Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPCiOSAND
Okładka Fist of Jesus (PC)

Fist of Jesus

Fist of Jesus to opracowana przez zespół Mutant Games chodzona bijatyka, w której Jezus i Judasz łączą siły przeciwko inwazji żywych trupów. Kontrowersyjny temat został tutaj potraktowany z dużym przymrużeniem oka i zaprezentowany w stylistyce kreskówkowej komedii.

Bijatyki | zagraj za darmo | 2D | humorystyczne | beat 'em up

Okładka Fist of Jesus (PC)

data premiery gry:

17wrz2014

PC

4gru2014

iOS AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Fist of Jesus to humorystyczna gra zręcznościowa należąca do gatunku chodzonych bijatyk, którą wyprodukowało studio Mutant Games.

Kampania rozpoczyna się od znanej z Biblii sceny wskrzeszania Łazarza. Niestety, w zaprezentowanej przez autorów wersji tej historii, coś się psuje w trakcie rytuału i świat zaczyna zalewać powódź żywych trupów. Jezus spróbuje naprawić swój błąd za pomocą własnych pięści, a w krucjacie przeciwko złu wspomaga go Judasz. Podczas zabawy przyjdzie nam zmierzyć się nie tylko z rzymskimi żołnierzami oraz innymi postaciami z tamtej epoki, ale również z kosmitami, kowbojami oraz przeciwnikami wykorzystującymi steampunkowe technologie. Cała gra utrzymana jest w absurdalnej, komediowej konwencji i wykonana została w kreskówkowej stylistyce, przez co zaprezentowana historia traci sporo ze swojego obrazoburczego charakteru.

First of Jesus jest klasyczną chodzoną bijatyką. Naszym zadaniem jest zatem parcie w prawą stronę ekranu i walka z hordami przeciwników. Autorzy przygotowali sześćdziesiąt obszernych poziomów, na których do pokonania czekają tłumy standardowych wrogów, mini bossów oraz pełnoprawnych bossów. Kierowane przez nas postacie dysponują sporym wachlarzem ataków, które możemy łączyć w potężne kombinacje zwiększające siłę zadawanych obrażeń. Nie zabrakło systemu rozwoju, pozwalającego na uczenie się coraz potężniejszych technik. Ponadto opłaca się odszukiwać na mapach relikwie, umożliwiające ulepszanie posiadanego ekwipunku i uzbrojenia.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Fist of Jesus

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Fist of Jesus

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8600 lub lepsza)
  • Windows XP
Fist of Jesus - premiera chodzonej bijatyki o wojnie Jezusa z zombie
Fist of Jesus - premiera chodzonej bijatyki o wojnie Jezusa z zombie

wiadomość18 października 2014

Studio Mutant Games wypuściło swój debiutancki projekt. Jest nim chodzona bijatyka Fist of Jesus, w której Jezus z Judaszem muszą zmierzyć się z hordami zombiaków.

PC
iOS
AND