Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOSAND
Okładka Beatdown! (iOS)
OkładkaBeatdown! (iOS)

Beatdown!

Beatdown! to chodzona bijatyka. Wcielamy się w pracownika korporacji próbującego zemścić się za zwolnienie z pracy. Aby tego dokonać, musi przedrzeć się przez hordy wrogów i dotrzeć do prezesa firmy.

Akcji | 2D | beat 'em up

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Beatdown! Premiera

15lis2012

iOS

22kwi2015

AND

Gry podobne do Beatdown!

Dan The Man

Double Dragon IV

I Am The Hero

Beatdown! to chodzona bijatyka. Produkcję opracowało znane z takich przebojowych serii jak League of Evil, Random Heroes czy Devious Dungeon studio Ravenous Games, a wydała firma Noodlecake.

Fabuła gry jest prosta, ale jednocześnie oferuje scenariusz rzadko spotykany w chodzonych bijatykach. Wcielamy się bowiem w szarego pracownika dużej firmy, który pewnego dnia zostaje zwolniony kompletnie bez żadnego sensownego powodu. Tak rażąca niesprawiedliwość powoduje, że bohatera ogarnia czysta furia i jedynym, co może ugasić ten gniew jest obicie gęby prezesowi firmy. Oczywiście, drogi do jego gabinetu strzegą hordy wrogów, zarówno innych pracowników korporacji i członków służb porządkowych, jak i różnorodnych potworów.

Kampania oferuje dwadzieścia obszernych poziomów, w których przemierzamy pięć typów lokacji. Na pokonanie czeka trzydzieści rodzajów przeciwników plus pięciu potężnych bossów. Mechanizmy rozgrywki pozostają wierne tradycjom gatunku. Podczas zabawy przemy zatem w prawą stronę ekrany i eliminujemy każdego, kto stanie nam na drodze za pomocą dynamicznego systemu walki pozwalającego na stosowanie kilku różnych ataków oraz korzystanie z bogatego wyboru uzbrojenia. Ponadto podczas starć postać ładuje swój pasek wściekłości i po jego zapełnieniu może aktywować tryb furii, który na kilka sekund mocno zwiększa siłę zadawanych ciosów oraz wytrzymałość na obrażenia. Nie zabrakło także systemu kombosów.

Przejście kampanii nie oznacza końca rozgrywki. Gra oferuje bowiem także tryb endless. W nim możemy zmierzyć się z niekończącymi się falami wrogów. Zwycięstwo jest niemożliwe. Prędzej czy później popełnimy o jeden błąd za dużo i bohater zginie od ciosów wrogów. Cała zabawa kryje się więc w próbach bicia rekordów własnych oraz tych wypracowanych przez resztę społeczności, które możemy podejrzeć za pomocą sieciowych rankingów. Warto dodać, że autorzy zaimplementowali trzy systemy sterowania do wyboru.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Beatdown!: 12+

iOS
AND