Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS4
Okładka Wordhunters (PS4)
OkładkaWordhunters (PS4)

Wordhunters PS4

Kompilacja piętnastu minigier, stworzona z myślą o mobilnej aplikacji PlayLink, zmieniającej nasz telefon w kontroler konsoli. W zabawie bierze udział maksymalnie sześć osób podróżujących po największych miastach świata, w których czekają na nich rozmaite słowne wyzwania.

Towarzyskie | na 2 osoby | rodzinne | minigry | podzielony/wspólny ekran | słowne | aplikacja PlayLink | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Wordhunters Premiera PS4

14listopada2018

PSN

14listopada2018

producent: thumbfood Ltd. wydawca: thumbfood Ltd.

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisyAngielskie napisy

Gry podobne do Wordhunters

Wiedza to potęga

To jesteś Ty!

Frantics

Wordhunters jest kompilacją minigier przeznaczonych dla całej rodziny. Produkcja została opracowana przez studio Thumbfood.

Mechanika

Na Wordhunters składa się piętnaście minigier, w których zadaniem graczy jest między innymi poszukiwanie słów ukrytych na obszernej planszy bądź układanie wyrazów z dostępnych liter. Rozgrywka toczy się na tle dwudziestu malowniczych miast, na czele z Tokio, Londynem, Paryżem i Nowym Jorkiem. Poczynania poszczególnych uczestników zmagań są na bieżąco komentowane przez podróżującą z nami pilotkę Amy.

Tryby gry

Wordhunters opracowano z myślą o multiplayerowej zabawie, w której może wziąć udział maksymalnie sześć osób.

Kwestie techniczne

Wordhunters wymaga od każdego z graczy posiadania urządzenia mobilnego z zainstalowaną aplikacją PlayLink, która zamienia je w kontroler. Tytuł może się pochwalić przyjemną dla oka oprawą graficzną, utrzymaną w kreskówkowej stylistyce.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran / gorące krzesło   Liczba graczy: 2-6  

Klasyfikacja PEGI Wordhunters

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.