Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Gry Towarzyskie PlayStation 4

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku towarzyskie na platformę Sony PlayStation 4 ułożone według popularności.

Gry towarzyskie. Gatunek gier, w których nacisk położony jest na rozgrywkę wieloosobową i interakcje pomiędzy oddającymi się wspólnej zabawie graczami, przebywającymi w tym samym pomieszczeniu. Gry towarzyskie głównie przybierają formę zestawu minigier zręcznościowych. Najbardziej znani przedstawiciele tego gatunku to np. serie Rock Band czy SingStar.

Po premierze 34 Przed premierą 3
PS4
Towarzyskie
Tematyki
Czas
To jesteś Ty!
To jesteś Ty!

Towarzyskie 4 lipca 2017

Nieskomplikowana towarzyska gra quizowa przeznaczona dla kilku osób. Wszyscy uczestnicy rozgrywki korzystają z telefonicznej aplikacji PlayLink, która łączy smartfon z konsolą. Na ekranie mobilnych urządzeń wyświetlane są pytania dotyczące innych towarzyszy zabawy. Udzielone przez nas odpowiedzi są z kolei wyświetlane na telewizorze.

Wiedza to potęga
Wiedza to potęga

Towarzyskie 24 października 2017

Gra quizowa przeznaczona dla maksymalnie sześciu osób. Uczestnicy zabawy odpowiadają na pytania testowe, sprawdzające ich wiedzę oraz znajomość ciekawostek z najróżniejszych dziedzin nauki i kultury. Tytuł korzysta z darmowej aplikacji PlayLink.

Frantics
Frantics

Towarzyskie 6 marca 2018

Kolekcja piętnastu zręcznościowych minigier przeznaczonych dla maksymalnie czterech osób. Wszyscy uczestnicy zabawy korzystają ze smartfonowej aplikacji mobilnej i z jej pomocą wchodzą ze sobą w interakcję oraz sterują postaciami na ekranie telewizora.

Just Dance 2018
Just Dance 2018

Towarzyskie 24 października 2017

Just Dance 2018 jest kolejną częścią z cyklu niezwykle popularnych gier tanecznych produkowanych przez Ubisoft, w której zadaniem graczy jest odtwarzanie przed ekranem telewizora ruchów tancerzy widocznych na ekranie.

Just Dance 2017
Just Dance 2017

Towarzyskie 25 października 2016

Just Dance 2017 to następna część przebojowego cyklu gier tanecznych. Zadaniem graczy jest jak najdokładniejsze odtworzenie ruchów profesjonalnych tancerzy, którzy na ekranie wykonują układy choreograficzne w rytm największych przebojów muzyki pop.

Rock Band 4
Rock Band 4

Towarzyskie 6 października 2015

Rock Band 4 to kolejna odsłona popularnego cyklu gier muzycznych od studia Harmonix. Gracze wcielają się w członków rockowej kapeli i wcielając się w różne role, starają się jak najlepiej odgrywać wybrane utwory.

SingStar: Mistrzowska Impreza
SingStar: Mistrzowska Impreza

Towarzyskie 29 października 2014

Kolejna odsłona muzycznej serii SingStar, w której śpiewamy piosenki wybranych przez siebie artystów. Wraz z nową częścią zatroszczono się o 30 piosenek, w tym także polskich artystów, oraz wydano aplikację na urządzenia mobilne, która zamienia smartfon w mikrofon.

Oh...Sir!! The Insult Simulator
Oh...Sir!! The Insult Simulator

Towarzyskie 31 maja 2017

Oryginalna produkcja, w której gracze biorą udział w nietypowych bitwach słownych, opartych na wymyślnych obelgach. W grze znalazły się zarówno tryby stworzone z myślą o pojedynczym graczu, jak i warianty rozgrywki opracowane dla potrzeb wieloosobowej rozgrywki. Całość okraszono specyficznym humorem, rodem z Latającego cyrku Monty Pythona.

SingStar Celebration
SingStar Celebration

Towarzyskie 24 października 2017

Kolejna odsłona popularnej serii muzycznej. W trakcie rozgrywki, przeznaczonej dla maksymalnie ośmiu osób, gracze śpiewają wspólnie w rytm największych przebojów muzyki pop.

Just Sing
Just Sing

Towarzyskie 6 września 2016

Aplikacja karaoke, w której zabawa polega oczywiście na śpiewaniu rozmaitych utworów, używając jako mikrofonu urządzenia mobilnego. Wśród udostępnionych piosenek znajdują się m.in. Drag Me Down zespołu One Direction, One More Night od Maroon 5 czy też What Do You Mean? Justina Biebera.

Patapon 2 Remastered
Patapon 2 Remastered

Towarzyskie 2018

Odświeżona druga cześć serii gier strategiczno-muzycznych. Deweloperzy nie wprowadzili do rozgrywki żadnych nowości, ale za to poprawili grafikę, która działa w natywnym 1080p i dynamicznym 4K na PlayStation 4 Pro.

Let's Sing 2018
Let's Sing 2018

Towarzyskie 20 października 2017

Kolejna odsłona muzycznej serii Let’s Sing, która testuje umiejętności wokalne swoich graczy. Z tytułem możemy bawić się zarówno w pojedynkę jak i w grupie kilku znajomych. Produkcja zawiera trzydzieści hitowych piosenek, które zajmowały pierwsze miejsca na światowych listach przebojów.

SingStar: Kraina Lodu
SingStar: Kraina Lodu

Towarzyskie 3 grudnia 2014

Specjalne wydanie popularnej gry muzycznej, przygotowane na fali sukcesu filmu animowanego Kraina Lodu. Podczas zabawy możemy skonfrontować nasze wokalne umiejętności z piosenkami znanymi z filmu oraz jego bestsellerowej ścieżki dźwiękowej. Gra współpracuje z kamerą konsoli PlayStation oraz nowoczesnymi smartfonami, które mogą pełnić rolę wirtualnego mikrofonu.

Rocksmith 2014
Rocksmith 2014

Towarzyskie 4 listopada 2014

Rocksmith 2014 to druga odsłona serii edukacyjnych gier muzycznych, w której wykorzystujemy autentyczną gitarę elektryczną jako kontroler. Poza trybami zabawy pozwalającymi początkującym gitarzystom na naukę gry na instrumencie, do tytułu wprowadzono nowe możliwości treningu z wirtualnym zespołem, dopasowującym się do naszego stylu i szybkości gry.

Just Dance 2014
Just Dance 2014

Towarzyskie 12 listopada 2013

Just Dance 2014 to gra taneczna należąca do jednej z najpopularniejszych serii tego typu. Zabawa tradycyjnie polega na dotrzymywaniu kroku wyświetlanym na ekranie tancerzom, a nasze poczynania rejestrowane są za pomocą kontrolera ruchu Move.

Just Dance 2015
Just Dance 2015

Towarzyskie 21 października 2014

Just Dance 2015 to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii gier tanecznych. Jak zwykle zadaniem graczy jest jak najdokładniejsze odtworzenie ruchów profesjonalnych tancerzy, którzy wykonują na ekranie zestawy ruchów choreograficznych w rytm największych przebojów muzyki pop.

Use Your Words
Use Your Words

Towarzyskie 4 kwietnia 2017

Gra towarzyska, w której możemy spróbować swoich sił w czterech minigrach opartych na manipulacji słowami. Tytuł opracowano z myślą o zabawie w towarzystwie minimum dwójki osób – zabawa toczy się przy użyciu telefonów lub tabletów obsługujących środowisko HTML5.

Let's Sing 2017
Let's Sing 2017

Towarzyskie 14 października 2016

Kolejna odsłona serii muzycznych gier karaoke studia Voxler Games. Wersja 2017 nie wnosi drastycznych zmian do mechaniki rozgrywki, oferując możliwość zabawy w kilku zróżnicowanych trybach przy dźwiękach 30 starannie wyselekcjonowanych hitów z pierwszych miejsc list przebojów.

DJMAX Respect
DJMAX Respect

Towarzyskie 2018

Gra muzyczno-rytymiczna, która jest specjalnym projektem zrealizowanym z okazji dziesiątej rocznicy istnienia cyklu DJMAX. Produkcja zawiera setki piosenek, które pojawiły się w poprzednich częściach cyklu na konsoli PSP. Oferuje ona również zremasterowane wersje teledysków oraz model rozgrywki wyjęty wprost z oryginalnych tytułów na konsoli przenośnej.

Prominence Poker
Prominence Poker

Towarzyskie 23 sierpnia 2016

Podana w gangsterskiej otoczce, darmowa gra karciana z elementami MMO. Gracze wcielają się w rolę turysty, który przybywszy do Mekki hazardu - tytułowego miasta Prominence - musi udowodnić swe pokerowe umiejętności, a następnie dołączyć do jednego z gangów i stopniowo budować pozycję w lokalnej hierarchii.

Push Me Pull You
Push Me Pull You

Towarzyskie 3 maja 2016

Unikalna dwuwymiarowa gra sportowa przeznaczona dla dwóch lub więcej graczy. Uczestnicy zabawy kontrolują w parach dwie końcówki przypominającej węża postaci i starają się utrzymać piłkę na swojej części boiska, równocześnie odpierając ataki przeciwnego zespołu.

Hatsune Miku: Project Diva Future Tone DX
Hatsune Miku: Project Diva Future Tone DX

Towarzyskie 22 listopada 2017

Rozszerzona wersja muzyczno-rytmicznej gry Hatsune Miku: Project Diva Future Tone, która ukazał się pierwotnie w 2016 roku. Produkcja wzbogacona została o wszystkie wydane wcześniej zestawy DLC. Twórcy wprowadzili także nieobecny w poprzedniej wersji tryb fotograficzny. Produkcja posiada w sumie 237 utworów oraz 395 kostiumów.

Hatsune Miku: Project DIVA X
Hatsune Miku: Project DIVA X

Towarzyskie 25 sierpnia 2016

Kolejna odsłona popularnej serii gier muzycznych, w której w rytm piosenek wciskamy wskazane na ekranie przyciski. Utwory w grze zostały stworzone z wykorzystaniem oprogramowania vocaloid, czyli tzw. syntezatora śpiewu. Tytuł wprowadza nowy tryb rozgrywki oraz modyfikuje mechaniki, z których dotychczas znana była seria.

Henka Twist Caper
Henka Twist Caper

Towarzyskie prace wstrzymane

Henka Twist Caper to połączenie gry wideo oraz fizycznej zabawy. Gracze używając PlayStation Move muszą odszukać właściwą pozycję kontrolera i pozostać w niej do momentu zdobycia maksymalnej ilości punktów. Osoby mogą sobie nawzajem przeszkadzać i wytrącać innych z przyjętej pozy.