Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Gry Towarzyskie PlayStation 4

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku towarzyskie na platformę Sony PlayStation 4 ułożone według popularności.

Gry towarzyskie. Gatunek gier, w których nacisk położony jest na rozgrywkę wieloosobową i interakcje pomiędzy oddającymi się wspólnej zabawie graczami, przebywającymi w tym samym pomieszczeniu. Gry towarzyskie głównie przybierają formę zestawu minigier zręcznościowych. Najbardziej znani przedstawiciele tego gatunku to np. serie Rock Band czy SingStar.

Po premierze 38 Przed premierą 1
PS4
Towarzyskie
Tematyki
Czas
Frantics
Frantics

Towarzyskie 6 marca 2018

Kolekcja piętnastu zręcznościowych minigier przeznaczonych dla maksymalnie czterech osób. Wszyscy uczestnicy zabawy korzystają ze smartfonowej aplikacji mobilnej i z jej pomocą wchodzą ze sobą w interakcję oraz sterują postaciami na ekranie telewizora.

To jesteś Ty!
To jesteś Ty!

Towarzyskie 4 lipca 2017

Nieskomplikowana towarzyska gra quizowa przeznaczona dla kilku osób. Wszyscy uczestnicy rozgrywki korzystają z telefonicznej aplikacji PlayLink, która łączy smartfon z konsolą. Na ekranie mobilnych urządzeń wyświetlane są pytania dotyczące innych towarzyszy zabawy. Udzielone przez nas odpowiedzi są z kolei wyświetlane na telewizorze.

Wiedza to potęga
Wiedza to potęga

Towarzyskie 24 października 2017

Gra quizowa przeznaczona dla maksymalnie sześciu osób. Uczestnicy zabawy odpowiadają na pytania testowe, sprawdzające ich wiedzę oraz znajomość ciekawostek z najróżniejszych dziedzin nauki i kultury. Tytuł korzysta z darmowej aplikacji PlayLink.

Just Dance 2018
Just Dance 2018

Towarzyskie 24 października 2017

Just Dance 2018 jest kolejną częścią z cyklu niezwykle popularnych gier tanecznych produkowanych przez Ubisoft, w której zadaniem graczy jest odtwarzanie przed ekranem telewizora ruchów tancerzy widocznych na ekranie.

DJMAX Respect
DJMAX Respect

Towarzyskie 6 marca 2018

Gra muzyczno-rytymiczna, która jest specjalnym projektem zrealizowanym z okazji dziesiątej rocznicy istnienia cyklu DJMAX. Produkcja zawiera setki piosenek, które pojawiły się w poprzednich częściach cyklu na konsoli PSP. Oferuje ona również zremasterowane wersje teledysków oraz model rozgrywki wyjęty wprost z oryginalnych tytułów na konsoli przenośnej.

Marooners
Marooners

Towarzyskie 6 lutego 2018

Zręcznościowa gra imprezowa (party game), w której do sześciu graczy może bawić się przy różnorakich minigrach. Zależnie od wybranego trybu, rozgrywka przenosi się pomiędzy minigrami po zakończeniu jednej z nich lub losowo co kilkanaście sekund.

Rock Band 4
Rock Band 4

Towarzyskie 6 października 2015

Rock Band 4 to kolejna odsłona popularnego cyklu gier muzycznych od studia Harmonix. Gracze wcielają się w członków rockowej kapeli i wcielając się w różne role, starają się jak najlepiej odgrywać wybrane utwory.

Patapon 2 Remastered
Patapon 2 Remastered

Towarzyskie 2018

Odświeżona druga cześć serii gier strategiczno-muzycznych. Deweloperzy nie wprowadzili do rozgrywki żadnych nowości, ale za to poprawili grafikę, która działa w natywnym 1080p i dynamicznym 4K na PlayStation 4 Pro.

Just Dance 2017
Just Dance 2017

Towarzyskie 25 października 2016

Just Dance 2017 to następna część przebojowego cyklu gier tanecznych. Zadaniem graczy jest jak najdokładniejsze odtworzenie ruchów profesjonalnych tancerzy, którzy na ekranie wykonują układy choreograficzne w rytm największych przebojów muzyki pop.

Just Sing
Just Sing

Towarzyskie 6 września 2016

Aplikacja karaoke, w której zabawa polega oczywiście na śpiewaniu rozmaitych utworów, używając jako mikrofonu urządzenia mobilnego. Wśród udostępnionych piosenek znajdują się m.in. Drag Me Down zespołu One Direction, One More Night od Maroon 5 czy też What Do You Mean? Justina Biebera.

SingStar: Mistrzowska Impreza
SingStar: Mistrzowska Impreza

Towarzyskie 29 października 2014

Kolejna odsłona muzycznej serii SingStar, w której śpiewamy piosenki wybranych przez siebie artystów. Wraz z nową częścią zatroszczono się o 30 piosenek, w tym także polskich artystów, oraz wydano aplikację na urządzenia mobilne, która zamienia smartfon w mikrofon.

SingStar Celebration
SingStar Celebration

Towarzyskie 24 października 2017

Kolejna odsłona popularnej serii muzycznej. W trakcie rozgrywki, przeznaczonej dla maksymalnie ośmiu osób, gracze śpiewają wspólnie w rytm największych przebojów muzyki pop.

Oh...Sir!! The Insult Simulator
Oh...Sir!! The Insult Simulator

Towarzyskie 31 maja 2017

Oryginalna produkcja, w której gracze biorą udział w nietypowych bitwach słownych, opartych na wymyślnych obelgach. W grze znalazły się zarówno tryby stworzone z myślą o pojedynczym graczu, jak i warianty rozgrywki opracowane dla potrzeb wieloosobowej rozgrywki. Całość okraszono specyficznym humorem, rodem z Latającego cyrku Monty Pythona.

Vegas Party
Vegas Party

Towarzyskie 22 grudnia 2017

Hybryda gry planszowej i symulatora kasyna, osadzona w przekoloryzowanej, humorystycznej wersji Las Vegas. Gra Vegas Party oferuje 4-osobowy tryb multiplayer, kilkanaście odmiennych lokacji i kasyn oraz wiele różnych minigier.

Just Dance 2014
Just Dance 2014

Towarzyskie 12 listopada 2013

Just Dance 2014 to gra taneczna należąca do jednej z najpopularniejszych serii tego typu. Zabawa tradycyjnie polega na dotrzymywaniu kroku wyświetlanym na ekranie tancerzom, a nasze poczynania rejestrowane są za pomocą kontrolera ruchu Move.

Rocksmith 2014
Rocksmith 2014

Towarzyskie 4 listopada 2014

Rocksmith 2014 to druga odsłona serii edukacyjnych gier muzycznych, w której wykorzystujemy autentyczną gitarę elektryczną jako kontroler. Poza trybami zabawy pozwalającymi początkującym gitarzystom na naukę gry na instrumencie, do tytułu wprowadzono nowe możliwości treningu z wirtualnym zespołem, dopasowującym się do naszego stylu i szybkości gry.

Let's Sing 2018
Let's Sing 2018

Towarzyskie 20 października 2017

Kolejna odsłona muzycznej serii Let’s Sing, która testuje umiejętności wokalne swoich graczy. Z tytułem możemy bawić się zarówno w pojedynkę jak i w grupie kilku znajomych. Produkcja zawiera trzydzieści hitowych piosenek, które zajmowały pierwsze miejsca na światowych listach przebojów.

Hatsune Miku: Project DIVA X
Hatsune Miku: Project DIVA X

Towarzyskie 25 sierpnia 2016

Kolejna odsłona popularnej serii gier muzycznych, w której w rytm piosenek wciskamy wskazane na ekranie przyciski. Utwory w grze zostały stworzone z wykorzystaniem oprogramowania vocaloid, czyli tzw. syntezatora śpiewu. Tytuł wprowadza nowy tryb rozgrywki oraz modyfikuje mechaniki, z których dotychczas znana była seria.

UNO
UNO

Towarzyskie 16 sierpnia 2016

UNO jest grą logiczną, stanowiącą adaptację popularnej gry karcianej. Twórcy pozostali wierni zasadom wymyślonym w latach 70. przez Merle'a Robbinsa. Gracze mają za zadanie jak pozbyć się posiadanych kart, zmuszając przeciwników do dobierania ich ze stołu lub czekania na następną kolejkę. Rozgrywka oferuje kilka opcji rywalizacji ze sztuczną inteligencją oraz z żywymi przeciwnikami.

Prominence Poker
Prominence Poker

Towarzyskie 23 sierpnia 2016

Podana w gangsterskiej otoczce, darmowa gra karciana z elementami MMO. Gracze wcielają się w rolę turysty, który przybywszy do Mekki hazardu - tytułowego miasta Prominence - musi udowodnić swe pokerowe umiejętności, a następnie dołączyć do jednego z gangów i stopniowo budować pozycję w lokalnej hierarchii.

Hatsune Miku: Project Diva Future Tone
Hatsune Miku: Project Diva Future Tone

Towarzyskie 23 czerwca 2016

Kolejna odsłona serii gier muzyczno-rytmicznych wykorzystujących utwory, które stworzone zostały przez profesjonalnych i amatorskich artystów, korzystających z oprogramowania pozwalającego na wykorzystanie głosu wirtualnych wokalistów (vocaloid) firmy Crypton Future Media. Gra jest bezpośrednim portem specjalnej edycji serii z salonów arcade, która w Japonii rozwijana jest nieprzerwanie od 2010 roku.

SingStar: Kraina Lodu
SingStar: Kraina Lodu

Towarzyskie 3 grudnia 2014

Specjalne wydanie popularnej gry muzycznej, przygotowane na fali sukcesu filmu animowanego Kraina Lodu. Podczas zabawy możemy skonfrontować nasze wokalne umiejętności z piosenkami znanymi z filmu oraz jego bestsellerowej ścieżki dźwiękowej. Gra współpracuje z kamerą konsoli PlayStation oraz nowoczesnymi smartfonami, które mogą pełnić rolę wirtualnego mikrofonu.

Just Dance 2015
Just Dance 2015

Towarzyskie 21 października 2014

Just Dance 2015 to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii gier tanecznych. Jak zwykle zadaniem graczy jest jak najdokładniejsze odtworzenie ruchów profesjonalnych tancerzy, którzy wykonują na ekranie zestawy ruchów choreograficznych w rytm największych przebojów muzyki pop.

PaRappa the Rapper Remastered
PaRappa the Rapper Remastered

Towarzyskie 4 kwietnia 2017

Zremasterowana pierwsza część słynnej niegdyś gry muzycznej. Nowa wersja oferuje przede wszystkim ulepszoną oprawę graficzną, a także wykorzystywanie pada DualShock 4 niczym metronomu, dzięki czemu lepiej czujemy muzykę.