Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 listopada 2018, 09:24

autor: Adrian Werner

Metro Exodus - ujawniono specjalne wydanie Spartan Collector's Edition

Firma Deep Silver i studio 4A Games ujawniły Spartan Collector's Edition, czyli wyjątkową edycję kolekcjonerską gry Metro Exodus. Zaoferuje ona m.in. figurkę Artema walczącego z potworem i naszywki, a rolę pudełka pełnić będzie metalowa beczka.

W sierpniu studio 4A Games ujawniło tzw. Edycję Specjalną Aurora gry Metro Exodus. Okazuje się, że nie będzie to jedyna specjalna wersja tej produkcji. Dla największych fanów przygotowane zostanie również wydanie kolekcjonerskie nazwane Spartan Collector's Edition, które dostępne ma być w dwóch wersjach. Pierwsza nie będzie zawierała samej gry i zaoferuje:

 1. statuetkę prezentującą Artema walczącego z potworem,
 2. nieśmiertelnik,
 3. dwie naszywki,
 4. cztery pocztówki.

Wszystko to zapakowane zostanie w małą metalową beczkę, wzorowaną na tych, które znajdziemy w grze. Cena wyniesie 149,99 euro, czyli około 644 złote.

Drugi wariant, kosztujący 234,98 euro (ok. 1008 zł), jest zestawem posiadającym wszystkie powyższe atrakcje oraz pełną zawartość Edycji Specjalnej Autora, oferującej:

 1. pełną wersję gry,
 2. przepustkę na dodatki,
 3. steelbook,
 4. 32-stronnicowy artbook,
 5. metalowe pudełko z obrazkiem pociągu Aurora, którym będziemy podróżowali w grze.
W planach jest wyprodukowanie tylko czterech tysięcy egzemplarzy Spartan Collector's Edition. - Metro Exodus - ujawniono specjalne wydanie Spartan Collector's Edition - wiadomość - 2018-11-13
W planach jest wyprodukowanie tylko czterech tysięcy egzemplarzy Spartan Collector's Edition.

Przypomnijmy, że Metro Exodus zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Produkcja zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami. Gra ukaże się 22 lutego 2019 roku, równocześnie na wszystkich trzech platformach sprzętowych.

Metro Exodus będzie jedną z najważniejszych premier pierwszego kwartału przyszłego roku. Gra zapowiada się bardzo obiecująco, a do tego ciekawi nas, jak deweloperzy zaimplementują w niej technologię ray tracingu. Udostępnione do tej pory materiały wideo pokazują, że autorom udało się dobrze zoptymalizować silnik pod tym kątem, choć do płynnej zabawy i tak będzie potrzebna karta GeForce RTX 2080 Ti.

 1. Oficjalna strona gry
 2. Wszystko o Metro Exodus
 3. Graliśmy w Metro Exodus – słowiańskie postapo nie wybacza
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Metro Exodus

Metro Exodus