Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lutego 2020, 11:37

autor: Frozen

Final Fantasy VII Remake – zobacz odświeżone intro

Firma Square Enix opublikowała w sieci trwającą nieco ponad pięć minut animację początkową z nadchodzącego remake'u siódmej odsłony serii Final Fantasy. Gra ukaże się na PS4 w kwietniu tego roku.

Final Fantasy VII Remake zadebiutuje 10 kwietnia 2020 roku. - Final Fantasy VII Remake – zobacz odświeżone intro - wiadomość - 2020-02-17
Final Fantasy VII Remake zadebiutuje 10 kwietnia 2020 roku.

Firma Square Enix udostępniła w serwisie YouTube pełną animację początkową z gry Final Fantasy VII Remake. W trwającym ponad 5 minut intrze (o około dwie i pół minuty dłuższym od openingu oryginalnej wersji z 1997 roku) możemy zobaczyć, jak w odświeżonym wydaniu prezentują się ulice Midgaru. Jest to też dobra okazja do ponownego przyjrzenia się bohaterom gry – Cloudowi, Aeris czy Barretowi – na dwa miesiące przed premierą produkcji.

Final Fantasy VII Remake to odświeżona wersja jednego z najpopularniejszych jRPG-ów w historii. Tytuł został oficjalnie zapowiedziany na konferencji firmy Sony podczas targów E3 2015. Ze względu na ogrom produkcji, wydawca postanowił podzielić grę na kilka epizodów. Pierwszy ukaże się 10 kwietnia 2020 roku na PlayStation 4, prace nad drugim już trwają.

Przez pierwsze 12 miesięcy od premiery tytuł będzie dostępny ekskluzywnie na konsoli firmy Sony. Chociaż Square Enix nie poinformowało o tym, na jakich platformach możemy spodziewać się produkcji po 10 kwietnia 2021 roku, to śmiało możemy założyć, że gra prędzej czy później trafi na PC.