Oglądaj z nami streamy EA Play poprzedzające E3 2019

Pierwszą z serii prezentacji zorganizowanych z okazji E3 2019 poprowadzi firma Electronic Arts. Zobaczymy m.in. gry Star Wars Jedi: Fallen Order i FIFA 20 oraz nowy dodatek do The Sims 4,.

Adrian Werner

24
EA Play rozpocznie się o 18:30. - Oglądaj z nami streamy EA Play poprzedzające E3 2019 - wiadomość - 2019-06-08
EA Play rozpocznie się o 18:30.

Oficjalnie E3 2019 ruszy dopiero w najbliższy wtorek, ale jak co roku najciekawsze rzeczy będą miały miejsce na poprzedzających targi wydarzeniach. Pierwsze z nich zorganizowane zostanie przez firmę Electronic Arts i rozpocznie się dzisiaj o godzinie 18:30 czasu polskiego.

Wydarzenie nazwane zostało EA Play i będzie można je oglądać na żywo za pośrednictwem streamów na oficjalnych kanałach wydawcy w serwisach YouTube i Twitch.

  1. Oficjalna strona firmy Electronic Arts

Do startu EA Play pozostało jeszcze trochę czasu, ale wiemy już co nieco o tym, co wydawca zamierza pokazać. Na pewno zobaczymy grę FIFA 20, której pierwszy zwiastun mogliśmy obejrzeć kilka godzin temu. Czekamy również na premierowy gameplay z Star Wars Jedi: Fallen Order. Z kolei fani The Sims 4 mogą liczyć na zapowiedź nowego dodatku Island Living, w przypadku którego do sieci wyciekły już pierwsze informacje i screeny.

EA Play potrwa wiele godzin, dlatego jeśli nie chcecie obejrzeć całości, to warto zaznajomić się ze szczegółowym harmonogramem wydarzenia:

  1. 18:30 – Star Wars Jedi: Fallen Order.
  2. 19:00 – szczegóły drugiego sezonu w Apex Legends.
  3. 19:30 – plany dalszego rozwoju gry Battlefield V.
  4. 20:00 – FIFA 20.
  5. 20:30 – Madden NFL 20.
  6. 21:00 – The Sims 4.

15

Adrian Werner

Autor: Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

W Epic Games Store sprzedało się ponad pół miliona kopii Satisfactory

Następny
W Epic Games Store sprzedało się ponad pół miliona kopii Satisfactory

Zwiastun i zapowiedź Yooka-Laylee and the Impossible Lair

Poprzedni
Zwiastun i zapowiedź Yooka-Laylee and the Impossible Lair

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl