Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2018, 09:24

autor: Adrian Werner

Zapowiedziano dodatek The Sims 4 Zostań gwiazdą

Firma Electronic Arts zapowiedziała The Sims 4: Zostań gwiazdą, czyli kolejny dodatek do przeboju studia Maxis. Dzięki rozszerzeniu nasi podopieczni będą mogli rozpocząć karierę filmową.

Dodatek zadebiutuje w przyszłym miesiącu. - Zapowiedziano dodatek The Sims 4 Zostań gwiazdą - wiadomość - 2018-10-10
Dodatek zadebiutuje w przyszłym miesiącu.
THE SIMS 4: GET FAMOUS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: EA Maxis
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: symulacja
  4. Platformy: wpierw PC, potem konsole
  5. Data premiery: 16 listopada 2018 r.

W zeszłym miesiącu The Sims 4 obchodziło swoje czwarte urodziny, ale twórcy nie zamierzają zmniejszać tempa wydawania nowych dodatków. Fani ledwo co zdążyli zaznajomić się w pełni z wypuszczonymi w czerwcu Czterema porami roku, a firma Electronic Arts już ujawniła kolejne rozszerzenie.

Najnowszy dodatek zatytułowano The Sims 4: Get Famous, a w naszym kraju wydany zostanie jako The Sims 4: Zostań gwiazdą. Premierę zaplanowano na 16 listopada tego roku. Produkcja zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami. Na razie zapowiedziano wyłącznie wersję pecetową, ale prędzej czy później DLC ukaże się również na Xboksa One i PlayStation 4. Konsolowe wersje The Sims 4 są po prostu kilka dodatków w tyle za pecetowym pierwowzorem.

Zgodnie z tytułem, dodatek pozwoli uczynić z naszych Simów gwiazdy ekranu. Karierę rozpoczną skromnie i dotarcie na szczyt będzie wymagało dobrego wykonywania powierzanych zadań, ćwiczeń umiejętności aktorskich oraz dbania o popularność w mediach społecznościowych. Konieczne okaże się także dołączenie do agencji aktorskiej.

Kariera w biznesie filmowym będzie całkiem lukratywnym zajęciem. Wraz z uzyskiwaniem coraz większych honorariów odblokowywane mają być nowe rodzaje interakcji. Przykładowo, nasz Sim będzie mógł pochwalić się bogactwem poprzez gest, w którym udaje, że prowadzi rozmowę telefoniczną, ale zamiast smartfonu trzyma w ręce gruby plik banknotów.

Dodatek pozwoli graczom na aktywne uczestnictwo w rozwoju kariery podopiecznego. Będziemy mogli m.in. podpatrzeć metamorfozy dokonywane przez specjalistów od charakteryzacji, kształtować przyjaźnie z reżyserami, czy dopilnować, aby bohater odpowiednio zagrał rolę. Zawód aktora nie będzie należał do łatwych i zmuszeni zostaniemy do decydowania, czy nasz Sim postawi na bezpieczne, ale pozbawione ikry aktorstwo, czy też zaryzykuje bardziej żywiołową grę.

  1. Oficjalna strona The Sims 4
  2. Recenzja gry The Sims 4