Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Skrzynia i czerwona beczka | Wyzwania poboczne poradnik Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie

1 - Skrzynia i czerwona beczka | Wyzwania poboczne - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry
Przeciwnik: Alianci - Skrzynia i czerwona beczka | Wyzwania poboczne - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Przeciwnik: Alianci

Kolejne spotkanie z Hillem. Tym razem los rzucił nas na skuty lodem poligon, gdzie składowana jest niewykorzystana amunicja. Wokół aż roi się od dynamitu, czyli innymi słowy naszych poczciwych beczek.

Misja szybka łatwa i przyjemna. Wybuduj co tam masz pod ręka i rusz na wroga, nic ponadto. Hill do walki posyłać będzie piechotę do spółki z BWP. Jeśli dasz mu czas na rozwój, zobaczysz też czołgi typu Strażnik. Na odpieranie ataków przygotuj się od południa oraz od strony mostu.

Beczki pojawiają się cały czas i nawet masz ich licznik w lewym, dolnym rogu ekranu - Skrzynia i czerwona beczka | Wyzwania poboczne - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Beczki pojawiają się cały czas i nawet masz ich licznik w lewym, dolnym rogu ekranu. Możesz je oczywiście wykorzystać do swoich celów, kiedy zobaczysz, że niedaleko stoją wrogie oddziały. Nie musisz martwić się, że wróg zrobi to samo, unika strzelania do beczek jak ognia.