościowego Facebook. Za jej stworzenie odpowiedzialne jest rosyjskie studio Nekki, mające na swoim koncie także m.in. wysoko ocenianą grę zręcznościową Vector.

Wcielamy się w wojownika, który swego czasu stał się prawdziwą legendą i nikt nie ośmielił się stanąć mu na drodze. Przemierzając świat w poszukiwaniu przeciwników, pewnego razu nasz protagonista odkrył jednak tajemnicze Wrota Cieni i łamiąc odwieczne prawa, przekroczył je. Przebywające za wrotami demony opanowały jego ciało i duszę, przemieniając wielkiego wojownika w cień. Skazany na wieczną tułaczkę bohater postanawia jednak stawić czoła demonom, które uwolnił.

Po przejściu podstawowego treningu, który zaznajamia nas z mechaniką walki, ruszamy więc do kolejnych pojedynków z szeregowymi przeciwnikami oraz bardziej wymagającymi bossami. Do sterowania wykorzystujemy wirtualną gałkę analogową, zaś za poszczególne ciosy odpowiadają przyciski, których efekt zmienia się w zależności od przybranej pozy. To jednak nie wszystko, gdyż równie ważnym elementem rozgrywki jest rozwijanie umiejętności naszego bohatera. W miarę postępów w grze odblokowujemy i uczymy się szeregu przydatnych technik oraz umiejętności magicznych. Mamy też możliwość zakupu coraz lepszej broni oraz zbroi, które znacząco zwiększają nasze szanse w kolejnych potyczkach.

Jednym z atutów gry jest oryginalna oprawa graficzna, która podobnie jak we wspomnianym na wstępie Vectorze, składa się z kolorowych, ręcznie rysowanych scenerii oraz cieni walczących postaci. Równie ciekawie prezentuje się ścieżka dźwiękowa gry, łącząca motywy dalekowschodnie z muzyką rockową. Shadow Fight 2 udostępniony został pierwotnie wyłącznie użytkownikom tabletów i komputerów z systemem Windows 8.1 i wykorzystuje popularny model free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami. W późniejszym czasie opracowano jednak również tradycyjną, w pełni komercyjną wersję desktopową.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Ocena czytelników: 5,9 / 10 na podstawie 30 głosów czytelników.

Gry podobne do Shadow Fight 2

Wymagania wiekowe Shadow Fight 2

12+

Halloween tuż tuż – najlepsze mobilne aktualizacje
Halloween tuż tuż – najlepsze mobilne aktualizacje

wiadomość11 października 2016

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Bean Dreams, Fallout Shelter, Mobius Final Fantasy, Shadow Fight 2 oraz Temple Run 2.

Nowy tryb dla World of Tanks Blitz i słaby patch do Pokemon GO – najlepsze mobilne aktualizacje
Nowy tryb dla World of Tanks Blitz i słaby patch do Pokemon GO – najlepsze mobilne aktualizacje

wiadomość2 sierpnia 2016

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Dungeon Link, Rodeo Stampede, Shadow Fight 2, Shooty Skies oraz World of Tanks Blitz. Piszemy też o słabej aktualizacji do Pokemon GO.

10 graczy poleca tę grę. Ostatnio:

Bodom0089

undergoundragon

Fugitive

ostatnio oglądali:

undergoundragon

Draugnimir

iOS
AND
WP
PC
Switch