Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiANDPCiOS
Okładka Fist of Jesus (AND)
OkładkaFist of Jesus (AND)

Fist of Jesus

Fist of Jesus to opracowana przez zespół Mutant Games chodzona bijatyka, w której Jezus i Judasz łączą siły przeciwko inwazji żywych trupów. Kontrowersyjny temat został tutaj potraktowany z dużym przymrużeniem oka i zaprezentowany w stylistyce kreskówkowej komedii.

Bijatyki | zagraj za darmo | 2D | humorystyczne | beat 'em up

Fist of Jesus Premiera

17wrz2014

PC

4gru2014

iOS AND

Gry podobne do Fist of Jesus

Dan The Man

The Executive

Double Dragon IV

Fist of Jesus to humorystyczna gra zręcznościowa należąca do gatunku chodzonych bijatyk, którą wyprodukowało studio Mutant Games.

Kampania rozpoczyna się od znanej z Biblii sceny wskrzeszania Łazarza. Niestety, w zaprezentowanej przez autorów wersji tej historii, coś się psuje w trakcie rytuału i świat zaczyna zalewać powódź żywych trupów. Jezus spróbuje naprawić swój błąd za pomocą własnych pięści, a w krucjacie przeciwko złu wspomaga go Judasz. Podczas zabawy przyjdzie nam zmierzyć się nie tylko z rzymskimi żołnierzami oraz innymi postaciami z tamtej epoki, ale również z kosmitami, kowbojami oraz przeciwnikami wykorzystującymi steampunkowe technologie. Cała gra utrzymana jest w absurdalnej, komediowej konwencji i wykonana została w kreskówkowej stylistyce, przez co zaprezentowana historia traci sporo ze swojego obrazoburczego charakteru.

First of Jesus jest klasyczną chodzoną bijatyką. Naszym zadaniem jest zatem parcie w prawą stronę ekranu i walka z hordami przeciwników. Autorzy przygotowali sześćdziesiąt obszernych poziomów, na których do pokonania czekają tłumy standardowych wrogów, mini bossów oraz pełnoprawnych bossów. Kierowane przez nas postacie dysponują sporym wachlarzem ataków, które możemy łączyć w potężne kombinacje zwiększające siłę zadawanych obrażeń. Nie zabrakło systemu rozwoju, pozwalającego na uczenie się coraz potężniejszych technik. Ponadto opłaca się odszukiwać na mapach relikwie, umożliwiające ulepszanie posiadanego ekwipunku i uzbrojenia.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Fist of Jesus: 12+

Fist of Jesus Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8600 lub lepsza)
  • Windows XP
PC
iOS
AND