Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiANDiOS
Okładka Cobra Kai: Card Fighter (AND)

Cobra Kai: Card Fighter

Cobra Kai: Card Fighter jest karcianką, której akcja toczy się w świecie znanym z serialu Cobra Kai oraz filmów z serii Karate Kid. Tytuł został opracowany i wydany przez studio Gamaga, zaś jego wydawcą jest firma Boss Team Games.

Bijatyki | turowe | zagraj za darmo | seriale TV | karciane | elementy strategiczne | karate

Okładka Cobra Kai: Card Fighter (AND)

data premiery gry:

19mar2021

iOS AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Cobra Kai: Card Fighter to gra karciana, która powstała na licencji znanego serialu Cobra Kai, będącego kontynuacją cyklu filmowego Karate Kid. Produkcja pozwala graczom toczyć turowe pojedynki z udziałem zawodników należących do szkół sztuk walki Miyagi-Do Karate oraz Cobra Kai. Za opracowanie tytułu odpowiada studio Gamaga. Wydawcą jest firma Boss Team Games.

Mechanika

Cobra Kai: Card Fighter jest dość typową grą strategiczną, należącą do podgatunku tzw. karcianek. Zabawa polega na toczeniu pojedynków pomiędzy postaciami, w trakcie których wykorzystujemy posiadane karty (reprezentują poszczególne ataki i możliwości danego bohatera, a także wzmocnienia, które możemy zastosować w walce).

Każdy bohater posiada określoną liczbę punktów życia, które spadają wraz z przyjmowanymi ciosami. Gracz wybiera, jakie manewry chce wykonać, starając się zastosować taktykę odpowiednią na dane starcie (poszczególne ataki można łączyć w potężne kombinacje, które są bardziej niebezpieczne od pojedynczych ciosów).

W miarę postępów w rozgrywce możemy zdobywać nowe karty, a także podnosić poziom już posiadanych, dzięki czemu stają się silniejsze. Mamy też możliwość trenowania swoich zawodników na manekinach oraz ograniczonego wpływania na wygląd sportowców.

Tryby gry

W Cobra Kai: Card Fighter możemy grać samotnie albo z innymi. Miłośnicy trybów single player znajdą tutaj kampanię fabularną, zaś osoby preferujące zabawę w towarzystwie mogą skorzystać z sieciowego modułu PvP.

Kwestie techniczne

Cobra Kai: Card Fighter posiada dość prostą oprawę graficzna, która jednocześnie wyróżnia się na tle innych produkcji z gatunku. Jest tak dlatego, że grafika nie ogranicza się do ilustracji na kartach oraz interfejsu. Pojedynki pomiędzy sportowcami są ukazywane w formie animowanych scen, przedstawionych w pełnych trzech wymiarach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-2  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Gry podobne do Cobra Kai: Card Fighter

Wymagania wiekowe Cobra Kai: Card Fighter

12+

Wymagania sprzętowe Cobra Kai: Card Fighter

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
iOS
AND