Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePCPS5XSXXONEPS4
Okładka Rocksmith+ (PC)
OkładkaRocksmith+ (PC)

Rocksmith+

Rocksmith+ to kolejna odsłona rozwijanego przez Ubisoft cyklu produkcji muzycznych, pozwalającego uczyć się gry na prawdziwej gitarze. Tytuł oferowany jest w formie miesięcznej subskrypcji.

Towarzyskie | edukacyjne | muzyczne | Find Your Next Game | E3 2021

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rocksmith+ Premiera

sie2021

PC

lis2021

PS4 XONE PS5 XSX

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

E3 2021

Rocksmith+ to kolejna odsłona cyklu innowacyjnych gier muzycznych, umożliwiających naukę gry na gitarze elektrycznej, akustycznej lub basowej. Za opracowanie i wydanie tytułu odpowiada firma Ubisoft.

Tytuł oferowany jest w formie miesięcznej subskrypcji, w ramach której przyznawany jest dostęp do stale powiększanej bazy piosenek.

Mechanika

Podobnie jak w poprzednich odsłonach cyklu, Rocksmith+ pozwala sparować ze sobą prawdziwą gitarę (odbywa się to przy pomocy kabla lub aplikacji na smartfona) i uczyć się jak zagrać utwory znajdujące się w bibliotece.

Rocksmith+ oferuje szereg narzędzi, które pozwalają kontrolować przebieg nauki. Gracz może spowalniać utwory lub wybierać problematyczne fragmenty do powtarzania. Produkcja umożliwia również ćwiczenie poza domem, przy użyciu smartfona.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Rocksmith+: Odpowiednia dla każdego wieku.

PC
PS4
XONE
PS5
XSX