Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCPS4XONE
Okładka The Sims 4: Island Living (PC)
OkładkaThe Sims 4: Island Living (PC)

The Sims 4: Wyspiarskie życie

The Sims 4: Island Living

Rozszerzenie do niezwykle popularnej gry The Sims 4. Wyspiarskie życie pozwala nam zamieszkać na tropikalnej wyspie i cieszyć się jej licznymi atrakcjami. Dodatek tradycyjnie oferuje dużo nowych strojów, przedmiotów oraz aktywności.

To jest dodatek do gry The Sims 4.

Symulacje | ekonomiczne | sandbox | symulator życia

The Sims 4: Wyspiarskie życie Premiera

21cze2019

PC

16lip2019

PS4 XONE

Gry podobne do The Sims 4: Wyspiarskie życie

The Sims 2

Singles 2: Triple Trouble

The Sims: Historie z bezludnej wyspy

The Sims 4: Wyspiarskie życie to duże rozszerzenie dla niezwykle popularnego i jedynego w swoim rodzaju symulatora życia The Sims 4, który zadebiutował w sprzedaży w 2014 roku. Deweloperem dodatku, który został zapowiedziany podczas targów E3 2019, jest jak zwykle amerykańska firma Electronic Arts.

Mechanika

The Sims 4: Wyspiarskie życie pozwala naszym Simom zamieszkać na słonecznej wsypie Sulani, oferującej kilka nowych działek budowlanych, lokacji oraz masę jedynych w swoim rodzaju aktywności. Twórcy gry inspirowali się kulturą Polinezji, co znalazło oddźwięk w architekturze, przyrodzie oraz zwyczajach tego tropikalnego raju. Nasi podopieczni skorzystają z dobrodziejstw piaszczystych plaż oraz czystego oceanu. Simowie mogą nie tylko leniwie opalać się na brzegu lub stawiać zamki z piasku, ale także pobawić się z delfinami, powędkować, popływać i zanurkować, albo popędzić przed siebie na skuterze wodnym. W wolnym czasie zaznajomią się z lokalną kulturą i przyjaźnie nastawionym tubylcami, biorąc udział w tradycyjnych festiwalach i grillach lub wspólnie pijąc kubek lokalnego napoju o nazwie kava.

Kiedy naszym Simom zabraknie pieniędzy, mogą oni spróbować dorywczo zarobić na życie jako wędkarz, ratownik czy instruktor pływania. Autorzy przygotowali także nową karierę ekologa, zajmującego się ochroną flory i fauny Sulani oraz oczyszczaniem plaż i lasów ze śmieci pozostawionych przez turystów. W rozszerzeniu na fanów czekają także nowe tropikalne stroje, odzieżowe dodatki oraz fryzury. Dzięki nowym materiałom budowlanym i meblom zbudujemy kolorową wyspiarską willę z bezpośrednim dostępem do morza. Sporą atrakcją jest także możliwość stworzenia dysponującego magicznymi zdolnościami Sima-syreny. W edytorze wybierzemy np. kształt płetw oraz kolor łusek.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 8,2 / 10 na podstawie 96 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9 / 10 na podstawie 21 głosów czytelników.

The Sims 4: Wyspiarskie życie cena w dniu premiery: 139,90 PLN

Klasyfikacja PEGI The Sims 4: Wyspiarskie życie

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

The Sims 4: Wyspiarskie życie Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core 2 Duo 1.8 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB GeForce 6600 / Radeon X1300 lub lepsza
  • Windows 7/8/8.1/10 64-bit
  • Zalecane:
  • Intel Core i5 2.33 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 650 lub lepsza
  • Windows 7/8/8.1/10 64-bit
PC
PS4
XONE