Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

W poradniku do gry Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie, znajdziesz wszelkie niezbędne informacje na temat przejścia czterech kampanii oraz prestiżowego trybu wyzwań - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

W poradniku do gry Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie, znajdziesz wszelkie niezbędne informacje na temat przejścia czterech kampanii oraz prestiżowego trybu wyzwań.

W pierwszych rozdziałach poznasz szczegóły misji fabularnych, które opowiadają o dalszych losach trzech supermocarstw z podstawowej wersji gry oraz przybliżają postać Yuriko. Dowiesz się m.in. o planowanych posunięciach wroga, nadchodzących wydarzeniach mających wpływ na przebieg rozgrywki, czy też zapoznasz się z radami odnośnie defensywy oraz sugerowanego ataku. Misje rozgrywane były na średnim poziomie trudności. Każdemu opisowi towarzyszy mapka, której oznaczenia zostały szerzej skomentowane w tekście pod postacią [1] . Z kolei znacznik [#1] odpowiada obrazkom, które jak sądzę również mogą okazać się dobrym źródłem wiedzy.

W trakcie rozgrywania kampanii gracz zobowiązany jest do wypełniania szeregu celów podstawowych. Na mapce - podobnie jak w grze - zostały one oznaczone kolorem zielonym. Barwa żółta natomiast przypisana została zadaniom drugorzędnym, jakich można ale nie trzeba się podejmować. Cyfry na czerwono wskazują lokacje istotne z innych przyczyn.

Tryb wyzwań tworzy pięćdziesiąt misji, które zostały podzielone na 13 głównych i 37 pobocznych. W poradniku zostały przybliżone wszystkie. Podstawowych informacji na temat czekających tu scenariuszy dostarcza zakładka "pomoc" z poziomu gry. Od siebie tylko dodam, że ukończenie wyzwania daje 1% ukończenia trybu, natomiast wykonanie tego przed wymaganych czasem, gwarantuje kolejny punkt procentowy. W każdej misji chodzi o całkowite wyeliminowanie przeciwnika niszcząc wszystkie jego budynki.

Daniel "Thorwalian" Kazek

1 - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Informacje o Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Autor : Daniel Thorwalian Kazek

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 97, ilustracje: 303 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry