Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPCANDiOS
Okładka Shadow Fight 3 (PC)

Shadow Fight 3

Shadow Fight 3 to opracowana przez studio Nekki bijatyka 2.5D, co oznacza, że grafika wykonana została w pełnym 3D, ale mechanizmy rozgrywki są dwumiarowe. Przestawienie się na trójwymiarowe lokacje i postacie jest największą zmianą w porównaniu z poprzednimi odsłonami cyklu.

Bijatyki | fantasy | multiplayer | 2.5D

Okładka Shadow Fight 3 (PC)

producent: Nekki

wydawca: Nekki

Strona oficjalna

data premiery gry:

anulowana

PC

16lis2017

iOS AND

Shadow Fight 3 to wydana na system AND, PC i iOS bijatyka. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją studio Nekki, czyli autorzy dwóch poprzednich części cyklu oraz serii Vector.

Fabuła

Gra przenosi nas do znanej z poprzednich odsłon krainy fantasy zainspirowanej azjatyckim folklorem i opowiada o wojnie toczonej między najlepszymi wojownikami o dostęp do mocy zapewnianych przez magiczne cienie. Autorzy położyli duży nacisk na scenariusz, oferując rozbudowaną kampanię z bogatą historią.

Mechanika

Zgodnie z tradycjami cyklu, wydane na platformę AND, PC i iOS Shadow Fight 3 jest bijatyką, w której cała zabawa sprowadza się do toczenia pojedynków jeden na jednego za pomocą zręcznościowego systemu walki. Jest on dosyć rozbudowany i pozwala na wyprowadzanie szeregu różnych ataków oraz korzystanie ze sporego arsenału umiejętności specjalnych.

Te typowe dla bijatyk rozwiązania zostały wzbogacone elementami RPG. Możemy sami wykreować bohatera, wybierać między trzema stylami walki, ulepszać zdolności w ramach drzewka rozwoju oraz kolekcjonować ekwipunek i uzbrojenie.

Tryby gry

Poza trybem dla pojedynczego gracza dostępne są także rozgrywki multiplayer, zarówno te oparte na rywalizacji, jak i kooperacji.

Kwestie techniczne

Największą różnicą w porównaniu z poprzednim dwiema odsłonami jest grafika. Wcześniejsze części oferowały dwuwymiarową oprawę, gdzie postacie były czarnymi kształtami walczącymi na tle kolorowych lokacji. Tym razem autorzy przestawili się na pełne 3D, a opracowane przez nich areny oraz modele postaci robią imponujące wrażenie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 8,3 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Shadow Fight 3

12+

Shadow Fight 3 - seria mobilnych bijatyk wkrótce doczeka się kolejnej odsłony
Shadow Fight 3 - seria mobilnych bijatyk wkrótce doczeka się kolejnej odsłony

wiadomość21 lipca 2017

Wkrótce zadebiutuje Shadow Fight 3, czyli nowa część jednej z najlepszych serii bijatyk w ofercie rynku mobilnego. Testy gry ruszyły właśnie w kanadyjskim App Store, w ramach tzw. soft-launchu.

iOS
AND
PC