Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2019, 08:55

autor: Serek

Krótki zwiastun i data premiery gry FIFA 20

Na Twitterze EA Sports pojawił się teaser gry FIFA 20. Materiał zdradza datę premiery najnowszej odsłony piłki nożnej od EA. Większej ilości informacji dowiemy się podczas EA Play, gdzie tytuł otrzyma 30-minutowy panel.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Znamy oficjalną datę premiery gry FIFA 20. - Krótki zwiastun i data premiery gry FIFA 20 - wiadomość - 2019-06-09
Znamy oficjalną datę premiery gry FIFA 20.

Fani wirtualnej piłki nożnej od Electronic Arts czekali na tę wiadomość. Na oficjalnym Twitterze EA Sports pojawił się krótki teaser gry FIFA 20. Materiał zdradza datę premiery produkcji, która według zapowiedzi zadebiutuje 27 września bieżącego roku. Z filmiku promocyjnego możemy wywnioskować, że tytuł pojawi się na PlayStation 4, ale użytkownicy innych platform raczej nie powinni czuć się zagrożeni - FIFA 20 wyjdzie prawdopodobnie na PS4, Xboksa One, PC oraz Nintendo Switch.

Kolejna edycja wirtualnego futbolu od EA Sports ma być prezentowana przez 30 minut podczas dzisiejszego EA Play (18:30 czasu polskiego). Panel ma być prowadzony przez Alexa „Goldenboya” Mendeza - profesjonalnego komentatora e-sportowego. Relację live z całego wydarzenia będziecie mogli obejrzeć chociażby na oficjalnym kanale YouTube firmy Electronic Arts.

A czego możemy spodziewać się po grze FIFA 20? Twórcy naturalnie zdążyli już zapewnić graczy, że wsłuchują się w ich prośby i sprostają ich wymaganiom. Obszarami rozgrywki, które mają ulec zmianie, jest sztuczna inteligencja zawodników drużyny przeciwnej, większa różnorodność w sytuacjach sam na sam (w tym bardziej realistyczne zachowanie bramkarzy) czy dośrodkowania i strzały z woleja, będące kilkukrotnie „naprawiane” przy okazji „dziewiętnastki”.

Podobnie jak to miało miejsce przy okazji wcześniejszych odsłon, wersja demonstracyjna gry zostanie udostępniona graczom na dwa tygodnie przed premierą. Nie pozostaje nam nic innego, niż poczekać do wieczora i dowiedzieć się więcej o nowych i usprawnionych mechanikach jednego z najpopularniejszych tytułów sportowych na świecie.

  1. Oficjalna strona internetowa Electronic Arts
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

FIFA 20

FIFA 20