Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS4
Okładka Wordhunters (PS4)

Wordhunters PS4

Kompilacja piętnastu minigier, stworzona z myślą o mobilnej aplikacji PlayLink, zmieniającej nasz telefon w kontroler konsoli. W zabawie bierze udział maksymalnie sześć osób podróżujących po największych miastach świata, w których czekają na nich rozmaite słowne wyzwania.

Towarzyskie | na 2 osoby | rodzinne | minigry | podzielony/wspólny ekran | słowne | aplikacja PlayLink | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka Wordhunters (PS4)

producent: thumbfood Ltd.

wydawca: thumbfood Ltd.

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisyAngielskie napisy

data premiery gry w wersji PS4:

14listopada2018

14listopada2018

PSN

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Wordhunters jest kompilacją minigier przeznaczonych dla całej rodziny. Produkcja została opracowana przez studio Thumbfood.

Mechanika

Na Wordhunters składa się piętnaście minigier, w których zadaniem graczy jest między innymi poszukiwanie słów ukrytych na obszernej planszy bądź układanie wyrazów z dostępnych liter. Rozgrywka toczy się na tle dwudziestu malowniczych miast, na czele z Tokio, Londynem, Paryżem i Nowym Jorkiem. Poczynania poszczególnych uczestników zmagań są na bieżąco komentowane przez podróżującą z nami pilotkę Amy.

Tryby gry

Wordhunters opracowano z myślą o multiplayerowej zabawie, w której może wziąć udział maksymalnie sześć osób.

Kwestie techniczne

Wordhunters wymaga od każdego z graczy posiadania urządzenia mobilnego z zainstalowaną aplikacją PlayLink, która zamienia je w kontroler. Tytuł może się pochwalić przyjemną dla oka oprawą graficzną, utrzymaną w kreskówkowej stylistyce.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran   / gorące krzesło     Liczba graczy: 2-6  

Gry podobne do Wordhunters

Klasyfikacja PEGI Wordhunters

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.