Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 listopada 2018, 11:15

autor: Adrian Werner

X018 – DLC i patche do Forza Horizon 4, State of Decay 2 i Sea of Thieves

Podczas imprezy X018 ujawniono dodatek Fortune Island do Forza Horizon 4 oraz nadchodzące aktualizacje z nową zawartością do gier State of Decay 2 i Sea of Thieves.

Aktualizacja Zedhunter do State of Decay 2 ukaże się w przyszłym tygodniu. - X018 – DLC i patche do Forza Horizon 4, State of Decay 2 i Sea of Thieves - wiadomość - 2018-11-13
Aktualizacja Zedhunter do State of Decay 2 ukaże się w przyszłym tygodniu.

Impreza X018 nie przyniosła zapowiedzi nowych gier studiów należących do firmy Microsoft. Ujawniono za to sporo dodatków i aktualizacji do wydanych już produkcji.

DLC Fortune Island do Forza Horizon 4

W przyszłym miesiącu gra wyścigowa Forza Horizon 4 otrzyma DLC Fortune Island. Dodatek zabierze graczy w północne rejony Wysp Brytyjskich, gdzie będą musieli sobie radzić z ekstremalnymi warunkami jazdy. Co ciekawe, zabawa ma obracać się wokół poszukiwań ukrytego skarbu.

Fortune Island ukaże się 13 grudnia, równocześnie na Xboksa One i PC.

  1. Recenzja gry Forza Horizon 4 – tak się wygrywa bitwę o Anglię
  2. Oficjalna strona gry Forza Horizon 4

Tryb Arena do Sea of Thieves

Z kolei grający w Sea of Thieves na początku przyszłego roku otrzymają aktualizację z nowym trybem Arena, koncentrującym się na starciach PvP, zarówno w formie bitew morskich, jak i potyczek na lądzie. Podczas zabawy załogi graczy będą rywalizowały ze sobą o to, kto w trakcie meczu zgromadzi najwięcej złota.

Wraz z trybem Arena gra wzbogaci się również o nową Tawernę i Kompanię Handlową. Nie zabraknie także dodatkowych opcji rozwoju bohaterów.

  1. Recenzja gry Sea of Thieves
  2. Oficjalna strona gry Sea of Thieves

Aktualizacja Zedhunter do State of Decay 2

Natomiast survivalowa gra akcji State of Decay 2 otrzyma darmową aktualizację Zedhunter, która zaoferuje nowe uzbrojenie, ekwipunek i umiejętności. Gracze dostaną także opcję zresetowania statystyk i przydzielenia na nowo wszystkich zgromadzonych punktów doświadczenia. W przypadku tego patcha nie będziemy musieli czekać długo, gdyż ukaże się on 16 listopada, równocześnie na Xboksa One i PC.

Zedhunter ma być jedynie początkiem rozwoju gry za pomocą darmowych aktualizacji. W przyszłym roku State of Decay 2 wzbogaci się o nowy poziom trudności, przygotowany z myślą o osobach pragnących większych wyzwań. Najciekawiej zapowiada się trzeci patch, który wprowadzi nową strefę, stanowiącą ulepszoną wersję pełnej mapy z pierwszej części State of Decay.

  1. Recenzja gry State of Decay 2 – apokalipsa zombie w jakości Gothica
  2. Oficjalna strona gry State of Decay 2