Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 21 lipca 2017, 13:55

Shadow Fight 3 - seria mobilnych bijatyk wkrótce doczeka się kolejnej odsłony

Wkrótce zadebiutuje Shadow Fight 3, czyli nowa część jednej z najlepszych serii bijatyk w ofercie rynku mobilnego. Testy gry ruszyły właśnie w kanadyjskim App Store, w ramach tzw. soft-launchu.

W porównaniu z poprzednim odsłonami największy postęp dokonał się w oprawie graficznej. - Shadow Fight 3 - seria mobilnych bijatyk wkrótce doczeka się kolejnej odsłony - wiadomość - 2017-07-21
W porównaniu z poprzednim odsłonami największy postęp dokonał się w oprawie graficznej.
SHADOW FIGHT 3 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Nekki
  2. Wydawca: Nekki
  3. Gatunek: bijatyka
  4. Platformy: iOS, AND, PC
  5. Model biznesowy: free-to-play

Shadow Fight, czyli jedna z najlepszych serii mobilnych bijatyk, wkrótce doczeka się nowej odsłony. Właśnie ruszyły bowiem testy wczesnej wersji Shadow Fight 3. Niestety, mogą w nich wziąć udział tylko gracze z Kanady, ale sam fakt udostępnienia produkcji w ramach tzw. soft-launchu oznacza, że prace są już na ukończeniu i nie powinniśmy długo czekać na premierę światową.

Gra ukaże się na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Trafi również do dystrybucji w Windows Store. Na wszystkich tych platformach wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami.

Shadow Fight 3 przeniesie nas do znanej z poprzednich odsłon krainy fantasy zainspirowanej azjatyckim folklorem. Na razie o fabule nie wiemy praktycznie nic poza tym, że autorzy zamierzają położyć duży nacisk na scenariusz, oferując rozbudowaną kampanię z bogatą historią.

Największą różnicą w porównaniu z poprzednim dwiema odsłonami będzie grafika. Pierwsze dwie części oferowały dwuwymiarową oprawę, gdzie postacie były czarnymi kształtami walczącymi na tle kolorowych lokacji. Tym razem autorzy przestawili się na pełne 3D, a opracowane przez nich areny oraz modele postaci robią wyśmienite wrażenie.

Zgodnie z tradycjami cyklu, Shadow Fight 3 będzie bijatyką, w której cała zabawa sprowadzi się do toczenia pojedynków jeden na jednego za pomocą systemu potyczek opartego na gestach. Te rozwiązania zostaną wzbogacone elementami RPG. Będziemy mogli sami wykreować bohatera, wybierać między trzema stylami walki, ulepszać zdolności w ramach drzewka rozwoju oraz kolekcjonować ekwipunek i uzbrojenie.

Poza trybem dla pojedynczego gracza pojawią się także rozgrywki multiplayer, zarówno te oparte na rywalizacji, jak i kooperacji.

  1. Nekki – oficjalna strona studia