Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lutego 2020, 13:33

autor: Frozen

Zapowiedziano State of Decay 2: Juggernaut Edition

Studio Undead Labs zapowiedziało dużą aktualizację do State of Decay 2, która przyniesie ze sobą m.in. nową mapę oraz ulepszoną grafikę. Ogłoszono także, że tytuł w końcu pojawi się na Steamie.

Juggernaut Edition to praktycznie „State of Decay 2 i pół”. - Zapowiedziano State of Decay 2: Juggernaut Edition - wiadomość - 2020-02-17
Juggernaut Edition to praktycznie „State of Decay 2 i pół”.

State of Decay 2, survivalowa gra akcji z 2018 roku od studia Undead Labs, doczeka się ogromnej aktualizacji. Juggernaut Edition uzupełni tytuł o nową mapę (miasteczko Providence Ridge), znacząco poprawi grafikę i sterowanie, naprawi dziesiątki błędów, wzbogaci ścieżkę dźwiękową o nową muzykę, a także wprowadzi do gry nową kategorię ciężkiej broni białej.

Wraz z premierą update'u wszystkie dotychczasowe DLC (Independence Pack, Daybreak oraz Heartland) staną się darmowe, a osoby, które za nie wcześniej zapłaciły, otrzymają w ramach rekompensaty ekskluzywne nagrody w grze.

Aktualizacja Juggernaut Edition pojawi się 13 marca 2020 roku na PC i Xboksie One. Tego samego dnia State of Decay 2 zadebiutuje na platformie Steam (wcześniej tytuł dostępny był na komputerach osobistych wyłącznie poprzez Microsoft Store). W sklepie firmy Valve gra dostępna jest już w przedsprzedaży w cenie 107,99 zł.