Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry State of Decay 2 (PC)

State of Decay 2: Heartland
State of Decay 2: Heartland

dodatek do gry9 czerwca 2019

Dodatek fabularny do sandboksowej gry akcji z 2018 roku, opowiadającej o apokalipsie zombie – State of Decay 2. Produkcja oferuje kolejną mapę i zupełnie nowy wątek fabularny, który możemy poznać z dwóch odmiennych perspektyw. Za jej stworzenie ponownie odpowiadają deweloperzy ze studia Undead Labs.

Daybreak

cena: 45,99 zł

DLC12 września 2018

Dodatek wprowadza do gry nowy tryb zabawy, stworzony z myślą o rozgrywce solowej i kooperacyjnej. Gracz wciela się w żołnierza Red Talon i mierzy z siedmioma, coraz groźniejszymi falami zombie. Akcja toczy się na nowej, niezależnej mapie. Do dyspozycji gracza oddano najlepsze uzbrojenie, w tym niedostępną wcześniej broń palną i białą. Pozbawić nas życia próbuje m.in. nowy boss (blood plague juggernaut). Zaliczenie próby wiąże się z otrzymaniem szeregu nagród, w tym możliwością zrekrutowania żołnierza Red Talon w kampanii.

Independence Pack

cena: 22,99 zł

DLC29 czerwca 2018

W skład dodatku wchodzą trzy pojazdy, pięć typów broni, cztery nowe rodzaje fajerwerków oraz stanowisko do tworzenia tego typu przedmiotów w bazie.