Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2019, 10:04

The Sims 4: Island Living - screenshoty i pierwsze szczegóły

Na chwilę przed rozpoczęciem E3 2019 wyciekły pierwsze screenshoty i szczegóły na temat nowego rozszerzenia do gry The Sims 4. Dodatek będzie prawdopodobnie zatytułowany Island Living i pozwoli nam na zrelaksowanie się na tropikalnej wyspie.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Według pogłosek nowe rozszerzenie może zadebiutować jeszcze w tym miesiącu. - The Sims 4: Island Living - screenshoty i pierwsze szczegóły - wiadomość - 2019-06-08
Według pogłosek nowe rozszerzenie może zadebiutować jeszcze w tym miesiącu.

Przecieki w okresie targów E3 to norma w branży interaktywnej rozrywki. Tym razem za pośrednictwem platformy Origin przypadkowo ujawniono informację o dodatku do gry The Sims 4, zatytułowanym Island Living. Pierwsze, bardzo wiarygodnie wyglądające screenshoty oraz szczegóły na temat rozgrywki zachował na swoim koncie na Twitterze serwis SimsCommunity. Niestety, nie dowiecie się z nich, kiedy nowe rozszerzenie trafi na sklepowe półki – choć biorąc pod uwagę zbliżający się wielkimi krokami początek E3, zapewne wkrótce doczekamy się oficjalnych informacji.

Wszelkie informacje na temat Island Living są niepotwierdzone, ale brzmią całkiem wiarygodnie. - The Sims 4: Island Living - screenshoty i pierwsze szczegóły - wiadomość - 2019-06-08
Wszelkie informacje na temat Island Living są niepotwierdzone, ale brzmią całkiem wiarygodnie.

Według przecieków Island Living ma rzucić naszych Simów na tropikalną wyspę Sulani. Oprócz tradycyjnych wakacyjnych elementów – budowania zamków z piasku, pływania na skuterach i żaglówkach oraz łapania paskudnych oparzeń słonecznych – gracz będzie też mógł stać się częścią lokalnej społeczności jako sprzątacz plaż, rozpocząć karierę płetwonurka lub ratować mniej ostrożnych turystów przed utonięciem jako ratownik. Pojawią się także prace dorywcze, możliwość łowienia ryb, interakcje z zamieszkującymi wyspę tubylcami, nauka na temat lokalnego folkloru, zabawy z delfinami, a nawet szansa na spotkanie prawdziwej syreny. Do tego dojdą nowe stroje oraz elementy wyposażenia domu, naturalnie w tropikalnych klimatach.

Co z „piątką”?

The Sims 4: Island Living - screenshoty i pierwsze szczegóły - ilustracja #3

Pogłoski o nowym dodatku mogą cieszyć i niepokoić fanów The Sims w równych proporcjach. Kolejne pełnoprawne rozszerzenie oznacza, że Electronic Arts jeszcze przynajmniej przez jakiś czas ma zamiar rozwijać wiekową już część czwartą (która miała swoją premierę w 2014 roku) zamiast zająć się pełnoprawną kontynuacją. Do tej pory kolejne odsłony cyklu trafiały na sklepowe półki w odstępach około pięciu lat, ale sporo wskazuje na to, że tym razem przyjdzie nam poczekać nieco dłużej. Zresztą, czy można się dziwić? Pomimo przeciętnych ocen The Sims 4 to nadal kura znosząca złote jaja, która wraz z dodatkami wygenerowała już ponad miliard dolarów przychodu.

  1. Nadciąga The Sims 5 – oto 4 rzeczy, których najbardziej się obawiamy

Island Living zapowiada się więc na siódme rozszerzenie z prawdziwego zdarzenia (twórcy oferują bowiem także uboższe w zawartość pakiety rozgrywki oraz zestawy z akcesoriami). Nie wiemy jeszcze, kiedy zadebiutuje nowy dodatek – choć pojawiają się pogłoski o premierze zaplanowanej już na 21 czerwca. Być może dowiemy się czegoś więcej podczas konferencji EA Play, poprzedzającej targi E3, która rozpocznie się dziś o godzinie 18:30.

  1. Oficjalna strona internetowa gry The Sims 4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach