Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2019, 22:18

autor: Ender

The Sims 4: Wyspiarskie życie – nowy dodatek zabierze nas na tropikalną wyspę

Electronic Arts zapowiedziało nowy dodatek do The Sims 4 noszący tytuł Wyspiarskie życie, który zabierze graczy na tropikalną wyspę Sulani. Na fanów serii czekają nowe aktywności, przedmioty, stroje, fryzury, a także niespodziewane przygody w tropikalnym raju.

AllegroGG Wszystko dla Graczy

Ostatni segment zakończonego dziś wydarzenia EA Play, przygotowanego z okazji nadchodzących targów E3 w Los Angeles, poświęcony został grze The Sims 4. Twórcy produkcji zapowiedzieli podczas niego zupełnie nowe rozszerzenie, które zatytułowane zostało Wyspiarskie życie. Zadebiutuje ono w sprzedaży 21 czerwca (PC) oraz 16 lipca (Xbox One i PlayStation 4). Na koniec deweloperzy zdradzili także, że kolejny planowany dodatek ukaże się jesienią tego roku i nazywać będzie się Realm of magic (Kraina magii). Szczegóły na jego temat poznamy jednak dopiero w najbliższych miesiącach.

Informacje przedstawione podczas EA Play zgadzają się prawie w stu procentach z tym, co usłyszeliśmy we wcześniejszych przeciekach. The Sims 4: Wyspiarskie życie pozwoli zamieszkać naszym Simom na słonecznej wsypie Sulani. Twórcy gry inspirowali się kulturą polinezyjską, co znalazło swój oddźwięk w architekturze, przyrodzie oraz kulturze tego tropikalnego raju. Nasi podopieczni mogą skorzystać na miejscu z dobrodziejstw piaszczystych plaż oraz czystego oceanu. Simowie nie tylko będą leniwie opalać się na brzegu lub lepić zamki z piasku, ale także pobawią się z delfinami, powędkują, popływają i zanurkują w otwartym morzu, albo popędzą przed siebie na skuterze wodnym. W wolnym czasie będą mogli także zaznajomić się z lokalną kulturą i przyjaźnie nastawionym tubylcami, biorąc udział w tradycyjnych festiwalach i grillach lub wspólnie wypić kubek lokalnego napoju o nazwie kava.

Kiedy zabraknie nam pieniędzy będziemy mogli spróbować dorywczo zarobić na życie jako wędkarz, ratownik i instruktor pływania. Autorzy przygotowali także nową karierę ekologa, zajmującego się ochroną flory i fauny Sulani oraz oczyszczaniem plaż i lasów ze śmieci pozostawionych przez turystów. W rozszerzeniu na fanów czekają także nowe tropikalne stroje, odzieżowe dodatki oraz fryzury. Dzięki nowym materiałom budowlanym i meblom zbudujemy kolorową wyspiarską willę z bezpośrednim dostępem do morza. Sporą atrakcją ma być także możliwość stworzenia dysponującego magicznymi zdolnościami Sima-syreny. W edytorze będziemy mogli wybrać kształt jego płetw i kolor łusek.

  1. Recenzja The Sims 4 – Niezłe nowości w cieniu wyraźnych braków
  2. Poradnik The Sims 4
  3. Kompendium wiedzy The Sims 4
  4. Oficjalna strona internetowa serii The Sims