Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Tom Clancy's The Division (PC)

Dodatki do Tom Clancy's The Division

Tom Clancy's The Division: Ostatni Bastion
Tom Clancy's The Division: Ostatni Bastion

dodatek do gry28 marca 2017

Trzeci i ostatni pakiet dodatkowej zawartości sprzedawany w ramach przepustki sezonowej do popularnej sieciowej gry akcji z elementami RPG Tom Clancy’s The Division, za której powstanie odpowiada studio Ubisoft Massive. W odróżnieniu od dwóch poprzednich rozszerzeń, Podziemia oraz Przetrwanie, zawartość Ostatniego Bastionu (ang. Last Stand) udostępniono równocześnie posiadaczom wszystkich trzech platform sprzętowych: komputerów PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One. Ostatni Bastion nie ingeruje zbytnio w mechanikę wieloosobowej rozgrywki, ale za to kontynuuje wątki rozpoczęte w The Division – thrillerze politycznym rozgrywającym się w Nowym Jorku ogarniętym epidemią. Jako członkowie tajnej agencji Strategic Homeland Division, gracze walczą ze skutkami chaosu, jaki rozpętał się w odciętej od świata metropolii, oraz terrorystami odpowiedzialnymi za katastrofę. W ostatnim dużym rozszerzeniu gracze muszą zmierzyć się z zupełnie nowymi przeciwnikami, pojawiającymi się w kilku dodatkowych misjach fabularnych.

Tom Clancy's The Division: Przetrwanie
Tom Clancy's The Division: Przetrwanie

dodatek do gry22 listopada 2016

Drugie płatne rozszerzenie do sieciowej gry akcji z elementami RPG Tom Clancy’s The Division. Dodatek Przetrwanie (ang. Survival), jak i podstawową wersję, opracowało studio Ubisoft Massive, doświadczone w produkcjach nastawionych na rozgrywkę wieloosobową. Podobnie jak pierwszy dodatek, Podziemia, Przetrwanie w pierwszej kolejności ukazało się na Xboksie One, a po 30 dniach trafiło na komputery PC i konsolę PlayStation 4. The Division to thriller polityczny, w którym Nowy Jork staje w obliczu biologicznego ataku terrorystycznego. W jego wyniku metropolia zostaje odcięta od świata, a jego mieszkańcy muszą walczyć o życie. Całe miasto pogrążone jest w chaosie, ale niektóre miejsca są szczególnie niebezpieczne. To właśnie w nich, tak zwanych Dark Zonach, dochodzi do starć PvP i to na nich skupia się omawiany dodatek. Zgodnie z nazwą, wprowadza on tryb przetrwania, w którym gracze muszą przeżyć jak najdłużej w owych Strefach Mroku.

Tom Clancy's The Division: Podziemia
Tom Clancy's The Division: Podziemia

dodatek do gry28 czerwca 2016

Podziemia (ang. Underground) to pierwszy płatny pakiet dodatkowej zawartości, wchodzący w skład przepustki sezonowej do sieciowej gry akcji The Division od studia Ubisoft Massive. W pierwszej kolejności DLC zostało udostępnione na konsoli Xbox One, a po 30-dniowym okresie wyłączności trafiło na pozostałe platformy sprzętowe: PC i PlayStation 4. The Division jest thrillerem politycznym, którego akcja toczy się w ogarniętym epidemią Nowym Jorku. Po wybuchu zarazy, wywołanej przez terrorystów, miasto zostało odcięte od świata i pogrążyło się w chaosie, zmuszając mieszkańców do brutalnej walki o przetrwanie. Podczas gdy w oryginalnej grze przemierzaliśmy głównie ulice Wielkiego Jabłka, omawiany dodatek, zgodnie z nazwą, wprowadza system podziemnych tuneli metra rozciągających się pod metropolią. Wewnątrz na graczy czekają nowe zadania fabularne oraz przeciwnicy do pokonania. The Division jest nastawione na wspólną rozgrywkę z innymi graczami, choć sporą część zawartości da się poznać samemu.

DLC do Tom Clancy's The Division

Konflikt

cena: za darmo

DLC24 maja 2016

Dodatek wprowadza nową zawartość (m.in. dodatkowe zestawy ekwipunku) i funkcje do tzw. Mrocznych Stref (np. porywanie podejmowanych paczek). Ponadto oferuje nowy Najazd zatytułowany Czyste Niebo, w którym gracze odpierają inwazję wrogów na rejony Nowego Jorku zlokalizowane w okolicach słynnego ronda Columbus i przeprowadzają atak na zlokalizowane tam stanowisko obrony przeciwlotniczej.

Najazdy

cena: za darmo

DLC12 kwietnia 2016

Dodatek wprowadza nową zawartość zaprojektowaną dla osób, które ukończyły grę i chcą się bawić dalej. Są to tzw. najazdy - pierwszy z nich, Falcon Lost, rozgrywa się w podziemnej oczyszczalni wody, przebudowanej na twierdzę Last Man Battalion. Przygotowane wyzwania nastawione są na rozgrywkę drużynową, w której maksymalnie czteroosobowe grupy graczy mierzą się z pozornie niemożliwymi do powstrzymania przeciwnikami. W nagrodę za sukcesy otrzymują potężne uzbrojenie i ekwipunek. Oprócz tego dodatek wprowadza system wymiany łupów.