Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 11 października 2016, 11:45

autor: Adrian Werner

Halloween tuż tuż – najlepsze mobilne aktualizacje

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Bean Dreams, Fallout Shelter, Mobius Final Fantasy, Shadow Fight 2 oraz Temple Run 2.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się niedawno w usługach App Store i Google Play.

Bean Dreams

Zaczynamy od Bean Dreams, czyli platformówki studio Kumobius. Gra otrzymała potężnego patcha, który wzbogaca kampanię o 18 nowych poziomów. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji wypróbować tej mobilnej perełki to zeszłotygodniowa aktualizacja może być dobrym pretekstem, aby to naprawić.

Bean Dreams w App Store

Bean Dreams w Google Play

Fallout Shelter

Deweloperzy mobilni zaczynają już powoli publikację aktualizacji związanych tematycznie z Halloween. Jedną z pierwszych gier, które otrzymały taką aktualizację jest Fallout Shelter. Łatka dodała nowe kostiumy i gadżety, jak również dostępne tylko przez ograniczony czas misje. Ponadto wprowadzono warsztat pozwalający na produkcję ozdób, który przyda się nawet po zakończeniu święta.

Fallout Shelter w App Store

Fallout Shelter w Google Play

Mobius Final Fantasy

Anglojęzyczna wersja jRPG-a Mobius Final Fantasy dostaje nową zawartość znacznie wolniej niż japoński pierwowzów, ale wreszcie otrzymała aktualizację, która rozszerza kampanię o pierwszą część trzeciego rozdziału, gdzie czekają nowe historie, przygody i lokacje. Do tego na multiplayerowej arenie pojawili się dodatkowi bossowie oraz świeże wyzwania. Rozbudwano także listy zdolności i profesji.

Mobius Final Fantasy w App Store

Mobius Final Fantasy w Google Play

Shadow Fight 2

Bardzo ładnie rozwija się także zręcznościówka Shadow Fight 2. Zeszłotygodniowa aktualizacja dodała nowego bossa imieniem Hoaxen i świeży zestaw wyzwań, których pokonanie zapewnia osiągnięcie siódmego Dana. Ulepszono również interfejs i poprawiono błędy.

Shadow Fight 2 w App Store

Shadow Fight 2 w Google Play

Temple Run 2

Zgodnie z tradycją, halloweenową aktualizację dostała także gra Temple Run 2. Dodano nowe kostiumy i artefakty powiązane z tym świętem, jak również mapę w postaci nawiedzonej góry. Wszystko to jak zwykle zostało wyśmienicie dopracowane.

Temple Run 2 w App Store

Temple Run 2 w Google Play