Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCXONEPS4
Okładka The Sims 4: Vampires (PC)

The Sims 4: Wampiry

The Sims 4: Vampires

Siódme rozszerzenie do gry The Sims 4, opracowane przez EA Maxis pod skrzydłami Electronic Arts.

To jest dodatek do gry The Sims 4.

Symulacje | ekonomiczne | sandbox | symulator życia | wampiry

Okładka The Sims 4: Vampires (PC)

data premiery gry:

24sty2017

PC

14lis2017

XONE PS4

The Sims 4: Wampiry (ang. The Sims 4: Vampires) to kolejne duże rozszerzenie do gry The Sims 4, która oryginalnie została wydana w 2014 roku na komputerach PC, a potem trafiła również na konsole ósmej generacji. Dodatek do działania wymaga jedynie podstawowej wersji gry. Za jego produkcję odpowiada niezmiennie firma Electronic Arts.

Mechanika

The Sims 4: Wampiry wprowadza nowe elementy nadprzyrodzone do życia Simów. Główną atrakcją dodatku są tytułowe wampiry. Od teraz nasi podopieczni mogą stać się tymi wzbudzającymi grozę nieumarłymi. Po transformacji Simowie uzyskują specjalne moce, takie jak zamiana w nietoperza czy w mgłę. Mogą oni także kontrolować umysły innych Simów oraz wysysać z nich energię życiową. Musimy jednak uważać, by nie wystawić ich zbyt długo na działanie światła słonecznego, które może je osłabić, a w najgorszym przypadku doprowadzić do ich śmierci. Co ciekawe, deweloperzy pozwalają nam także dostosować wygląd Sima po jego transformacji. Możemy ustalić długość kłów, kolor oczu, odcień skóry etc.

Tytuł wprowadza także zupełnie nową okolicę o nazwie Forgotten Hollow. Ta zawierająca pięć gotowych do zabudowania działek lokacja została przygotowana w unikalnej stylistyce, odpowiadającej wampirzym gustom. Panuje tutaj wieczny półmrok, a gotycki klimat podkreślany jest przez upiorny krajobraz, ze starym cmentarzem na czele. W dodatku otrzymujemy także szereg nowych przedmiotów do dekoracji wnętrz, w tym interaktywnych, takich jak organy czy trumny, w których wampiry mogą zregenerować siły.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 3,4 / 10 na podstawie 254 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI The Sims 4: Wampiry

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe The Sims 4: Wampiry

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core i5 2.33 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 650 lub lepsza)
  • 10 GB HDD
  • Windows 7/8/8.1
  • łącze internetowe
Wszystko o The Sims 4 (dodatki i DLC, wymagania sprzętowe) – Akt. #15
Wszystko o The Sims 4 (dodatki i DLC, wymagania sprzętowe) – Akt. #15

wiadomość25 stycznia 2017

Kompendium zawiera najważniejsze informacje o nowej odsłonie The Sims, które miejmy nadzieję pozwolą ocenić czy warto zainteresować się tytułem i zdecydować się na jego zakup. Wśród zebranych ciekawostek znajdziemy opis nowych systemów rozgrywki, wymagania sprzętowe oraz materiały wideo.

The Sims 4 – wampiry ujawnią się 24 stycznia
The Sims 4 – wampiry ujawnią się 24 stycznia

wiadomość11 stycznia 2017

Studio EA Maxis i Electronic Arts zapowiedziały dodatek do gry The Sims 4, który będzie skupiał się na wampirach. Jego premiera odbędzie się jeszcze w tym miesiącu.

PC
XONE
PS4