Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeXONEPCPS4
Okładka The Sims 4: Get Famous (PC)
OkładkaThe Sims 4: Get Famous (PC)

The Sims 4: Zostań gwiazdą

The Sims 4: Get Famous

The Sims 4: Zostań gwiazdą (ang. The Sims 4: Get Famous) do dodatek do gry The Sims 4, który pozwala naszym podopiecznym zostać aktorami lub tzw. influencerami, a następnie pokierować ich karierami w tych zawodach. Produkcja wprowadza także nowe lokacje, wyzwania i obiekty.

To jest dodatek do gry The Sims 4.

Symulacje | ekonomiczne | symulator życia

The Sims 4: Zostań gwiazdą Premiera

16lis2018

PC

12lut2019

PS4 XONE

Gry podobne do The Sims 4: Zostań gwiazdą

The Sims 2

Singles 2: Triple Trouble

The Movies

The Sims 4: Get Famous (w Polsce wydane pod tytułem The Sims 4: Zostań gwiazdą) to rozszerzenie do symulacji The Sims 4 z 2014 roku. Obie produkcje opracowało studio EA Maxis, mające na koncie również takie tytuły jak Spore czy seria SimCity.

Mechanika

Get Famous to klasycznie zrealizowany dodatek. Produkcja nie wprowadza więc rewolucyjnych zmian i koncentruje się na rozbudowaniu zawartości The Sims 4. Zgodnie z tytułem, rozszerzenie pozwala uczynić z naszych Simów gwiazdy ekranu. Karierę rozpoczynają skromnie i dotarcie na szczyt wymaga dobrego wykonywania zadań, ćwiczeń umiejętności aktorskich oraz dbania o popularność w mediach społecznościowych. Konieczne jest także dołączenie do agencji aktorskiej, która pomoże załatwić dobre role w filmach, serialach i reklamach.

Alternatywnie nasi podopieczni mogą również zostać tzw. influencerami, którzy swoją sławę w sieci potrafią przekuć na kontrakty marketingowe. Bycie gwiazdą jest całkiem lukratywnym zajęciem. Wraz z uzyskiwaniem coraz większych honorariów odblokowywane są nowe rodzaje interakcji: np. nasz Sim może pochwalić się bogactwem poprzez gest, w którym udaje, że prowadzi rozmowę telefoniczną, ale zamiast smartfonu trzyma w ręce gruby plik banknotów.

Dodatek pozwala graczom na aktywne uczestnictwo w rozwoju kariery podopiecznego. Możemy m.in. podpatrzeć metamorfozy dokonywane przez specjalistów od charakteryzacji, kształtować przyjaźnie z reżyserami, czy dopilnować, aby bohater odpowiednio zagrał rolę. Zawód aktora nie należy do łatwych i wymaga wielu ważnych wyborów. Przykładowo, regularnie zmuszeni jesteśmy do decydowania, czy nasz Sim postawi na bezpieczne, ale pozbawione ikry aktorstwo, czy też zaryzykuje bardziej żywiołową grę.

Dodatek wprowadza do The Sims 4 również nowy świat w postaci Del Sol Valley, z wieloma interesującymi lokacjami oraz dzielnicami, gdzie możemy kupić dom lub mieszkanie. Nie zabrakło także sporego zestawu niedostępnych wcześniej przedmiotów.

Tryby gry

Tak jak The Sims 4, dodatek Zostań gwiazdą umożliwia wyłącznie na zabawę w trybie dla pojedynczego gracza.

Kwestie techniczne

Jest to rozszerzenie niesamodzielne, co oznacza, że do działania wymaga podstawowej wersji The Sims 4.

Ostatnia modyfikacja 16 października 2018

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 7,5 / 10 na podstawie 40 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6,3 / 10 na podstawie 15 głosów czytelników.

The Sims 4: Zostań gwiazdą cena w dniu premiery: 139,90 PLN

Klasyfikacja PEGI The Sims 4: Zostań gwiazdą

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

The Sims 4: Zostań gwiazdą Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

 • Minimalne:
 • Intel Core 2 Duo 1.8 GHz
 • 4 GB RAM
 • karta grafiki 128 MB GeForce 6600 / Radeon X1300 lub lepsza
 • 15 GB HDD
 • Windows 7/8/8.1/10 64-bit
 • Zalecane:
 • Intel Core i5 2.33 GHz
 • 4 GB RAM
 • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 650 lub lepsza
 • 18 GB HDD
 • Windows 7/8/8.1/10 64-bit
PC
PS4
XONE