Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCXONEPS4
Okładka The Sims 4: Parenthood (PC)

The Sims 4: Być Rodzicem

The Sims 4: Parenthood

Kolejny pakiet rozgrywki do popularnego symulatora życia The Sims 4 studia EA Maxis z 2014 roku. Jak wskazuje tytuł rozszerzenia Być Rodzicem, skupia się ono przede wszystkim na wirtualnych pociechach naszych simów. Na potrzeby dodatku rozszerzeniu uległy m.in.

To jest dodatek do gry The Sims 4.

Symulacje | ekonomiczne | sandbox | symulator życia

Okładka The Sims 4: Parenthood (PC)

data premiery gry:

30maj2017

PC

19cze2018

PS4 XONE

The Sims 4: Być Rodzicem to kolejny pakiet rozgrywki do gry The Sims 4. Dodatek do funkcjonowania nie wymaga od użytkowników posiadania innych rozszerzeń i działa bez problemu także z podstawową wersją tytułu. Za produkcję The Sims odpowiada niezmiennie firma Electronic Arts.

Mechanika

Jak wskazuje na to tytułu dodatku, The Sims 4: Być Rodzicem skupia się na wirtualnych pociechach simów. Rozszerzeniu uległy interakcje z dziećmi, a także możliwości wychowawcze, które przypisane są teraz do nowej umiejętności „rodzicielstwo”, wpływającej na posłuszeństwo dzieci oraz kształt relacji na linii rodzic-potomstwo. Ciekawą nowością są szkolne projekty zlecane przez nauczycieli, takie jak wykonanie wulkanu z proszku do pieczenia lub modelu rakiety, nad którymi wspólnie pracujemy z synem lub córką, zdobywając jego/jej zaufanie i podziw. Rodzice mogą teraz także przygotowywać samodzielnie drugie śniadanie dla dziecka.

Twórcy wprowadzili również szereg nowych interaktywnych przedmiotów, takich jak klocki do budowania, pamiętnik nastolatka, którego zawartości właściciel zaciekle broni, a także pluszowego misia przeznaczonego do zabawy „w doktora”. The Sims 4: Być Rodzicem oferuje też tablicę z harmonogramem dnia dla całej rodziny. Dzięki niemu możemy określać zakres obowiązków dzieci i godziny, w których np. powinny być w łóżkach. Poza tym liczyć możemy na nowe stroje, wyposażenie domu i meble.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 6,7 / 10 na podstawie 45 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI The Sims 4: Być Rodzicem

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe The Sims 4: Być Rodzicem

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core i5 2.33 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 650 lub lepsza)
  • 10 GB HDD
  • Windows 7/8/8.1
  • łącze internetowe
Wszystko o The Sims 4 (dodatki i DLC, wymagania sprzętowe) – Akt. #15
Wszystko o The Sims 4 (dodatki i DLC, wymagania sprzętowe) – Akt. #15

wiadomość25 stycznia 2017

Kompendium zawiera najważniejsze informacje o nowej odsłonie The Sims, które miejmy nadzieję pozwolą ocenić czy warto zainteresować się tytułem i zdecydować się na jego zakup. Wśród zebranych ciekawostek znajdziemy opis nowych systemów rozgrywki, wymagania sprzętowe oraz materiały wideo.

PC
PS4
XONE