Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Końcowe odliczanie | Wyzwania poboczne poradnik Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie

1 - Końcowe odliczanie | Wyzwania poboczne - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry
Przeciwnik: Alianci - Końcowe odliczanie | Wyzwania poboczne - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Przeciwnik: Alianci

Następne wyzwanie poświęcone Gilesowi. Aliancki dowódca przestał bawić się z nami w kotka i myszkę i wystawił ciężką artylerie, a konkretnie to pięć akceleratorów protonowych.

Wiadomość o uruchomieniu każdego kolejnego będziesz dostawał systematycznie. Wróg zaczyna praktycznie na tym samym poziomie co Ty, czyli od zalążka bazy. Dopiero po postawieniu odpowiedniej infrastruktury, będzie mógł pozwolić sobie na niszczycielce działa.

Nie musisz obawiać się desantów. Giles skoncentruje się na akceleratorach oraz na ochronie przeciwlotniczej. Poza myśliwcami Apollo kupi też jednak kilka Mścicieli, które maja mu zapewnić ochronę przed okrętami czy amfibiami. Łatwo więc nie będzie, bo trzeba przygotować się na każdą ewentualność, a czas nagli.

Siermiężny szturm na wszystkie bazy raczej odpada - Końcowe odliczanie | Wyzwania poboczne - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Siermiężny szturm na wszystkie bazy raczej odpada. Pozostaje broń dalekosiężna jak pancerniki czy lotniskowce ale to już bardziej zależy od preferencji grającego i dostępnego arsenału. Jak sądzę nie musze się zbytnio rozwodzić nad kolejnością niszczenia akceleratorów. Czas potrzebny na ich ładowanie masz na ekranie, wystarczy kliknąć.