Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Gwint: Wiedźmińska gra karciana (PC)

Dodatki do Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Gwint: Cena władzy - Żniwa cierpienia
Gwint: Cena władzy - Żniwa cierpienia

dodatek do gry5 października 2021

Trzeci minidodatek do gry Gwint: Wiedźmińska gra karciana, który wchodzi w skład zestawu Cena władzy. DLC zatytułowane Żniwa cierpienia przynosi 26 nowych kart (po cztery dla każdej frakcji i dwie karty neutralne).

Gwint: Cena władzy - Przewrót na Thanedd
Gwint: Cena władzy - Przewrót na Thanedd

dodatek do gry3 sierpnia 2021

Drugi dodatek do gry Gwint: Wiedźmińska gra karciana, wchodzący w skład zestawu Cena władzy. W DLC zatytułowanym Przewrót na Thanedd otrzymujemy 26 kart związanych z krwawym starciem, do którego doszło na wyspie Thanedd w trakcie zjazdu czarodziejów.

Gwint: Cena władzy - Dawno temu na stosie
Gwint: Cena władzy - Dawno temu na stosie

dodatek do gry8 czerwca 2021

Pierwszy dodatek do Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej w ramach zestawu Cena Władzy. Rozszerzenie Dawno Temu na Stosie wprowadza 26 kart oraz garść zmian w rozgrywce, w tym nowe słowa kluczowe.

Gwint: Wiedźmini
Gwint: Wiedźmini

dodatek do gry8 grudnia 2020

Gwint: Wiedźmini to szóste rozszerzenie do gry karcianej Gwint, osadzonej w świecie znanym z gier RPG Wiedźmin oraz książek polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego. Dodatek wprowadza nowe karty i słowo kluczowe.

Gwint: Pan Lusterko
Gwint: Pan Lusterko

dodatek do gry30 czerwca 2020

Gwint: Pan Lusterko jest piątym dodatkiem do gry karcianej Gwint, osadzonej w świecie znanym z gier RPG Wiedźmin i książek Andrzeja Sapkowskiego. DLC wprowadza kilkadziesiąt nowych kart i kilka mechanik, takich jak Oddanie, Echo czy Spisek. Za produkcję i wydanie odpowiada polskie studio CD Projekt RED.

Gwint: Kupcy Ofiru
Gwint: Kupcy Ofiru

dodatek do gry9 grudnia 2019

Czwarty dodatek do gry karcianej Gwint osadzonej w uniwersum inspirowanym powieściami Andrzeja Sapkowskiego. Tym razem otrzymujemy rozszerzenie skupiające się na kupcach z tytułowej, egzotycznej krainy. DLC wprowadza kilkadziesiąt nowych kart i dwie istotne mechaniki rozgrywki.

Gwint: Żelazna wola
Gwint: Żelazna wola

dodatek do gry2 października 2019

Trzeci dodatek do gry karcianej Gwint, której akcja rozgrywa się w świecie inspirowanym powieściami Andrzeja Sapkowskiego (znanym z gier z serii Wiedźmin od studia CD Projekt RED). Tłem fabularnym rozszerzenia jest wojna, w którą zaangażowane jest królestwo Redanii.

Gwint: Novigrad
Gwint: Novigrad

dodatek do gry28 czerwca 2019

Drugi dodatek do gry karcianej Gwint, osadzonej w świecie inspirowanym powieściami Andrzeja Sapkowskiego i znanym z gier RPG z serii Wiedźmin. Dodatek skupia się na tytułowym wolnym mieście i wprowadza przeszło 90 nowych kart oraz kolejną frakcję - Syndykat. Za stworzenie tej produkcji odpowiada rodzime studio CD Projekt RED.

Gwint: Krwawa klątwa
Gwint: Krwawa klątwa

dodatek do gry28 marca 2019

Pierwszy dodatek do karcianki Gwint, osadzonej w uniwersum inspirowanym prozą Andrzeja Sapkowskiego i będącym miejscem akcji gier RPG z serii Wiedźmin. Dodatek koncentruje się na wampirach, wprowadzając przeszło sto nowych kart i kilkanaście mechanik. Za stworzenie tej produkcji odpowiada rodzime studio CD Projekt RED.