Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry The Sims 4 (PC)

Dodatki do The Sims 4

The Sims 4: Do wynajęcia
The Sims 4: Do wynajęcia

dodatek do gry7 grudnia 2023

The Sims 4: Do wynajęcia to dodatek do popularnego cyklu symulatorów życia od EA Maxis. Produkcja rozszerza podstawową wersję gry o świat Tomarangu, jak również możliwość zamieszkania wielu rodzin na jednej parceli czy opcję wynajmowania apartamentów innym mieszkańcom.

The Sims 4: Ranczo
The Sims 4: Ranczo

dodatek do gry20 lipca 2023

Ranczo to utrzymany w klimatach kowbojskich dodatek do The Sims 4. Wprowadza on między innymi nowe otoczenie w westernowym klimacie oraz - bardzo wyczekiwaną przez społeczność - możliwość posiadania własnego konia.

The Sims 4: Razem raźniej
The Sims 4: Razem raźniej

dodatek do gry16 marca 2023

Razem raźniej to kolejne niesamodzielne rozszerzenie do gry The Sims 4. Dodatek skupia się na aktywnościach rodzinnych, wprowadza nowe etapy życia (poczynając od niemowlęcia) oraz nadmorskie miasto San Sequoia.

The Sims 4: Licealne lata
The Sims 4: Licealne lata

dodatek do gry28 lipca 2022

The Sims 4: Licealne lata to kolejny duży dodatek do symulatora życia The Sims 4, skupiający się na licealnej rzeczywistości i nastoletnich problemach - od odrabiania lekcji, poprzez wymykanie się nocami z pokoju i rosnący zarost, po bal maturalny i odbieranie dyplomów.

The Sims 4: Wilkołaki
The Sims 4: Wilkołaki

dodatek do gry16 czerwca 2022

The Sims 4: Wilkołaki to kolejny duży dodatek do popularnego symulatora The Sims 4, wyprodukowanego przez EA Maxis. Wprowadza do gry tytułowe wilkołaki wraz z ich wikołaczymi aktywnościami i nową nieco mroczną lokacją Moonwood Mill.

The Sims 4: Ślubne historie
The Sims 4: Ślubne historie

dodatek do gry23 lutego 2022

The Sims 4: Ślubne historie to kolejny duży dodatek do symulatora życia wydanego w 2014 roku przez firmę EA Maxis. Rozszerzenie wprowadza do gry nową lokację - Tartosę oraz szereg aktywności i akcesoriów związanych z zawieraniem małżeństwa.

The Sims 4: Wiejska sielanka
The Sims 4: Wiejska sielanka

dodatek do gry22 lipca 2021

Wiejska sielanka to rozszerzenie do The Sims 4, czyli rozwijanego przez EA Maxis symulatora życia z 2014 roku. Cottage Living wprowadza do gry nowe otoczenie i umożliwia prowadzenie własnego gospodarstwa.

The Sims 4: Śnieżna eskapada
The Sims 4: Śnieżna eskapada

dodatek do gry13 listopada 2020

The Sims 4: Śnieżna eskapada to kolejny dodatek do popularnego symulatora życia. DLC wprowadza do gry między innymi inspirowaną Japonią górską wioskę Mt. Komorebi oraz nowe mechaniki wpływające na zachowanie simów – styl życia i odczucia.

The Sims 4: Star Wars - Wyprawa na Batuu
The Sims 4: Star Wars - Wyprawa na Batuu

dodatek do gry8 września 2020

The Sims 4: Star Wars - Journey to Batuu to kolejny dodatek do przebojowego symulatora życia od przez EA Maxis. Dzięki DLC otrzymamy szansę, by przenieść się do świata Star Wars, wybierając się na odległą planetę Batuu, gdzie spotykamy filmowych bohaterów gwiezdnej sagi.

The Sims 4: Życie eko
The Sims 4: Życie eko

dodatek do gry5 czerwca 2020

Kolejny dodatek do The Sims 4, przebojowego symulatora życia opracowanego przez studio EA Maxis. DLC Eco Lifestyle pozwala uczestniczyć w ekologicznym życiu wspólnie z innymi mieszkańcami Evergreen Harbor, które zmienia swój wygląd pod wpływem działań Simów. Rozbudowuje również podstawkę o nowe lokacje, przedmioty i aktywności.

The Sims 4: Uniwersytet
The Sims 4: Uniwersytet

dodatek do gry15 listopada 2019

Discover University to kolejny dodatek do The Sims 4. Zgodnie z tytułem, rozszerzenie dodaje do gry uniwersytety, pozwalając naszym simom zdobyć wyższe wykształcenie. Produkcja odtwarza nie tylko aspekt edukacyjny studenckiego życia, ale również czas wolny i wszelakie rozrywki.

The Sims 4: Kraina magii
The Sims 4: Kraina magii

dodatek do gry10 września 2019

Dodatek do popularnej symulacji życia The Sims 4. Rozszerzenie Realm of Magic wzbogaca grę o magiczną krainę, gdzie bohaterowie mogą nauczyć się zaklęć i warzenia zaczarowanych eliksirów, jak również zdobyć chowańca oraz sporo nowych przedmiotów.

The Sims 4: Wyspiarskie życie
The Sims 4: Wyspiarskie życie

dodatek do gry21 czerwca 2019

Rozszerzenie do niezwykle popularnej gry The Sims 4. Wyspiarskie życie pozwala nam zamieszkać na tropikalnej wyspie i cieszyć się jej licznymi atrakcjami. Dodatek tradycyjnie oferuje dużo nowych strojów, przedmiotów oraz aktywności.

The Sims 4: StrangerVille
The Sims 4: StrangerVille

dodatek do gry26 lutego 2019

Kolejny dodatek do stworzonego przez studio EA Maxis popularnego symulatora życia The Sims 4, który daje graczom możliwość odwiedzenia nietypowego miasta StrangerVille i poznania jego dziwnych mieszkańców.

The Sims 4: Zostań gwiazdą
The Sims 4: Zostań gwiazdą

dodatek do gry16 listopada 2018

The Sims 4: Zostań gwiazdą (ang. The Sims 4: Get Famous) do dodatek do gry The Sims 4, który pozwala naszym podopiecznym zostać aktorami lub tzw. influencerami, a następnie pokierować ich karierami w tych zawodach. Produkcja wprowadza także nowe lokacje, wyzwania i obiekty.

The Sims 4: Cztery pory roku
The Sims 4: Cztery pory roku

dodatek do gry22 czerwca 2018

Cztery pory roku to kolejny dodatek do gry The Sims 4. Wprowadza on do niej tytułowe pory roku, wraz z unikalnymi warunkami pogodowymi i świętami. Rozszerza również opcje kariery i listy przedmiotów, jak również zapewnia możliwość udziału Simów w sporym zestawie niedostępnych wcześniej aktywności.

The Sims 4: Przygoda w dżungli
The Sims 4: Przygoda w dżungli

dodatek do gry27 lutego 2018

Kolejny dodatek do stworzonego przez studio EA Maxis popularnego symulatora życia The Sims 4, który daje graczom możliwość odwiedzenia dżungli w krainie Selvadorada i zwiedzania ruin dawnej cywilizacji. Na odkrycie czeka wiele przygód i nowości.

The Sims 4: Psy i koty
The Sims 4: Psy i koty

dodatek do gry10 listopada 2017

Kolejne rozszerzenie do popularnego symulatora życia The Sims 4 firmy EA Maxis z 2014 roku. Dodatek zatytułowany Psy i Koty wprowadza do gry tytułowe zwierzęta, dzięki czemu każda rodzina simów może zdecydować się na przyjęcie pod swój dach wybranego czworonożnego pupila. Dzięki narzędziu Stwórz Zwierzaka możemy od podstaw wykreować naszego pupila i dostosować jego wygląd oraz charakter do naszych upodobań. Ciekawostkę stanowi też fakt, że w procesie tworzenia możemy dowolnie mieszać ze sobą wybrane rasy i dobierać takie elementy jak kolor futra czy kształt uszu albo ogona. Do dyspozycji właścicieli oddano także wiele ubranek i innych zwierzęcych akcesoriów, takich jak obroże, chusty i kokardy. Całości dopełnia wiele elementów wystroju i przedmiotów przeznaczonych dla naszych czworonogów, a także kliniki weterynaryjne, dzięki których możemy nie tylko leczyć nasze czworonogi, ale sami stać się lekarzami i prowadzić własną praktykę.

The Sims 4: Być Rodzicem
The Sims 4: Być Rodzicem

dodatek do gry30 maja 2017

Kolejny pakiet rozgrywki do popularnego symulatora życia The Sims 4 studia EA Maxis z 2014 roku. Jak wskazuje tytuł rozszerzenia Być Rodzicem, skupia się ono przede wszystkim na wirtualnych pociechach naszych simów. Na potrzeby dodatku rozszerzeniu uległy m.in. interakcje z dziećmi oraz możliwości wychowawcze, przypisane do zupełnie nowej umiejętności o nazwie "rodzicielstwo", wpływającej na posłuszeństwo potomków i relacje na linii rodzic-dziecko. Ciekawą nowość stanowią tu także rozmaite szkolne projekty zlecane przez nauczycieli, które teraz możemy wykonywać wspólnie z synem bądź córką, zdobywając w ten sposób jego zaufanie oraz podziw. Od teraz możemy też np. samodzielnie przygotować drugie śniadanie dla naszego dziecka. Listę nowości uzupełnia tablica z harmonogramem zajęć dla całej rodziny, szereg nowych interaktywnych przedmiotów (np. klocki do budowania czy pamiętnik nastolatka) oraz tradycyjnie – nowe stroje, wyposażenie domu oraz meble.

The Sims 4: Wampiry
The Sims 4: Wampiry

dodatek do gry24 stycznia 2017

Siódme rozszerzenie do gry The Sims 4, opracowane przez EA Maxis pod skrzydłami Electronic Arts. Tym razem gracze mogą doprowadzić do przemiany swoich Simów w tytułowe wampiry – po transformacji w krwiopijców podopieczni zyskują nadprzyrodzone moce, takie jak choćby przybranie formy nietoperza czy mgły. Nieumarli Simowie mogą także kontrolować umysły oraz wysysać z innych energię życiową; drugim sposobem na regenerację sił jest przenocowanie w trumnie. Warto nadmienić, że przemienieni bohaterowie nie mogą być wystawiani na działanie promieni słonecznych – te bowiem potrafią je osłabić, a nawet doprowadzić do ich śmierci. The Sims 4: Vampires to również zupełnie nowa okolica (Forgotten Hollow) obfitująca w atrakcje pokroju ponurego cmentarzyska, nowe elementy dekoracji wnętrz, czy wreszcie dodatkowe możliwości modyfikacji wyglądu zwampirzonych Simów – możemy zdecydować między innymi o długości kłów lub o odcieniu skóry i kolorze oczu.

The Sims 4: Miejskie Życie
The Sims 4: Miejskie Życie

dodatek do gry3 listopada 2016

Kolejne duże rozszerzenie do wydanej we wrześniu 2014 roku gry The Sims 4 studia EA Maxis. Dodatek zatytułowany Miejskie Życie wzbogaca podstawową wersję gry o zupełnie nowy obszar w postaci tętniącego życiem miasta San Myshuno, gdzie znajdziemy m.in. hałaśliwych sąsiadów, żądnych czynszu administratorów, egzotyczne restauracje oraz wiele innych, interesujących miejsc i wydarzeń. Nasze Simy mogą teraz przeprowadzać się z domów do mieszkań, a następnie luksusowych apartamentów i otrzymują opcję wyboru jednej z trzech nowych ścieżek kariery: polityka, krytyka oraz specjalisty od mediów społecznościowych. Rozszerzenie pozwala zamieszkać Simom w jednej z czterech dzielnic San Myshuno, z których każda odznacza się odmienną architekturą i oferuje nieco inne możliwości oraz atrakcje, np. festiwale uliczne czy bary karaoke. W grze nie zabrakło także nowych zajęć, którym nasi podopieczni mogą oddawać się w domu oraz na mieście.

The Sims 4: Zjedzmy na mieście
The Sims 4: Zjedzmy na mieście

dodatek do gry7 czerwca 2016

Trzeci pakiet rozgrywki do wydanej we wrześniu 2014 roku czwartej odsłony kultowej serii symulacyjnej studia EA Maxis. Zgodnie z tytułem dodatku, The Sims 4: Zjedzmy na Mieście koncentruje się wokół tematyki kulinarnej, oferując naszym simom możliwość odwiedzenia restauracji i zjedzenia z przyjaciółmi posiłku poza domem. To jednak nie wszystko, gdyż ambitni smakosze mogą pokusić się o stworzenie własnego lokalu, który będzie funkcjonować nawet wtedy, gdy nie ma w nim właściciela. W grze możemy skorzystać z kilku gotowych projektów restauracji bądź stworzyć ją od podstaw, decydując o takich elementach jak nazwa i logo, stylistyka lokalu i aranżacja wnętrza, ubiór personelu oraz oczywiście dobór odpowiedniego menu. Co ciekawe, w opisywanym rozszerzeniu znalazły się nie tylko najpopularniejsze dania tradycyjne z różnych kuchni świata, ale także prawdziwe arcydzieła sztuki kulinarnej z eksperymentalnej kuchni molekularnej.

The Sims 4: Spotkajmy się
The Sims 4: Spotkajmy się

dodatek do gry8 grudnia 2015

Kolejny duży dodatek do gry The Sims 4. Podobnie jak wydane wcześniej rozszerzenie Witaj w Pracy, pakiet Spotkajmy się nie zmienia samej formuły rozgrywki, ale wprowadza doń nowe formy aktywności, skupiające się tym razem na aspektach społecznościowych. Gracze trafiają tu do nowej, inspirowanej europejską architekturą lokacji o nazwie Windenburg, gdzie czekają na nich rozmaite atrakcje np. labirynt z żywopłotu, stare ruiny i piękne stawy. Nie zabrakło też takich miejsc jak kafejki, puby czy dyskoteki, które sprzyjają integracji Simów i pozwalają poznać nowych ludzi. Dodatkowo w grze znajdziemy szereg całkiem nowych aktywności np. rozgrywanie meczów w piłkarzyki, palenie ognisk czy branie udziału w różnych imprezach tanecznych. Simowie mogą także samodzielnie organizować potańcówki, a także dołączać lub zakładać własne grupy. Zestaw uzupełniono jak zwykle pomniejszymi dodatkami, takimi jak nowe rodzaje garderoby.

The Sims 4: Dzień w spa
The Sims 4: Dzień w spa

dodatek do gry14 lipca 2015

Drugi z dodatkowych pakietów rozgrywki, stworzonych na potrzeby czwartej odsłony niezwykle popularnej serii The Sims. Rozszerzenie wprowadza do rozgrywki cztery zupełnie nowe budynki, związane z tematyką relaksu i odpoczynku. Wśród nich znajdziemy studio Aham Ashram skupiające się na instruktażu jogi, ośrodek masażu Środek, który pozwoli ukoić nerwy za pomocą kilku rodzajów masażu, spa Doskonała Harmonia oferujące saunę i miejsce do medytacji oraz siłownię pozwalającą rozładować emocje za pomocą serii ćwiczeń fizycznych. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby gracze samodzielnie wykreowali w grze wymarzone miejsce odpoczynku. Dzień w Spa niesie ze sobą także całkiem nową umiejętność wewnętrznej harmonii, dzięki której Simowie będą w stanie lepiej panować nad swym ciałem i umysłem. Zestaw uzupełnia tradycyjnie kilka pomniejszych nowości, takich jak stacja radiowa New Age, nowe stroje i fryzury, kąpiele błotne, a także... nowy sposób na uśmiercenie Sima poprzez przegrzanie w saunie.

The Sims 4: Witaj w Pracy
The Sims 4: Witaj w Pracy

dodatek do gry31 marca 2015

Pierwsze duże rozszerzenie do czwartej odsłony kultowego cyklu The Sims, rozwijanego przez studio EA Maxis nieprzerwanie od roku 2000. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku poprzednich części serii, dodatek rozszerza grę podstawową o nowe możliwości, skupiając się tym razem na karierze zawodowej naszych Simów. Twórcy oddali do dyspozycji graczy trzy odmienne ścieżki: lekarską, policyjną i naukową. W każdej z nich rozpoczynamy rzecz jasna od stopnia szeregowego pracownika, by w miarę postępów rozgrywki piąć się po kolejnych szczeblach kariery. Prócz wprowadzenia nowych zawodów, twórcy zatroszczyli się o nowe budynki, takie jak szpital, posterunek policji czy laboratorium naukowe. Dodano także nowe umiejętności Simów (fotografowanie i pieczenie), które mogą oni wykorzystać np. zakładając własną firmę. Swoistym urozmaiceniem rozgrywki jest obecność kosmitów, którzy ukrywają się pośród Simów, a po odkryciu ich tożsamości możemy przenieść się do tajemniczego świata.

The Sims 4: Ucieczka w plener
The Sims 4: Ucieczka w plener

dodatek do gry13 stycznia 2015

Pierwszy z płatnych dodatków do wydanej we wrześniu 2014 roku gry The Sims 4 studia Maxis. Określane mianem „pakietu rozgrywki” rozszerzenie stanowi zgodnie z koncepcją twórców formę pośrednią pomiędzy pakietami akcesoriów, jakie otrzymywały poprzednie odsłony serii, a klasycznymi „dużymi” dodatkami. Najważniejszym elementem Ucieczki w Plener jest zupełnie nowa, górska lokacja o nazwie Granitowe Kaskady. Jest to nietknięte dotąd ręką człowieka miejsce, do którego przemęczeni Simowie uciekają od trosk codziennego życia. W nowym miejscu na graczy czekają niedostępne wcześniej aktywności, takie jak spanie pod namiotem, gry plenerowe, pieczenie kiełbasek oraz zbieranie ziół (z którym wiąże się także zupełnie nowa umiejętność postaci). Całość uzupełniają pomniejsze bonusy, takie jak np. kostium niedźwiedzia i korzystająca z niego postać niezależna, uprzykrzająca życie odpoczywającym Simom.

DLC do The Sims 4

Domowy kucharz Akcesoria

cena: 49,90 zł

DLC28 września 2023

Rozszerzenie skupiające się na gotowaniu. Wprowadza ono szereg sprzętów AGD, takich jak mikser stojący, gofrownicę i piecyk do pizzy; kucharskie elementy ubioru czy możliwość sprzedawania swoich potraw okolicznym mieszkańcom za pomocą specjalnych stoisk.

Współczesny luksus Kolekcja

cena: 24,90 zł

DLC7 sierpnia 2023

DLC uzupełniające grę o szereg luksusowych przedmiotów, wśród których możemy wymienić chociażby łóżko z pikowanym zagłówkiem, pluszowy dywan, telewizor udający ozdobę ściany, markowe torebki, rzeźby czy funkcjonalny odtwarzacz płyt.

Basenowa moda Kolekcja

cena: 24,90 zł

DLC7 sierpnia 2023

DLC uzupełniające grę o najróżniejsze rodzaje strojów kąpielowych dla każdej sylwetki oraz okulary przeciwsłoneczne, tęczowe paznokcie, sandały, koła do pływania itp.

Kącik czytelniczy Kolekcja

cena: 24,90 zł

DLC1 czerwca 2023

DLC, dzięki któremu możemy zorganizować własny kącik czytelniczy. Wprowadza ono do gry m.in. nowe fotele i sofy.

Powrót grunge’u Kolekcja

cena: 24,90 zł

DLC1 czerwca 2023

DLC dodające do gry elementy związane z subkulturą grunge’u. Chodzi tu m.in. o koszulki z nazwami zespołów muzycznych, wyblakłe dżinsy czy luźne bluzy z kapturem.

Zielony zakątek Kolekcja

cena: 24,90 zł

DLC20 kwietnia 2023

DLC pozwalające na stworzenie istnego zielonego zakątka w domach Simów. Wprowadza ona do gry tryb budowania szklarni oraz szereg elementów do nich, takich jak donice, zestawy do hodowli, rękawice czy spryskiwacze.

Piwniczne skarby Kolekcja

cena: 24,90 zł

DLC20 kwietnia 2023

DLC uzupełniające grę o szereg nadgryzionych zębem czasu, lecz wciąż użytecznych przedmiotów prosto z piwnic i schowków Simów, takich jak ulubiona leżanka mamy albo stary telewizor dziadka

Łazienkowe szpargały Kolekcja

cena: 24,90 zł

DLC19 stycznia 2023

Rozszerzenie pozwalające urządzić swoje łazienki różnymi szpargałami, takimi jak chociażby sztuczne szczęki czy kalkomanie ścienne.

Simtymność Kolekcja

cena: 24,90 zł

DLC19 stycznia 2023

Rozszerzenie pozwalające przyodziać nasze Simy w elegancką i zmysłową bielizną. W zestawie nie brakuje koronek, pasków i fasonów, które upiększą każdą sylwetkę.

Pastelowy czar Kolekcja

cena: 24,90 zł

DLC10 listopada 2022

Rozszerzenie pozwalające urządzić swoją przestrzeń elementami utrzymanymi w pastelowych barwach. Wśród nich nie brakuje przedmiotów ozdobionych fantazyjnymi wzorami jak i takich inspirowanych projektami z lat 60. i 70. XX wieku.

Codzienny nieład Kolekcja

cena: 24,90 zł

DLC10 listopada 2022

Rozszerzenie pozwalające nadać swojemu mieszkaniu nutkę chaosu. Wprowadza ono szereg drobnych elementów, którymi można "zagracić" przestrzeń. Mowa tu m.in. o etui na telefon, stosiku książek i gier, nieumytych kubkach po kawie, szkatułce na biżuterię i akcesoriach do makijażu.

Oaza wystroju

cena: za darmo

DLC14 września 2022

Kolekcja pozwalająca wzbogacić styl swojego mieszkania o obiekty i tekstury utrzymane w klimatach pustyni na południowym zachodzie USA. Dominują neutralne barwy i takie materiały, jak kamień i drewno.

Mali modnisie Kolekcja

cena: 24,90 zł

DLC1 września 2022

Kolekcja skupiająca się na modzie dziecięcej. Możemy ubrać naszych najmłodszych Simów w nowe stroje, jak na przykład kurtki w panterkę, wzorzyste legginsy czy barwne okulary przeciwsłoneczne, i łączyć je w świetnie wyglądające stylizacje.

Mali obozowicze

cena: 24,90 zł

DLC26 maja 2022

Kolekcja przeznaczona dla miłośników obozowania. Dzieci mogą wzbogacić swój wypoczynek na łonie natury o małe mebelki, akcesoria oraz zabawki. Mowa tu chociażby o forcie z koców, plenerowym ekranie z prześcieradła czy ognisku, na którym można piec pianki.

Księżycowy szyk

cena: 24,90 zł

DLC26 maja 2022

Kolekcja pozwalająca wzbogacić swój styl o zwiewne, szykowne i nowoczesne stroje rodem ze współczesnego Paryża. Rozszerzenie zostało zainspirowane pracami Paoli Locatelli.

Wnętrza z przepychem

cena: 24,90 zł

DLC21 marca 2022

Kolekcja pozwalająca wzbogacić swój dom o wyraziste i elektryczne elementy. Umożliwia ona odważne eksperymentowanie z kolorami wnętrz, dodawanie nowych tapet i dywanów itp.

Karnawałowa moda

cena: 24,90 zł

DLC3 lutego 2022

Kolekcja pozwalająca wzbogacić swój styl o kolorowe ubrania i akcesoria kojarzące się z brazylijskim karnawałem. Rozszerzenie powstało we współpracy z Pabllem Vittarem.

Nowoczesna moda męska

DLC5 grudnia 2021

Niewielki dodatek, który wprowadza do gry kolekcję mody męskiej, stworzonej we współpracy z projektantem Stefanem Cooke’em.

Kwitnące wnętrza

cena: 24,90 zł

DLC9 listopada 2021

Kolekcja pozwalająca wzbogacić swój dom o bujną zieleń. Mowa tu m.in. o specjalnych półkach, stołach, a nawet instalacje oświetleniowe, czy wiszące i doniczkowe rośliny.

Dzielnica mody

cena: 24,90 zł

DLC5 października 2021

Kolekcja pozwala wzbogacić swój styl dzięki zainspirowanym wyznaczającymi trendy wzorami rodem z Bombaju. Obok strojów nie brakuje tu dodatków i akcesoriów.

Lotniskowy szyk

cena: 25,00 zł

DLC5 października 2021

Kolekcja pozwala odświeżyć garderobę Simów. Dodatek inspirowany jest kultową modą rodem z seulskiego lotniska. Modnym koreańskim stylizacjom nadano nowoczesny szlif, czego efektem są minimalistyczne ubiory w stonowanych barwach. Nie zabrakło też dodatków i akcesoriów.

Industrialny loft - kolekcja

cena: 24,90 zł

DLC26 sierpnia 2021

Kolekcja wprowadza do gry elementy pofabrycznej architektury, inspirowane przekształconymi magazynami na nowojorskim Brooklynie. Do dyspozycji gracza oddano m.in. ogromne okna, modne belki z drewna i stali, metaliczne otwory wentylacyjne, rury i instalacje oświetleniowe, a także drzwi przesuwne.

Courtyard Oasis Kit

cena: 24,90 zł

DLC18 maja 2021

Niewielki dodatek, który wprowadza do gry nowe meble oraz elementy wystroju wnętrz. Wszystkie obiekty inspirowane są marokańską architekturą.

Zjawiska paranormalne

cena: 49,90 zł

DLC26 stycznia 2021

Dodatek wprowadza do gry nowy typ parceli – Nawiedzone Domostwo. Gracz może przeprowadzić seans spirytystyczny, wywołując w ten sposób pomocnego ducha Guidry'ego, oczyścić dom z negatywnej energii oraz odesłać dusze w zaświaty. Wśród atrakcji wymienić można również karierę detektywa paranormalnego, umiejętność medium oraz nowe ubrania dla simów. Powraca również znana z poprzednich odsłon cyklu nieumarła pokojówka – Kościlda.

Włóczkowe historie - akcesoria

cena: 49,90 zł

DLC28 lipca 2020

Dodatek wprowadza do gry mechanikę szycia i dziergania, akcesoria (fotel bujany) i nowe stacje radiowe (Focus, Metal).

Zestaw Świąteczny

cena: za darmo

DLC18 czerwca 2020

DLC utrzymane w klimatach świątecznych. Dodaje ono do gry specjalne stroje oraz dekoracje z różnorodnymi motywami, takie jak bałwan, kalkomanie ze śnieżynkami czy lampki dipa.

To były czasy

cena: 24,90 zł

DLC2 marca 2020

Dodatek z akcesoriami, który odwołuje się do nostalgicznych uroków przeszłości – w tym między innymi do mody lat 80. i 90.

Wiejska kuchnia

cena: 24,90 zł

DLC2 marca 2020

Dodatek umożliwia graczom zaopatrzenie się w klasyczne, ładnie prezentujące się meble kuchenne.

Wielkie porządki

cena: 24,90 zł

DLC2 marca 2020

Dodatek pozwala na wykonywanie wszelkiego rodzaju prac domowych polegających na utrzymaniu czystości. Będziemy mogli pozbyć się chociażby z dywanu tzw, „brudowych diabełków”.

The Sims 4: Kompaktowe wnętrza - akcesoria

cena: 49,90 zł

DLC19 stycznia 2020

Dodatek pozwala Simom korzystać z nowego typu parceli mieszkalnej - małego domu. Do dyspozycji graczy oddano też szereg akcesoriów, mebli (m.in. chowane łóżko, meblościanka z książkami, telewizorem oraz zestawem stereo) i ubrań (np. golfy, koszule).

Moschino - akcesoria

cena: 49,90 zł

DLC13 sierpnia 2019

Dodatek oferuje stroje z najnowszej kolekcji kapsułowej inspirowanej serią The Sims oraz kultowe propozycje z kolekcji marki Moschino. Dodatek pozwala też rozpocząć karierę fotografa mody i założyć własne studio fotograficzne.

Mój pierwszy zwierzak - akcesoria

cena: 49,90 zł

DLC13 marca 2018

Dodatek pozwala Simom na posiadanie zwierzaka domowego (kota lub psa). W jego skład wchodzą też inspirowane zwierzęcymi motywami meble i ubranka dla czworonogów.

Wielkie pranie - akcesoria

cena: 49,90 zł

DLC17 stycznia 2018

Dodatek pozwala Simom prać i suszyć ubrania. Uzupełnieniem dla nowej umiejętności jest kolekcja ubrań, mebli (możliwość zbudowania wiejskiej chaty) i innych elementów wystroju, nawiązujących do estetyki rustykalnej.

Małe dzieci - akcesoria

cena: 49,90 zł

DLC24 sierpnia 2017

Dodatek pozwala na udekorowanie pokoju dziecięcego oraz budowę placu zabaw wyposażonego m.in. w tunele i baseny z piłeczkami. Uzupełnienie stanowią nowe stroje dla dzieci.

Fitness - akcesoria

cena: 49,90 zł

DLC20 czerwca 2017

Dodatek umożliwia Simom odbywanie ćwiczeń na bieżni wspinaczkowej oraz innych przyrządach sportowych. Uzupełnieniem jest odzież sportowa i dekoracje dla domu.

Wieczór na kręgielni - akcesoria

cena: 39,00 zł

DLC29 marca 2017

Dodatek pozwalający Simom grać w kręgle w miejskiej kręgielni lub w domu. Uzupełnieniem dla nowej umiejętności jest kolekcja ubrań, mebli i innych elementów wystroju, nawiązujących do estetyki lat 50. XX wieku.

Styl dawnych lat - akcesoria

cena: 49,90 zł

DLC6 grudnia 2016

Dodatek wprowadza ekskluzywne stroje i akcesoria związane ze stylem „vintage”. Pozwala też Simom zatrudnić służbę i korzystać z nowej toaletki.

Zabawa na podwórku - akcesoria

cena: 39,00 zł

DLC19 lipca 2016

Dodatek pozwalający stworzyć w ogrodzie przestrzeń do zabawy. Gracz może zainstalować w tym celu ślizgawkę wodną i stanowisko z lemoniadą.

Pokój dzieciaków - akcesoria

cena: 39,00 zł

DLC28 czerwca 2016

Dodatek pozwalający na personalizację pokoju dziecięcego. Wśród dodatkowych atrakcji warto wymienić możliwość wystawiania stworków do walki i zabawę kukiełkami.

Romantyczny ogród - akcesoria

cena: 39,00 zł

DLC9 lutego 2016

Dodatek pozwalający stworzyć bujny, wiktoriański ogród. Wśród nowych akcesoriów znajduje się studnia życzeń i fontanna.

Kino domowe - akcesoria

cena: 39,00 zł

DLC12 stycznia 2016

Dodatek pozwalający zorganizować wieczór filmowy. Wśród nowych akcesoriów znajduje się ekran projekcyjny, maszynka do popcornu i stroje w stylu bohemy.

Upiorności - akcesoria

cena: 39,00 zł

DLC29 września 2015

Dodatek pozwalający zmienić wygląd domu za pomocą strasznych dekoracji (m.in. misa słodyczy, warsztat rzeźbienia w dyni) i zorganizować upiorne przyjęcie.

Kuchnia na wypasie - akcesoria

cena: 39,00 zł

DLC11 sierpnia 2015

Dodatek pozwalający odświeżyć wygląd kuchni i nadać jej nowoczesny styl.

Perfekcyjne patio - akcesoria

cena: 39,00 zł

DLC16 czerwca 2015

Dodatek pozwalający na stworzenie perfekcyjnego patio, wyposażonego w wannę z hydromasażem, nowego grilla oraz garderobę na słoneczny dzień.

Wytworne przyjęcie - akcesoria

cena: 39,00 zł

DLC19 maja 2015

Dodatek pozwalający urządzić wytworne przyjęcie (m.in. stół bufetowy, suknie i kreacje wieczorowe, wyposażenie i ozdoby).